Jump to content

Moto Zajednica

SCOTT-ova turing jakna, GORE-TEX

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Prodajem jaknu americke firme SCOTT. Noshena je ove sezone i u izuzetnom je dobrom stanju. Turing  model, sa skidajucom termo postavom i tvrdim protektorima na laktovima, ramenima i ledjima. Velicina - XL. Sastav je cordura / gore-tex, ima fluo trake na ramnima i ledjima, kajseve za podesavanje na struku i rukavima. u pitanju je pravi gore-tex....kol'ko da ne bude zabune....cena  150e

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Нашао се данас са Хозеом надајући се да ми неће бити много велика, али није тако. Јакна је заиста очувана и вреди сваки евро...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Нашао се данас са Хозеом надајући се да ми неће бити много велика, али није тако. Јакна је заиста очувана и вреди сваки евро...

 

Uf, dobro je...

Dok ja stignem do BGD-a neko ce mi je maznuti ispred nosa  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Нашао се данас са Хозеом надајући се да ми неће бити много велика, али није тако. Јакна је заиста очувана и вреди сваки евро...

 

Uf, dobro je...

Dok ja stignem do BGD-a neko ce mi je maznuti ispred nosa  ;)

pa pozzuri  T-Zex ;) ;D  juche se nadjoh sa SpaVetom upoznah i lepo isprichah...nadam se ponovnom druzzenju ako ne pre ono na Zzabljaku tachnije na "Chistoj strani" da upozna sve chari snowbordinga...elem,poshto ima zainteresovanih  3-ca  bjb-ovca  samo ??:o ??? ;)  a nisu svi iz bgd-a da kazzem da potrebni GABARITI za jaknu su MINIMUM 180 cm i 85 kg pa na vishe... nadam se da niste svi fit kao SpaVe i Aca-pn (POSEBAN POZDRAV) ...znachi idealan je bjb-ovac koji sa poshtovanjem prati temu "DRUMSKE KAFANE"  i rado proverava klopu i pice u istim...Taki  bjb-ovac neka se javi na 063 631 264  i zakazujemo klopu u nekoj kavani... pre probe jakne  ;D,NARAVNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

.znachi idealan je bjb-ovac koji sa poshtovanjem prati temu "DRUMSKE KAFANE"  i rado proverava klopu i pice u istim...Taki  bjb-ovac neka se javi na 063 631 264  i zakazujemo klopu u nekoj kavani... pre probe jakne  ;D,NARAVNO

 

Evo ja, ali sumnjam da bi i meni jakna odgovarala! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

.znachi idealan je bjb-ovac koji sa poshtovanjem prati temu "DRUMSKE KAFANE"  i rado proverava klopu i pice u istim...Taki  bjb-ovac neka se javi na 063 631 264  i zakazujemo klopu u nekoj kavani... pre probe jakne  ;D,NARAVNO

 

ja znam da bi meni odgovarala ali trenutno nemam u planu da pazarim tako nesto, citaj nema plate jos uvek :(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

.znachi idealan je bjb-ovac koji sa poshtovanjem prati temu "DRUMSKE KAFANE"  i rado proverava klopu i pice u istim...Taki  bjb-ovac neka se javi na 063 631 264  i zakazujemo klopu u nekoj kavani... pre probe jakne  ;D,NARAVNO

 

Evo ja, ali sumnjam da bi i meni jakna odgovarala! :)

pa nisam te josh upoznao nazzalost,ali prvom prilikom cu se potruditi da overimo kavanu  ;):D  mada za  jaknu nisam siguran da ti nebi odgovarala poshto je probao lik 190cm i 106 kg i bila mu je ok.  :o :o  mada ako prebacujesh ove gabarite moram da uzem pozajmicu kada budemo u kafani  ;D ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja