Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZZR600 (1994) ispod cene, havarisan

Recommended Posts

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Masina nije pretpela vecu stetu, odvojila se sajla za gas, i na spoju za kvacilo ispod motora je kapao ulje, zbog toga nije paljen nakon udesa, ostale tecnosti sve tu, elektronika radi savrseno, menjac isto ok. Udes je bio sad u nedelju na povratku iz skupa u Padini

 

Godiste: 1994 (E model)

Kilometraza: 39000

Cena: 1650 EVR

 

Viljuske ispravne, ram ispravan, rezervoar treba da se menja jer je motor klizao po desnoj i onda gornjom stranom udario u branik kola

Vizir pukao i desna prednja plastika, kao i deo plastike na volanu kod prekidaca za duga svetla i saug. Takodje odlomljen nosac zadnje kocnice koji moze da se vari. Desni auspuh je isto malo naguran ka unutra.

 

Motor ima obe nove Bridgestone gume stavljene pre 3000km, i potpuno nove plocice na prednjim diskovima, na zadnjem isto skoro nova.

 

Procena je da bi opravke dosle par stotina evra, s tim sto treba sanirati i desnu plastiku.

 

Prodajem ga jer je kraj sezone, a da ga sad i sredim ionako ne mogu da ga vozim pre proleca zbog povreda na kolenima pri padu. Pre ovoga motor je bio perfektan sem vec ogrebane desne plastike, sredjivana mu je svaka sitnica koju sam primetio, ulozio sam dosta ali trenutno vise ne mogu. Odrzavan redovno kod majstor Joce, svi racuni sa radjenim popravkama/servisima su kod mene. Verujem da ce biti super opet samo da se malo dotera.

 

Telefon: 063 / 198 3308

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo i slika, fali mi leva strana, dodacu je naknadno kad mi drugar posalje na mail, tu je samo rezervoar malo nabio zadnju plastiku (vidi se iz zadnje slike) ali nije slomljena:

 

huoMG_dscf1075resizecy5.jpg

 

7aekJ_dscf1091resizegx1.jpg

 

hjG8x_dscf1089cu1.jpg

 

5OP8g_dscf1107resizehl6zw6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala, no sta je tu je... opet zao mi je vise motora nego mojih kolena.

 

Evo dodata je i slika leve strane, ako vas jos nesto interesuje oko motora zovite ili posaljite pm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Jos aktuelno. Smanjio slike posto vecina ljudi sa sporijom vezom nije mogla da ih vidi na forumu, sad bi trebalo da je ok.

 

Cena 1600, dogovori/zamene moguci.

Motor registrovan do juna

 

Tel 063 / 1983 308

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja