Jump to content

Moto Zajednica

Samsung Note 10 Plus

Recommended Posts

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Prodajem Note 10 plus, star 27 meseci.

Kupljen kod nas i nedavno izašao iz garancije.

Telefon je sveukupno u odlicnom stanju, izuzev zadnjeg stakla.

Nije puklo od pada, vec prilikom postavljanja na nosač na motoru, koji se zateže, a koji sam ja, magarac, pretegeo, nemajuci bas osecaj u moto rukavicama i samo je kvrcnulo.

Staklo ekrana je u odlicnom stanju kao i sve ivice.

Zadnjih par meseci ga ne koristim ili jako slabo.

Kompletna oprema koja dolazi uz telefon i jos jedna ili dve zastitne maske.

 

Cena: 340e

IMG_20220412_085354.jpg

IMG_20220412_084308.jpg

IMG_20220412_084243.jpg

IMG_20220412_084237.jpg

IMG_20220412_084256.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Mozda sam malo preterao sa cenom, mada je ovo staklo zadnje prilicno jeftino, cak i u originalu u ovlascenom servisu, ako neko tako voli.

 

Cena zadnja 300e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Pošto je sugestija prodavcu javna, moram da reagujem i demantujem (inače sasvim slučajno naleteo na ovaj oglas, videvši zadnji komentar u nedavnim objavama).

Prvo, nije lepo bilo kome off-ovati oglas. Svako od nas ima pravo da ceni svoju stvar koliko želi a kupac da ponudi koliko misli da vredi.

Drugo, oštećenje na ProMaster-ovom telefonu vrednosno kao i funkcionalno nema veze sa oštećenjem Note 10 u oglasu koji kolega u gornjem postu pominje. Ovde su oštećena ledja (par desetina eura u najgorem slučaju) a kod Note 10 je oštećen bio ekran (par stotina eura u najboljem slučaju).

I treće, u ovom oglasu se prodaje Samsung Note 10 Plus koji u besprekornom stanju trenutno vredi 370 do 400€.
U oglasu koji pominje kolega u postu iznad je bio Samsung Note 10 (bez plus) čija je trenutna tržišna vrednost 230 do 260€.
Da sad ne objašnjavam razlike izmedju ta dva uredjaj.

Evo i linka ka oglasu sa kojim je napravljena paralela:

https://forum.bjbikers.com/topic/193257-samsung-note-10-8gb256gb/

Lično mislim da je ovaj telefon blizu realne prodajne cene ako nema drugih anomalija usled oštećenja. I prilično sam siguran da se sa postavljačem oglasa može dogovoriti korektna provera telefona pre kupovine.

Neka se ne ljute na mene ni prodavac ni kolega koji je komentarisao, morao sam da reagujem jer mi već smeta prozivanje po oglasima, bilo osnovano ili neosnovano. Želim da verujem da nije bilo zle namere.

Npr.ja kada mislim da je kolega nešto debelo pogrešio javim mu se privatnom porukom, pozdravom ga i dam sugestiju potkrepljenje činjenicama, kako bi brže prodao.

Izvin'te na davljenje. Nadam se da će ovo pomoći nekom budućem kupcu.

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока



  • Sviđa mi se 9
  • Hvala 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 629 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

Ja sam prodavao taj obican Note 10.

Taj i ovaj sa oglasa su dva razlicita telefona, razlicita ostecenja.

Samo sto nije otisao displej, vec staklo, i sto nije popravka par stotina evra i sto nije vrednost 230€ kao sto je gore navedeno.

U svakom slucaju, mislim da je taj Note 10+ iz oglasa dobra kupovina za te pare sto se prodaje.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
On 16.4.2022. at 16:04, Bokichica je napisao:

Bio slican na forumu za 100e. prodat isti dan.

Napisaše kolege sve, ali ajde da se oglasima i ja..

 

Upravo sam zvao Promobi (ovlašćeni servis Samsunga za Srb), cena zamene stakla kod njih je 6000 din, trenutno ga nemaju na stanju. Dolazimo do toga da ovaj telefon košta 350e sa zamenjeni staklom. Odlično očuvan, potpuno legalan telefon sa svom opremom i nešto dodatne, opet je najjeftinija kupovina u odnosu na one bez kutije, punjača, olovke itd.

 

Uostalom, svakako bi nekome odavde učinio i spustio još malko cenu, ali opet kažem i ovo je sasvim korektno. Nije ponuda veka, ali to se i ne trudim da bude.

Telefon nema drugih mana, uvek je nošen u zaštiti, ekran je kao što sam rekao prilično sačuvan. Naravno za sve ovo što navodim, po dogovoru se obavezujem na neku radnu garanciju, koliko se kupac i ja dogovorimo, kako bi se uverio u sve rečeno.

 

Realno sam mogao u bilo kom servisu da stavim neoriginalna ledja za 20e i prodajem ga za 380 - 400e, ali smatram da je ovakav vid prodaje iskreniji i bolji za obe strane.

Kupac zna i vidi šta kupuje, popravku rešava kako voli, originalni servis i popravka prema standardima proizvodjača sa zadržavanjem svih iP6X sertifikata ili popravak kod ortaka u servisu za 2000 din, a svestan toga, morace da pazi da ga ne potapa u vodu.

 

Ja sa druge strane, ne moram da razmišljam da li je neko uradio posao valjano i da sutradan mene neko pljuje zbog nečega na šta nisam imao uticaj.

 

Evo današnje cene sa mobilnisvet.com

Screenshot_20220418-125040_Chrome.jpg

Screenshot_20220418-125001_Chrome.jpg

Promenio član ProMaster
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000
On 4/16/2022 at 4:32 PM, Bokes said:

Pošto je sugestija prodavcu javna, moram da reagujem i demantujem (inače sasvim slučajno naleteo na ovaj oglas, videvši zadnji komentar u nedavnim objavama).

Prvo, nije lepo bilo kome off-ovati oglas. Svako od nas ima pravo da ceni svoju stvar koliko želi a kupac da ponudi koliko misli da vredi.

Drugo, oštećenje na ProMaster-ovom telefonu vrednosno kao i funkcionalno nema veze sa oštećenjem Note 10 u oglasu koji kolega u gornjem postu pominje. Ovde su oštećena ledja (par desetina eura u najgorem slučaju) a kod Note 10 je oštećen bio ekran (par stotina eura u najboljem slučaju).

I treće, u ovom oglasu se prodaje Samsung Note 10 Plus koji u besprekornom stanju trenutno vredi 370 do 400€.
U oglasu koji pominje kolega u postu iznad je bio Samsung Note 10 (bez plus) čija je trenutna tržišna vrednost 230 do 260€.
Da sad ne objašnjavam razlike izmedju ta dva uredjaj.

Evo i linka ka oglasu sa kojim je napravljena paralela:

https://forum.bjbikers.com/topic/193257-samsung-note-10-8gb256gb/

Lično mislim da je ovaj telefon blizu realne prodajne cene ako nema drugih anomalija usled oštećenja. I prilično sam siguran da se sa postavljačem oglasa može dogovoriti korektna provera telefona pre kupovine.

Neka se ne ljute na mene ni prodavac ni kolega koji je komentarisao, morao sam da reagujem jer mi već smeta prozivanje po oglasima, bilo osnovano ili neosnovano. Želim da verujem da nije bilo zle namere.

Npr.ja kada mislim da je kolega nešto debelo pogrešio javim mu se privatnom porukom, pozdravom ga i dam sugestiju potkrepljenje činjenicama, kako bi brže prodao.

Izvin'te na davljenje. Nadam se da će ovo pomoći nekom budućem kupcu.

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока


 

Koliki tekst oko 100e. Prodavac je prokomentarisao da je preterao sa cenom a ja odgovorio sa info, ne poredeci telefone ili ostecenja.

Samo primer kako se brzo prodaje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja