Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki zx6r 1996

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Kawasaki ninja zx6r

Pozdrav svima. 

Da li moze neko da mi malo bolje predstavi ovaj motor. Mane, prednosti, potrosnja udobnost i kakav je motor generalno i da li je vredno kupovati njega posle toliko godina. Na satu mu pise 42000km.

Zagrejao sam se za jedan ali nisam dovoljno iskusan da znam kakva je masina 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Sinovac zivot je isuvise usran i kratak da se zajebavas sa kavasakijima,jamahama i suzukijima...kupi Hondu i uzivaj kolko mozes a za te pare mozes uzmes

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Не змам код вас али код нас то се не вози нормално и тотално је измучено и прикрпљено за продају.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Sinovac zivot je isuvise usran i kratak da se zajebavas sa kavasakijima,jamahama i suzukijima...kupi Hondu i uzivaj kolko mozes a za te pare mozes uzmes

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka


Ovo je manje vise bila sala naravno, pratim temu mozda se javi neko ko je ga posedovao neko duze vreme

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Kawasaki ninja zx6r
51 minutes ago, Ivanrsvb said:

Sinovac zivot je isuvise usran i kratak da se zajebavas sa kavasakijima,jamahama i suzukijima...kupi Hondu i uzivaj kolko mozes a za te pare mozes uzmes

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Hteo sam ali ne mogu naci nista sto je registrovano na a2 a da imam novca za to. Zato mi je kawa i zapala za oko jer na oglasima nema neke velike ponude a2 motora do nekih 1800 maks 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Kawasaki ninja zx6r
52 minutes ago, Krokodilo said:

Не змам код вас али код нас то се не вози нормално и тотално је измучено и прикрпљено за продају.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk


 

Vrlo moguce da je i ova nisam jos otisao da pogledam sa majstorom sve ali po slikama deluje lepo e sada uzivo cemo tek videti kako stoje stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ja sam imao sledecu generaciju, ne znam da li se nesto bitno izmenilo. Hteo sam taj model godinama ali nikako nisam uspeo da nadjem neki bas ocuvan, uglavnom se to aka kako ko stigne jer je relativno jeftin. Ovaj konkretno je placen oko 2600€ sa 57,000km na satu, imao je fabricke sundjere sa u unutrasnjih strana plastika.. Dodati su i neki gedzeti, brzi poklopac rezervoara, rizoma heblovi, savitljive rucice, tamniji vizir, pancirna kociona creva..

Nije mi nikakve probleme pravio, osim kad sam shvatio da zelim da se provozam i van granica.. :D 

Sve u svemu, jaka masina, mora da se zavrti, posle 100km pocinje nelagodnost, kocnice nisu bog zna sta, nisam se osecao lepo jednostavno, sto se kaze nismo se nasli.. 

244933E7-5635-485B-81AA-04343209A26F.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Hteo sam ali ne mogu naci nista sto je registrovano na a2 a da imam novca za to. Zato mi je kawa i zapala za oko jer na oglasima nema neke velike ponude a2 motora do nekih 1800 maks 
Znam,kao sto rekoh salio sam se a inace sam i ja ranije jurio zx6 nesto kapiram da onaj od 98-00 moze da se nadje za te pare samo ne znam ima li ga na A2

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Ја сада обратих пажњу на годину производње, бежи главом без обзира, стар је и измрцварен. Не верујем да га је неко отварао и освежио агрегат. Ако си се баш толико попалио отварај паукове очи.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk





Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Kawasaki ninja zx6r
12 hours ago, sale125 said:

Ja sam imao sledecu generaciju, ne znam da li se nesto bitno izmenilo. Hteo sam taj model godinama ali nikako nisam uspeo da nadjem neki bas ocuvan, uglavnom se to aka kako ko stigne jer je relativno jeftin. Ovaj konkretno je placen oko 2600€ sa 57,000km na satu, imao je fabricke sundjere sa u unutrasnjih strana plastika.. Dodati su i neki gedzeti, brzi poklopac rezervoara, rizoma heblovi, savitljive rucice, tamniji vizir, pancirna kociona creva..

Nije mi nikakve probleme pravio, osim kad sam shvatio da zelim da se provozam i van granica.. :D 

Sve u svemu, jaka masina, mora da se zavrti, posle 100km pocinje nelagodnost, kocnice nisu bog zna sta, nisam se osecao lepo jednostavno, sto se kaze nismo se nasli.. 

244933E7-5635-485B-81AA-04343209A26F.jpeg

Ovaj je na oglasu 1700e, moze da se pronadje i ova generacija na oglasima ali ih nema na a2 a vise nema moguvnosti da se stave neke blokade i to i da se registruje na 35kw. Zato sam i pojurio ovo. Ali otom potom videcu uzivo kakva je masina 

Hvala na savetu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Kawasaki ninja zx6r
2 hours ago, Ivanrsvb said:

Znam,kao sto rekoh salio sam se a inace sam i ja ranije jurio zx6 nesto kapiram da onaj od 98-00 moze da se nadje za te pare samo ne znam ima li ga na A2

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Koliko sam gledao nema trenutno ni jedna ali mozda naidje nesto 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Kawasaki zx6r

Evo da se javim kao vlasnik zx6r-a 1996 :)  Sa motorom sam presao oko 20.000km i nigde me nije ostavio,masine su okej ali menjaci znaju da imaju problema,moj npr. je izbacivao iz 3 brzine ali je prestalo samo od sebe (regenerisao se :D) sto se udobnosti tice nije bas za neku pohvalu,dugo mi je trebalo da se naviknem,kocnice nisu za pohvalu,cuo sam da su mnogi vlasnici to unapredili drugim crevima itd ali ja nisam probao tako da ne znam :neznam:

Potrošnja nije strašna,meni na 100km oko 6-7 troši (2 puta merio)

Sve u svemu meni se odlično pokazao,s' obzirom da sam previše skeptičan bio jer sam Hondin ljubitelj od malih nogu. :zdravo:
 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja