Jump to content

Moto Zajednica

blokada na dominatoru

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: okolina Valjeva-s.Ducic
  • Motocikl: honda cbr 600 f3

Prijatelju vidi ovu tremu u garazi slicna je sa onim sto tebe interesuje ,Pozdrav       

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=25025.0i,

 

pratim tu temu,hvala druze,interesuje me konkretno ako je neko skidao blokadu sa domi sta i gde tacno da nerasturam redom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4730 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Treba da imam manuel od Dominatora 500,videcu broj glavne dizne,jer snaga ulazi na usta.To mi je negde na CDu pa cu valjda sutra stici da pogledam.Ako zaboravim ti mi napisi poruku,063 358 023,Zoran,pozz  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4730 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

pise u manuelu da glavna dizna treba da bude 140,to je ona dizna u kojoj ide igla sibera.Ona se odvija srafcigerom ili kljucem 8-9.To sto je 140 znaci da je rupa 1,4mm.Mozes je probusiti takvom burgijicom,ako je dizna manja.Na dominatoru 650 ide 155,pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4730 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

 

Prijatelju!

Sumnjam da ce gumice resiti potrosnju ulja.Je sam na mom Dominatoru 650,  89 godiste menjao karike,pre dva meseca, kupio sam ih u Balosavi kod  Dragana 3T racing servis,poslali su mi original karike bas iste kao sto su bile za 59 eura a gumice su mi bile dobre.Motor radi kao sat i ne trosi nista ulja.

  Na motorima sa vazdusnim hladjenjem malo ranije odu karike ali zato jako dobro uspeva zamena za razliku od motora sa vodenim hladjenjem gde pocrkava sve zivo.

  U Uzicu radi jedan mehanicar Milinka ga zovu jako je strucen i sto je jos vaznije jako je posten covek i svi bajkeri ga hvale, preporucujem ti da ti on sredi motor evo broja 064 341 9298.

  On moze da ti pomogne po pitanju blokade.

  Ja se bavim sada nekim drugim poslom pa vise ne radim mehaniku,ranije sam drzao auto servis oko 15 tak godina,tako da sada samo ponekad za svoju dusu uradim po neki auto ili motor.Sada zivim u Uzicu a za nedelju dana se selim za Cacak pa sam u zescoj frci.

  Pozdrav za Vatropirca,slobodno pisi kad sta treba,a kad se budemo videli da popijemo kafu i jos ponesto!!!Zoran  ;)

 

Servis Motocikala - 3T-RACING - Balosava

--------------------------------------------------------------------------------

 

Adresa -   

Telefoni - 034 515 475; 063 1 581 475; 063 588 300 

Faks - 034 515 475 

E-mail - t3racing@eunet.yu 

Sajt - www.3t-racing.com 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

inace blokada moze i da ti bude na bregastim osovinama,tacnije na usisnoj bregastoj na njenom lancaniku postoje oznake,kojima se bregasta zubi,moguce ta ti je blokada i tu,a moze i u struji da bude negde,a inace moze i da bude blokada na usisnim granama,moze i u auspluhu,treba procackati malo.,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja