Jump to content

Moto Zajednica

Kamion pokosio 2 policijska motocikla

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

WWW.DANAS.RS

Tri osobe su poginule danas popodne u sudaru automobila srpskih registracija i kamiona hrvatskih registracija na autoputu Zagreb-Beograd kod Okučana, saopštila je danas brodsko-posavska policija.

Evo kamioni i dalje haraju hrvatskim putevima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1652 postova
  • Motocikl: /
Pre 15 sati, EnesNP je napisao:

 Šta bi ovo?!? Smeta Pančevo i Pazar ??

nije pristojno vredjati bez razloga pa makar i u primjeru 

Pancevo i Novi Pazar su fabrika za prodaju vozackih dozvola vec 15 godina u nazad! 

To sto vi bezite od istine i vredjaju vas takve stvari nije moj problem...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.
On 10/24/2021 at 10:41 AM, ser said:

Pancevo i Novi Pazar su fabrika za prodaju vozackih dozvola vec 15 godina u nazad! 

To sto vi bezite od istine i vredjaju vas takve stvari nije moj problem...

I dalje cujem price ljudi koji su zavrsili u Pancevu kod Parižana dozvole...

U ponudi su abeceda kategorije...

Zato nam je i takvo stanje u saobracaju, odraz godinama unazad cascavanja i povlacenja veza da bi se polozilo. Tj da ti ne bi uzeli pare pa da dodjes ponovo da polazes :lol3:

Ima toga siguran sam  i u Bg.u ali prednjace pomenuti gradovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 950 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
On 25.10.2021. at 8:19, Ji 4Tze je napisao:

Ma ni u jednoj autoškoli ne uče polaznike da voze nego da polože test vožnje preko časova koje su platili.

Delimično do potpuno istina mada moram da se pitam koliko su same autoškole tu krive ili odgovorne a koliko regulativa. Ne znam kako je sad, ali kad sam ja išao na obuku za B, kandidat nije smeo da vozi preko 40km/h za sve vreme trajanja obuke i naravno na polaganju. Ovo je meni bilo i biće sumanuto, ja sam mesec dana posle polaganja seo u kola i otišao u Sloveniju. Prvi put na autoputu, prvi put vožnja preko 100km/h, to i gradska vožnja su nebo i zemlja. Sreća pa moj instruktor nije mnogo mario ni za šta sem da sledeći kandidat koji sedne ne oseti da se pušila trava u kolima, tako da sam ja s njim prošao sito i rešeto, troja kola promenio i na četvrtim polagao, ludilo auto-škola i instruktor. Pitam se što više ne rade. Elem, ne znam zašto sam ovo ispričao i šta sam hteo da kažem...

A da, nek prvi kamen baci onaj koji nije zgrešio ili tako nešto... Ovi komentari da su vozači autobusa i kamiona ubice na točkovima i slično... Besmislena generalizacija, svaki dan se srećemo sa ubicama i samoubicama za volanima i kormanima svih vrsta vozila, žene, starci, deca, "obični" sugrađani... Vozačka kultura nam je na jako niskom nivou, obuka tu negde, mrtva trka čini mi se.

Ali moram da se još jednom osvrnem na ubice za volanom: "Supersport motorcycle riders have a 4 times higher traffic death rate than drivers of other motorcycles." "While 34% of bike crashes involve no other vehicle, only 19% of car crashes are single-vehicle accidents."; "Nearly 33% of all dangerous bike accidents show that alcohol is involved."

 

Hvala na pažnji.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja