Jump to content

Moto Zajednica

2018 bmw r1200gs Rallye

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: CH
  • Motocikl: R1250GSA / R1150GS

model: r1200gs LC Rallye

godiste: 2018.

Kilometraza: 95.573km

Kupljen, vozen i registrovan u CH.

Svi servisi radjeni i upisani u BMW servisu, sw-motech roll-bar, dva org kljuca, servisna knjiga.

Veliki servis uradjen na 93k km.

Cena sa dovozom do NS: 9500e

Cena za preuzimanje u CH: 9300e

Prodaje se kao neocarinjen (cena carine i ams je oko 1600e).

+381631053277 (Viber / WhatsApp)

20220125_212711.thumb.jpg.37cd69f90a322fd77207cac1c454f99f.jpg20220126_192053.thumb.jpg.76ec6659147e0b25f6f96235a134663c.jpg20220126_192955.thumb.jpg.8adf3e2f6cd7bdde0ff87e894a4931e8.jpg20220126_192048.thumb.jpg.e60eea6416a1cc4d6405fff812c274b8.jpg20220126_192103.thumb.jpg.b17a1a152cf9a7bf54ba918b1659ccf9.jpgIMG-f3214aff39f9e4e6cbb95f8d270274a8-V.thumb.jpg.c4776c275c9ec7bcb7f92491d435f66e.jpgIMG-b5e3c71eefb86fae597d3a2a6657dd46-V.thumb.jpg.38290905c82f94ec5443ec431c58ffe2.jpg20220131_212408.thumb.jpg.d2678c9d2edfb063fe713af113802dc4.jpg

20220126_192550.jpg

Promenio član skohajm
  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: CH
  • Motocikl: R1250GSA / R1150GS
47 minutes ago, demro.st said:

pozdrav za tri godine 100000km?

Zapravo za cetiri godine (2018/19/20/21) 96k km, sto je taman kako treba za onog ko voli da vozi motor :-)

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2410 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
52 minutes ago, demro.st said:

pozdrav za tri godine 100000km?

I onda ti kupis motor iz 98 i verujes da ima stvarnih 87.000km :D 

  • Sviđa mi se 6
  • Haha 6
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Rally model je kao opcija, možda najbolji izbor za kupovinu. Aca radi u Švici, omogućeno mu je da živi normalno, tako je i sve što je naveo za motor. Da sam u prilici, uzo bi ga a da ne trepnem. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 28 minuta, skohajm je napisao:

Zapravo za cetiri godine (2018/19/20/21) 96k km, sto je taman kako treba za onog ko voli da vozi motor :-)

svaka čast za  nista loše nisam mislio dizem kapu ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Uuu bre al' je lep. 

Djubre bavarsko, sve ih je vise. Necu da ga kupim iz inata. 

Srecna prodaja i svaka cast za kilometrazu

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Držiš samo sebi inat. Ovaj primerak je ko da je moj, vrlo verovatno, a cena ispod korektne, znači, povoljna, bar kolko mi stoji u glavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Motor na slikama izgleda vrhunski, verujem da je isto tako dobar za voznju. Ali ste vi bmw majstori skupi :P, delovi skupi... Nije to za mene sirotinju 

  • Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ništa nije skupo, kad dugo traje i uz to nepromenjene performanse, plus bonus prijateljstava koji je tek nemerljiv.

Promenio član đunta
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Pozdrav za Acu !!

Ja sam kupio prošli Acin motor tako da znam kako to čovek održava...Ali i vozi...Želim brzu prodaju a ko kupi neće se trenutka pokajati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
On 1.2.2022. at 22:30, miljan_tracer je napisao:

Pozdrav za Acu !!

Ja sam kupio prošli Acin motor 

Ako se ne varam, to je bio vazdušnjak, od tad je Aca imao LC u Srbiji, potom jedan LC u Švici, taj je bio  prodat lane, čini mi se, tako da je ovo treći motor od tvog. Ostalo stoji, mada na neviđeno, svaki komentar treba uzeti sa rezervom ipak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1062 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Ništa nije skupo, kad dugo traje i uz to nepromenjene performanse, plus bonus prijateljstava koji je tek nemerljiv.
Bez da se iko naljuti, nije mi namera, već da nasmejem nekoga, kao što sam samog sebe...

Isto tako po pitanju bonus prijateljstva...
*Vozači Alfe nastave sado-mazohizam i kupe sledeću Alfu
*Vozači SAAB-a nastave da kupuju SAAB
*Vozači BMW-a nastave da kupuju BMW
*Vozači Honde kupuju Hondu
*Vozači Mazde kupuju Mazde....


Nekad se desi da Vozač BMW-a, posle uspešnog skidanja sa nemačkih opojnih sredstava, kupi još veću stativu SAAB. Lako se čovek navikne na opojne turbo benzinske pare, sa turbo benzinskim lepljenjem u sedište. Pa onda posle muka Isusovih i potrošenog novca za Nov auto u 12 godina konzumacije Švedske opojne mešavine metala, plastike, gume i kože, ode na Alfu, jer mislio da je jeftinije, onda se opameti veeeeeoma brzo i pobegne poklonivši maltene Alfu. Onda ode na izlet u Francuze, skapirao da može to ipak bolje. Kako to da neki ljudi se ne nerviraju, samo su uvek nasmejani i pozdravljaju se između sebe sa naklonom i osmehom uz ogromno uzajamno poštovanje. Uzme Japanca ne zna majstora, osim isključivo poslovno kada vrši robno-uslužno-novčanu razmenu, planira Korejca...
Ogromno poštovanje ima prema tim nekim Samurajima ili čemu već je ostalo od njih...
Ah da, sada je nasmejan i srećan!
Sa nekim majstorima sa kojima se orodio, okumio i pobratimio u prošlosti, se više i ne čuje, jer su prestali da ga zovu na slave i rođendane, jer nije više u sekti ...

Ali taj konzument tih proizvoda je spoznao viši nivo uživanja!
Koristi feng-šui i uživa.

Izvinite, bilo jače od mene...

Ja sam ovaj zadnji tip...

Ako sam preterao na oglasu, obrišite...

BTW, ništa nije upućeno motoru, osim da mi je tiha patnja naravno, obzirom da vozim V-STROM DL 1000 MY2014.

Ovo je primerak kakav bih rado posedovao, i upoznao Đuntu...
Ne bih se orodio i pobratimio ili okumio, jer to na Balkanu znači samo jedno, ili sekira ili kuršum ili nož.... Tako kaže istorija

Dovoljno sok i pljeskavica neka bezobrazna

Pozdrav



Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk




  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pa, ne znaš predistoriju, fabrički set sva 4 semeringa, obe podloške i 2 osigurača za štapove za ovaj model sa oglasa, košta u Beogradu u maloprodaji oko 4.800 Din, 40e, servis ko i za bilo koji motor, a ne zahtevanje održavanja sam ja sa dosadašnjih 60.000km, produžio na 100.000km, ili, kad usled starosti popucaju brišući. Zemunčevom motoru su dva puta rađene vile i tek iz trećeg puta je dobijeno ponašanje motra  kako treba, a sledeći servis bi valjalo na 30.000km. 

 

Uz svo mehanisanje, listom se desi i prijateljevanje, koje nije vezano isključivo za motor. 

 

Što se tiče upoznavanja, tu sam, izvoli, barem ja ne vrednujem, il ne daj Bože delim ljude, prema marci motora.  Uostalom, jesam privrženik BMW-u, ali nisam isključiv, to što mi je specijalnost taj brend, ne znači nipodaštavanje ostalih marki, nisam u mogućnosti da bacim neku sliku sada u prilog tome. 

Promenio član đunta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1062 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Mili,

Ja sam kao što napisah, samo želeo da nasmejem.
Na svom primeru 4voro točkaša

Kao što rekoh, tiha patnja još neko vreme GS...

Po pitanju poziva, iskoristiću isti.

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 965 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Prelep motor, moja omiljena boja samo da su još zlatne felne.
Pošten prodavac sa pravom kilometražomj, toliku km nije sigurno prešao po gradu od kafića do kafića.

Srećna prodaja

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Pre 2 sati, Krmco je napisao:

samo da su još zlatne felne.

 

 

Obruči će se oštetiti pri prvoj zameni pneumatika, retko koji vulkanizer ih neće ogrebati, da ne govorim o ostalim oštećenjima. Sivi i crni se poprave da se ne vidi, dok sa zlatnim je problem. Sve 3 boje su eloksaža, kod zlatne je problem u velikoj razlici kad se gleda na suncu i u senci. Skoro sam kontroliso zlatne nakon udesa motora, ima oštećenja i obećo sam da ću pri zameni guma pokušati da ih saniram, što sam do sad odbijao, dok ko što rekoh, crni srebrni su rešivi, praktičniji izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Od ovih 1453 pregleda bar 200 su moji. :)

Daj još neku slikicu, neki info, od kad je kod tebe, imaš li neku šemu da ga uvezeš i ocariniš na ime kupca?

Iskreno, ja baš nisam u tom svetu i bilo bi mi smaranje da se natežem sa špedicijom, carinicima i ostalim prevarantima...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 373 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Nema tu nekog smaranja. Oteraš motor kod špeditera (Subotica, trenutno najpovoljniji), kad završi sa carinom, tu ti je i porez odmah rešen, odeš po motor, platiš i voziš na tehnički i registraciju.

Trebalo bi jedino pre nego doteraš motor u zemlju da se čuješ sa špediterom da ti da instrukcije oko ulaska u zemlju. Jednostavnije je da ide preko njih ulaz, nego na fizičko lice.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: CH
  • Motocikl: R1250GSA / R1150GS

Proces oko uvoza je prilicno jednostavan, i ne iziskuje veliki napor.

Uglavnom proverim troskove za Suboticu i NS, i razlike su veoma male.

Cariniku se prijavljuje motor za carinu i on uzima pasos i salje te u kancelariju spedicije koja je 30tak metara udaljena.

Tamo ce se izraditi potrebna dokumentacija nakon cega se nosi motor u navedeno carinsko skladiste (imas par dana fore da to uradis).

Prosle godine u Novembru sam doneo jedan Rallye za prijatelja iz NS i ceo proces oko carinjenja je bio jednostavan i brz.

20211120_140431.thumb.jpg.ac51d5f4f6ff9981a218fbdd34c87d62.jpg

Ovaj Rallye je imao samo 17k km i kostao je daleko skuplje  :-)

 

Sad za vikend sam doneo moj ADV i isto je proslo OK.

IMG-c1a6e4b03d666eb38decc85256758ccb-V.thumb.jpg.fe0f12728fc30b49a2d888a8f60634b0.jpg

 

Okacicu jos slika Rallye-a kada se vratim u CH.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: CH
  • Motocikl: R1250GSA / R1150GS
On 2/5/2022 at 8:36 AM, đunta said:

Ako se ne varam, to je bio vazdušnjak, od tad je Aca imao LC u Srbiji, potom jedan LC u Švici, taj je bio  prodat lane, čini mi se, tako da je ovo treći motor od tvog. Ostalo stoji, mada na neviđeno, svaki komentar treba uzeti sa rezervom ipak.

Taj GS je u NS i vozi ga nas kolega Pero (trenutno je na oko 180k km), i i dalje je spreman za svaku turu.

Obecao sam da cu ga kupiti nazad kad dodje na 200k km.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja