Jump to content

Moto Zajednica

bullson oprema hein gericke

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2783 postova

vidim da hein gericke koji je firma kao luis ima opremu bullson.Čizme i jakne i pantalone i verovatno još nešto.Što se tiče dizajna nisu baš najmoderniji ali to prati i cena koja je porilično mala.Bullson je verovatno njihov trgovački brend a pravi ga ko zna ko.

Uživo sam video turing  kožne čizme koje mi deliju veoma kvalitetno što se tiče materijala i izrade. Imaju sve protektore i homologizovanu zašttu. Takođe su nepromočive .Deluju mi da će trajati neograničeno.

Cena je  nekih 70 evra što je manje od skajanih probajker iz luisa koje traju 3-4 godine i nemaju protektore i puštaju vodu.

Ima li neko iskustva sa tom opremom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Imam ja njihove pantalone, vec neke 3 godine i bas bas sam zadovoljan, pogotovu sto imaju neke rajsferluse po 2 na svakoj podkolenici gde mogu da se suze pa ih nosim nekad i bas kad je hladno kao pantalone, od nedostataka za svo to vreme otpalo mi je jedno dugme iznutra na koje se kace protektori i polomio deo šnira na šlicu za koji se hvata kad se otvara i zatvara rešeno sve za 5 min. I pride prilično dobro izgledaju baš su dobro dizajnirane nasuprot ovoga što si rekao :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Da mogu na posao ali avaj svi u firmi moramo od kuće da radimo, pitao bih jednog kolegu s posla. Nema motor, nikad nije ni imao, nije alergičan na druge materijale ali fura i kožne pantalone i kožnu jaknu sa ogromnim "Bullson" amblemom na leđima. U stvari, ne znam mu ni ime. Svi ga zovemo Bulson. Mora biti da je veoma kvalitetna marka, godinama je u istom i nisam video da se negde oštetilo.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja