Jump to content

Moto Zajednica

Planovi za 2009, 10,...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Balaton Moto GP, Ohrid, Umag (uz put Hrvatsko primorje, Plitvicka jezera i Velebit). Nadam se nesto od ovoga. A ako se kockice sloze (citaj: slobodno vreme), ovo i jos po nesto sa strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

1. motoras

2. Titja

3. Maki

4. Robi

 

;D ;)

 

Evo i ja se prijavljujem za ove vase destinacije,obavezno Balaton il mozda Brno, i skup u Umag-u.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Plan br 1 koji mislim da cu 99% ostvariti:

Da odem ponovo do Tare, pa da nastavim za Visegrad, krenem kanjonom Drine dole ka jugu do Foce, zatim nastavim kanjonom Sutjeske, zadim dalje juzno do Bilece i bileckog jezera. Spustim se do hrvatskog primorja, pa krenem obalom do Herceg Novog. Za ovu rutu planiram da mi bude godisnji odmor i da traje bar 7-8 dana. Povratak preko zabljaka sa obilaskom Crnog jezera.

 

Plan br. 2

Grcka

 

Plan br. 3

Rumunija sa obilaskom prevoja transfagaras

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Plan br 1 koji mislim da cu 99% ostvariti:

Da odem ponovo do Tare, pa da nastavim za Visegrad, krenem kanjonom Drine dole ka jugu do Foce, zatim nastavim kanjonom Sutjeske, zadim dalje juzno do Bilece i bileckog jezera. Spustim se do hrvatskog primorja, pa krenem obalom do Herceg Novog. Za ovu rutu planiram da mi bude godisnji odmor i da traje bar 7-8 dana. Povratak preko zabljaka sa obilaskom Crnog jezera.

 

Plan br. 2

Grcka

 

Plan br. 3

Rumunija sa obilaskom prevoja transfagaras

Svidja mi se ideja isao bi i ja ako mi do tada napravis Cresh bar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Moj prvi nadam se i ne jedini plan za 2009 je da sredinom marta

(pod uslovom da uopste bude snega -ne na putu-)

odem na Kopaonik.Polazak u ranjim jutarnjim satima.

Voznja do pomenute planine po,u tom trentku najprohodnijem putu.

Po dolasku na Kop,presvlacenje,iznajmljivanje skija i opet vonja...po snegu.

Po mogucnosti nocenje i povratak suta dan.

Za ostale planove ima vremena.I mart je daleko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Ja 100% obilazim Srbiju sledece godine,mesta koja nikad nisam video,a ni vecina vas,Srbija ljubomorno cuva svoje tajne,neke cu ja,ako sve bude kako treba videti,par susreta,voleo bih Umag,u Kastelima bio ove godine,pa ne verujem za sledecu,Zlatibor,Uzice...a u planu je Grcka,mozda i Turska,ali....videcemo za to!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Plan br 1 koji mislim da cu 99% ostvariti:

Da odem ponovo do Tare, pa da nastavim za Visegrad, krenem kanjonom Drine dole ka jugu do Foce, zatim nastavim kanjonom Sutjeske, zadim dalje juzno do Bilece i bileckog jezera. Spustim se do hrvatskog primorja, pa krenem obalom do Herceg Novog. Za ovu rutu planiram da mi bude godisnji odmor i da traje bar 7-8 dana. Povratak preko zabljaka sa obilaskom Crnog jezera.

 

Plan br. 2

Grcka

 

Plan br. 3

Rumunija sa obilaskom prevoja transfagaras

Svidja mi se ideja isao bi i ja ako mi do tada napravis Cresh bar.

Onda idemo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Novi Sad

kao prvo neki BJB vikend/da upoznam bratiju :)

Skoro pa sigurno:

1. Novi Sad-Budimpesta-Bec-Bratislava-(Prag)-Novi Sad

Sigurno

1.Zlatibor-Tara

2.Palic

3.Banja Luka

Moozda(verovatno samo zelja)

Novi Sad-Zagreb-Plitvice-Zadar-Split-Dubrovnik-H.Novi-Podgorica-Zabljak-Uzice-Divcibare-Novi Sad

 

A ove MEGA ture

Svakako Portugal i Moskva-S.Petersburg :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Plan za 2009,Grcka,do Athin-e,a onda na CRETU,ostrvo je prilicno dugacko ,posle Krita,nazad Athina,pa ako "prelije"love,napadam italiy do napulja kod kumice,a onda kuci na bari,bar,budva ,novi sad.Ovom prilikom pozivam sve zainteresovana da se jave,nema veze sto je tek kraj Novembra(naravno ako bi se prijavilo ljudi(ona stanka kod kumice u napulju otpada,nebi bilo fer ,da joj javim"E kumice evo nas ,prljavi ,ruzni i zli ima nas 10-ak ,je's i gladni i zedni,a ako moze i neka masaza..)To otpada.

Ali bi se onda prebacili na siciliju,pa sa sicilije do barija,pa kuci,.Ova tura mi je simpaticna,pre svega sto nezahteva isklucivo Endure(j..ga nemogu ja sa mojim susukijem da vozim 60km po pescanim dinama)a sdruge strane,endurama nece nista faliti ako idu po asfaltu,na kritu ce se vec naci po neki kraci makadam.Eto ovo je sada ukratko,za 10-ak dana ocekujte potpuni izvestaj(itirinirere,stanke,spavanja i to)ne zaboravi te ,sto se ljudi vise prijavi,mogucnost dobijanja SENGENA laksa.

P.S

Predlozi ,iskustva sve je dobro doslo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Plan za 2009,Grcka,do Athin-e,a onda na CRETU,ostrvo je prilicno dugacko ,posle Krita,nazad Athina,pa ako "prelije"love,napadam italiy do napulja kod kumice,a onda kuci na bari,bar,budva ,novi sad.Ovom prilikom pozivam sve zainteresovana da se jave,nema veze sto je tek kraj Novembra(naravno ako bi se prijavilo ljudi(ona stanka kod kumice u napulju otpada,nebi bilo fer ,da joj javim"E kumice evo nas ,prljavi ,ruzni i zli ima nas 10-ak ,je's i gladni i zedni,a ako moze i neka masaza..)To otpada.

Ali bi se onda prebacili na siciliju,pa sa sicilije do barija,pa kuci,.Ova tura mi je simpaticna,pre svega sto nezahteva isklucivo Endure(j..ga nemogu ja sa mojim susukijem da vozim 60km po pescanim dinama)a sdruge strane,endurama nece nista faliti ako idu po asfaltu,na kritu ce se vec naci po neki kraci makadam.Eto ovo je sada ukratko,za 10-ak dana ocekujte potpuni izvestaj(itirinirere,stanke,spavanja i to)ne zaboravi te ,sto se ljudi vise prijavi,mogucnost dobijanja SENGENA laksa.

P.S

Predlozi ,iskustva sve je dobro doslo.

 

He he... nista manje nego kod kumice!!! pa se jos spominje neka masaza!!! nisi ni ti lud!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

kao prvo neki BJB vikend/da upoznam bratiju :)

Skoro pa sigurno:

1. Novi Sad-Budimpesta-Bec-Bratislava-(Prag)-Novi Sad

Sigurno

 

 

 

Ja sam za ako primas drustvo, deluje mi jako zanimljivo. U koje doba godine bi se islo ? A koliko procenjujem put bi trajao par dana.

 

 

Plan za 2009,Grcka,do Athin-e,a onda na CRETU,ostrvo je prilicno dugacko ,posle Krita,nazad Athina,pa ako "prelije"love,napadam italiy do napulja kod kumice,a onda kuci na bari,bar,budva ,novi sad.Ovom prilikom pozivam sve zainteresovana da se jave,nema veze sto je tek kraj Novembra(naravno ako bi se prijavilo ljudi(ona stanka kod kumice u napulju otpada,nebi bilo fer ,da joj javim"E kumice evo nas ,prljavi ,ruzni i zli ima nas 10-ak ,je's i gladni i zedni,a ako moze i neka masaza..)To otpada.

Ali bi se onda prebacili na siciliju,pa sa sicilije do barija,pa kuci,.Ova tura mi je simpaticna,pre svega sto nezahteva isklucivo Endure(j..ga nemogu ja sa mojim susukijem da vozim 60km po pescanim dinama)a sdruge strane,endurama nece nista faliti ako idu po asfaltu,na kritu ce se vec naci po neki kraci makadam.Eto ovo je sada ukratko,za 10-ak dana ocekujte potpuni izvestaj(itirinirere,stanke,spavanja i to)ne zaboravi te ,sto se ljudi vise prijavi,mogucnost dobijanja SENGENA laksa.

P.S

Predlozi ,iskustva sve je dobro doslo.

 

Evo ovako ja imam kumu u Atini, a ti imas kumu u Napulju, pa da ih zajedno posetimo.

Koliko dana bi trajao put ? To mi je bitno zbog poslovnih obaveza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Ljudi sada bez sve shale,moja procena je da bi to mogla da bude sjajna turica,moze da se ide ili u maju(he he he,sto se babi snilo;) ili krajem avgusta,zato sto bih da izbegnemo(vec govor u mnozini)najskuplje cene Svega(procitao sam na jednom postu,koji je isto bio vezan za neko grupno putovanje,kako ljudi planiraju da na svaki 4-5 dan prespavaju u hotelu a ovo ostalo satori)to mi se jako svidelo zato sto svakom prija da posle par dana na asfaltu iskulira jedno vece u pravom krevetu)Ovo je najozbiljnija prica,a kako sam i obecao,u sto skorijem vremenu cu da postavim kompletni plan putovanja ,sa proracunom kesha(+,- 5%).Sto se tice duzine putovanja,mislim da je minimum10 dana,a ja licno bih voleo i malo produzeniju varijantu,ali ako bi pao dogovor,onda nema sta,kako se dogovorimo,tako ce biti.

P.S

A kumice mogu da nam umese gibanicu!!!! :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

OK, samo analiziraj i vremensku prognozu u celoj prici i ako bi mogli neki moteli-hosteli.

 

Samo zato sto nisam bas neki ljubitelj spavanja po satorima, vise bi voleo da se svaki dan okupam i operem potkape gace itd

 

Pa da reci pretocimo u dela....................  ;)

 

p.s.

A sto se gibanice tice, imamo je mi ovde kolko oces, bolje nek mese neke lokalne specijalitete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Johhane poslao sam ti neku rutu koju sam dobio na michellin sajtu,ali je kroz italiju,joj sto to lepo izgleda..

njihov proracun je ,za benzin 173€,do putarina jos 50€,kako su to dobili neznam,ukupno 36h voznje i jos po neki detalj evo ti link pa sam pogledajhttp://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Johhane poslao sam ti neku rutu koju sam dobio na michellin sajtu,ali je kroz italiju,joj sto to lepo izgleda..

njihov proracun je ,za benzin 173€,do putarina jos 50€,kako su to dobili neznam,ukupno 36h voznje i jos po neki detalj evo ti link pa sam pogledajhttp://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr

 

Nisam nista dobio (prazna poruka), al nema veze da racunamo max 300 eura ,al to je u jednom pravcu i jos toliko nazad, jel tako ?

Ispravi me ako gresim.

 

Ja sam siguran za Grcku , bivsa zena mi zivi u Atini tako da moze da bude od pomoci.

Izvini

 

I ja imam bivsu zenu, nisam joj bio dobar u braku sto bi joj sad bio dobar ?

 

Dosta nam je po jedna kuma, ne treba da budes pod stresom zbog bivse .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Novi Sad

johann@

Ma naravno da mozemo zajedno. Trenutno razmisljam o recimo polovini juna.Jul mi je zauzet za porodicu i more a avgust  mi daleko da cekam.

Sto se tice duzine boravka   -  pa jedno 4-5 dana . Nesto kao produzeni vikend ( sreda popodne/ ponedeljak popodne).

Nista ultra brzo. U zavisnosti od toga kako nam ide odlucili bi se za Prag. Sve u svemu opusteno. 8)

 

PS

SAmo da znas LANCIA je zakon ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja