Jump to content

Moto Zajednica

sprint max 50

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

dakle, imam sprint max 50 4t 2007.uradio generalnu nakon zacvikanja masine,pukla glava i curkalo ulje i otisla..

uradio kit na 70 kao sto je i bilo, promenio glavu cilindar nove ventile gumice.sve po redu..

razradio masinu sve super radilo, ali imao sam i od pre problem sa svetlima,cas rade cas ne, gubile su kontakt,skinem namotaje pregoreli su bili.

porucim druge, namontiram, skuter nece da baca varnicu. kad ono pick up olabavio pa nije hvatao stegnem ja njega.Baca varnicu

upalim skuter. prve 2 sekunde je radio lepo primao gas. i odjednom nista. radi u leru. kad se ohladi tesko se pali moram 2 akumulatora ispraznim da bih ga upalio

radi lepo na leru cim mu dodam gas dal pun dal pola on digne obrtaje sa od prilike 800 na 1600. od prilike.. nema obrtomer.i nece dalje, nema snagu ni sebe da pokrene kad mu se da pun gas a ne da se vozi. baca varnicu.prima govrivo. nov cdi novi namotaji. karburator nov uzeo malo pre generalke. cista karb, membrana nije pokidana plovak lepo zatvara.

ubedjen sam da nema veze sa gorivom jer kad sipam direkt benzin u cilindar isto se ponasa, reko cdi, kupim drugi opet isto.gledao sve kablove da nije neki pokidan pa pravi masu. ali nista sve mi se cini uredno.sta raditi odakle krenuti?

Promenio član nidza111

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Da sam na tvom mestu ja bih krenuo od velikog slova na početku rečenice pa polako redom dalje. E kad se opismenim onda bi se prvo predstavio na forumu na koji sam se registrovao pa tek onda postavljao pitanja. Ako želim da se vozim kupio bi skuterče od 50 ccm, vozio ga i uživao. Na pamet mi ne bi recimo palo da to jadno skuterče budžim kojekakvim glupostima od 70 ccm jer da je tako trebalo fabrika bi to tako napravila. Da ne pominjem da to nije ni legalno i da takav skuter ne može da prođe tegnički pregled.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

druze, imam vec nalog ovde nego zaboravio podatke, skuter ne vozim dosta dugo pa reko ajde da ga sredim, a vec je bio na kit od 70 kao sve ostalo tako da sto nebih uradio kao sto je i bilo, frustracije molim te nemoj kod mene ;)

a sta bi ti radio stvarno ne zelim da ulazim u to, niti me zanima, pitao sam za pomoc.

sto nebi mogao da prodje tehnicki? blokada na 45 i prolazi bez problema ;)

Promenio član nidza111
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 897 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
Pre 1 sat, nidza111 je napisao:

druze, imam vec nalog ovde nego zaboravio podatke, skuter ne vozim dosta dugo pa reko ajde da ga sredim, a vec je bio na kit od 70 kao sve ostalo tako da sto nebih uradio kao sto je i bilo, frustracije molim te nemoj kod mene ;)

a sta bi ti radio stvarno ne zelim da ulazim u to, niti me zanima, pitao sam za pomoc.

sto nebi mogao da prodje tehnicki? blokada na 45 i prolazi bez problema ;)

Druže, u ovom podforumu se ne pita za pomoć, pročitaj 3. tačku pravilnika, to je prvo i osnovno vezano za kulturu. Forum ti je analogno razgovoru sa bilo kim uživo, tako da kogu da zamislim kakva ti je kultura izražavanja. Opismeni se malo, pobogu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja