Jump to content

Moto Zajednica

Novi clan, PG adrenalin

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

Ciao ljudi, u poslednje vrijeme sam se mnogo zainteresovao za motore, vozim biciklo a i auto (mada je tatino),

pa mi motor dodje kao neshto ekonomichnije od auta, a mnogo zanimljivije od bicikla... :)

 

Josh se nisam odluchio za neku posebnu klasu, najbolje bi mi odgovarao neki allround, da je agilan i da ima fino ubrzanje, a isto tako i udoban za neke dalje voznje od recimo 70-100km...

 

uostalom, pogledacu po forumu, i nadam se sigurno saznati neshto novo, jer iako evo pola godine pratim, ima dosta praznina...  ;D

 

 

Inace, ime mi je vuk,

pozdrav za sve ljude dobre volje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Han-Pijesak

Pozdrav Vuce. posto se ja prezivam Stanivuk, a i verujem da sam stariji, moram ti reci da ne sanjas da je motor jeftinija varijanta. Ipak, posto vidim da si inficiran, najljepse zelje i dobro dosao. I vjeruj u Wulfyja. Tajte nece  iznevjeriti. pozdrav vam obojici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Hvala svima na dobrodoslici! :)

 

Pozdrav Vuce. posto se ja prezivam Stanivuk, a i verujem da sam stariji, moram ti reci da ne sanjas da je motor jeftinija varijanta. Ipak, posto vidim da si inficiran, najljepse zelje i dobro dosao. I vjeruj u Wulfyja. Tajte nece  iznevjeriti. pozdrav vam obojici.

 

Vjerovatno uzimam neku masinu sa 3-4L na 100km, da se malo upoznam sa motorima, a studiram tako da sam i tu ogranicen...

Mislio sam uzimati neki skuter 125cc, al posto skoro svakodnevno vozim auto u poslednje 3god, nekako sam navikao na shaltanje brzina, nabijanje kompresije drugom, protezanje trecom, na jednom golfu 2... :D tako da bih se nekako smijesno osjecao na skuteru skrstenih nogu :)

 

@Dr.Mracni

hvala vudu  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

ja bih rado, al sam ogranichen novcem...kojeg trenutno nema  ;D

 

malo sam gledao, volim bržu i uzbudljiviju vožnju, pa su mi se svidjeli yamaha wr 250x i wr 125 x(model za 2009);

wr 250 x<- website link

yamaha_wr250x_2008_2.jpg

wr 125 x <- website link

2008-Yamaha-WR250X-01_tcm26-209302.jpg

 

mada su skupi, slabiji model kosta/će koštati oko 3500e...  :-\

 

 

zato cu vjerovatno biti primoran da uzmem neki ybr motor, ionako mi treba za grad i gradske obaveze, a da adrenalin ostavim za kasnije...  :'(

yamaha%20ybr125%2002.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja