Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki er5 u 2021?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF600SA PC43

Kao i stariji polovan auto, moze da te kosta dosta i para i zivaca, a moze i da te posluzi vise nego dobro. Zavisi od primerka, otvori cetvoro ociju kad budes kupovao, nadamo se da ce se javiti neko od vlasnika, da ti skrene paznju na slabe tacke i na sta da obratis paznju. Sto se visine tice mislim da neces imati problema, nije on bas toliko mali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6927 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ja sam vozio godinu dana apriliju od 50cc i prešao sam na ER5. Kada sam ga kupio, nisam znao da vozim motocikl sa manuelnim menjačem. 

 

Prvo sam učio po dvorištu i sokokaku da vozim. Onda sam se vozio po gradu. Pa do posla, pa sam išao u noćne izlazke, vraćao se kući u 5 ujutru. Učlanio se u moto klub, našao devojku, kasnije iščlanio iz moto kluba, vozio se po SRB, sređivao sprat, vukao sam motorom lepak za pločice, alate i svašta. Posle je devojka postala verenica pa smo na ER5 sa tri kofera, tank torbom išli na more i ko zna gde. Vozio ga sa 500 din. benzina a posle kad sam stasao redovno do čepa :) Posle sam se oženio, postao ozbiljan čovek, prodao ER5 posle 6 godina i ko zna koliko kilometara. Eto ti je ER5 :D 

 

Imam 193cm i tada 110 kg :D

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja