Jump to content

Moto Zajednica

BMW za 2009.

Recommended Posts

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Nisam nasao slike nijednog boxera.Verovatno povećavaju kubikažu samo za I4 motore.

 

Jeste R lep, al farovi i ceo prednji kraj su...Preterano neobični. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Sunshine State - HERZEGOVINA N 42°42.757' E018°20.748'
  • Motocikl: Yamaha XT660ZA, BMW C-400X , Kymco People S 504T

Ma kavi crni boxeri, jeli ovi možda ne valjaju pa treba boxeri da budu pošto su možda oni "bolji".

Ma to obično pričaju oni što su ih vozali pomalo onako po gradu ili su od nekoga uzeli krug da

provozaju, e ali da su sa njima prešli u komadu po 1500 km na turneji nebi ih tako falili,

jer kad bi znali koliko ulja potroše onda bi ih pitao šta o njima misle to je uobičajeno pa čak

i kod najnovijih R-1200 agregata u bilo kojoj verziji.

Radi ilustracije da bi me neki od njih bolje shvatili evo jedan svjež primjer moj prijatelji jedan

sa 1200GS i K-1200LT kreću na put do Azurne obale pa dalje do Španije, e sad ovaj sa GS

nosi na put 2 litre morotexa 20-50 a znate koliko nosi ovaj drugi...NIJEDAN

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5535 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ma kavi crni boxeri, jeli ovi možda ne valjaju pa treba boxeri da budu pošto su možda oni "bolji".

Ma to obično pričaju oni što su ih vozali pomalo onako po gradu ili su od nekoga uzeli krug da

provozaju, e ali da su sa njima prešli u komadu po 1500 km na turneji nebi ih tako falili,

jer kad bi znali koliko ulja potroše onda bi ih pitao šta o njima misle to je uobičajeno pa čak

i kod najnovijih R-1200 agregata u bilo kojoj verziji.

Radi ilustracije da bi me neki od njih bolje shvatili evo jedan svjež primjer moj prijatelji jedan

sa 1200GS i K-1200LT kreću na put do Azurne obale pa dalje do Španije, e sad ovaj sa GS

nosi na put 2 litre morotexa 20-50 a znate koliko nosi ovaj drugi...NIJEDAN

 

Pa bas da je tako i nije. Svi trose bili R ili K. Prosle godine smo isli kruznu turu Italija-Grcka ja sa Stromom i moja dva drugara sa XX-om i K1200S. Od nas trojice ulje je dolivano samo u K1200S i to solidno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Jedino mi je zao sto BMW nikako da izbaci ponovo neki K model manje kubukaze, jer za nas u nasoj zemlji pri ovoj registraciji 1300 stvarno predstavlja ozbiljnu stavku u budzetu.Inace su stvrano prelepi i ne bih imao nista protiv da posedujem bilo koji od ovde izlozenih.Mada GT je nesto iz mojih snova.

Moj je inace star 23 godine ( i sam si ga video na Goliji) i ove godine je presao oko 8000km i ni grama ulja nije potrosio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma kavi crni boxeri, jeli ovi možda ne valjaju pa treba boxeri da budu pošto su možda oni "bolji".

Ma to obično pričaju oni što su ih vozali pomalo onako po gradu ili su od nekoga uzeli krug da

provozaju, e ali da su sa njima prešli u komadu po 1500 km na turneji nebi ih tako falili,

jer kad bi znali koliko ulja potroše onda bi ih pitao šta o njima misle to je uobičajeno pa čak

i kod najnovijih R-1200 agregata u bilo kojoj verziji.

Radi ilustracije da bi me neki od njih bolje shvatili evo jedan svjež primjer moj prijatelji jedan

sa 1200GS i K-1200LT kreću na put do Azurne obale pa dalje do Španije, e sad ovaj sa GS

nosi na put 2 litre morotexa 20-50 a znate koliko nosi ovaj drugi...NIJEDAN

 

Pa bas da je tako i nije. Svi trose bili R ili K. Prosle godine smo isli kruznu turu Italija-Grcka ja sa Stromom i moja dva drugara sa XX-om i K1200S. Od nas trojice ulje je dolivano samo u K1200S i to solidno.

JEDAN STARI MAJSTOR MI JE REKAO, "SINE, KO JE MAZO TAJ SE VOZO, DOK TROŠI ULJE ZNAČI DA GA IMA"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Jedino mi je zao sto BMW nikako da izbaci ponovo neki K model manje kubukaze, jer za nas u nasoj zemlji pri ovoj registraciji 1300 stvarno predstavlja ozbiljnu stavku u budzetu.Inace su stvrano prelepi i ne bih imao nista protiv da posedujem bilo koji od ovde izlozenih.Mada GT je nesto iz mojih snova.

Moj je inace star 23 godine ( i sam si ga video na Goliji) i ove godine je presao oko 8000km i ni grama ulja nije potrosio.

Ma ko ima para da kupi nov taj ima i  za registraciju!Ipak je ona jednom godisnje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ma kavi crni boxeri, jeli ovi možda ne valjaju pa treba boxeri da budu pošto su možda oni "bolji".

Ma to obično pričaju oni što su ih vozali pomalo onako po gradu ili su od nekoga uzeli krug da

provozaju, e ali da su sa njima prešli u komadu po 1500 km na turneji nebi ih tako falili,

jer kad bi znali koliko ulja potroše onda bi ih pitao šta o njima misle to je uobičajeno pa čak

i kod najnovijih R-1200 agregata u bilo kojoj verziji.

Radi ilustracije da bi me neki od njih bolje shvatili evo jedan svjež primjer moj prijatelji jedan

sa 1200GS i K-1200LT kreću na put do Azurne obale pa dalje do Španije, e sad ovaj sa GS

nosi na put 2 litre morotexa 20-50 a znate koliko nosi ovaj drugi...NIJEDAN

 

Pa bas da je tako i nije. Svi trose bili R ili K. Prosle godine smo isli kruznu turu Italija-Grcka ja sa Stromom i moja dva drugara sa XX-om i K1200S. Od nas trojice ulje je dolivano samo u K1200S i to solidno.

JEDAN STARI MAJSTOR MI JE REKAO, "SINE, KO JE MAZO TAJ SE VOZO, DOK TROŠI ULJE ZNAČI DA GA IMA"

Slazem se sa tobom u potpunosti,svi kao pricamo da nam ne trosi!Moja Hayabusa trosi litar 300w od zamene do zamene iako ima 29000km!Dobro podmazuje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Sunshine State - HERZEGOVINA N 42°42.757' E018°20.748'
  • Motocikl: Yamaha XT660ZA, BMW C-400X , Kymco People S 504T

Evo pišem dva uzastopna odgovora na KIRO-vu poruku ovo ti nije trebalo ali

nikako da prođu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Sunshine State - HERZEGOVINA N 42°42.757' E018°20.748'
  • Motocikl: Yamaha XT660ZA, BMW C-400X , Kymco People S 504T

E pa pošto sad očigledno idu evo i da napišem

ne znam brate jesi li ti to ozbiljno misli da mi nije trebalo ili si onako to napisao pa ako se neko primi

onda se primi za kritiku ali bilo šta bilo ja sam napisao ono što je gola istina i ništa više a sad ako to se

nekom ne sviđa šta da radimo ali ne treba da se ljuti ja ono što sam napisao stojim iza toga a osim toga imam

i iskustvo i sa jednim i sa drugim tj. i sa  R modelom i sa K koga isada vozim i ne mislim više nikad da se vratim

na R uprvo zbog tog razloga i nijednog više jer ta potrošnja ulja je tolkio očigledna pogotovu na autoputu

gdje se vozi krajnjim brzinama da me to toliko nerviralo jer tu ga pogotvu potroši, e sad ima nas i nostalgičara

kojima to i ne smeta koji ono u straom dobrom stilu svako malo zastanu da pregledaju motor i dolju ulje

kao nekada davno i ja to poštujem ako vole ali ja nisam jedan od tih nego kad se s proljeća napravi

servis pali i vozi i samo gledaj fali li goriva i ništa dalje, a evo vam i potvrde od CRVEN BANA da ni

njegov K-100 ne troši ni kap kao ni kod mene moja K-75 ica.Inače nije to slučaj samo sa BMW-om svaka

boxer koncepcija troši ulje ali šta da radimo kome to ne smeta u pravu je i neka samo vozi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

DJM ne brate, nisam onako napisao.Ne znam koliko si pratio forum, mnogo puta do sada je bilo rasprava u vezi sa boxerom, nisam hteo da se i ova tema pretvori u jednu takvu beskonačnu.

Kao što vidiš, iza moje poruke stoji smajli.Ništa negativno, šala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

DJM, polako. Ja sam prvi u temi rekao da je bolje boxer, ali sam mislio to kada se govori o BMW-u konkretno. Iz te fabrike izlaze tradicionalno autenticni boxer agragati, a redni motori su im jako prosjecni i nezanimljivi pored japanskih i ostalih konkurenata. Uglavnom, htjedoh reci: Ako se vec kupuje BMW, onda se zna - boxer, a za ostalo se obratiti drugovima sa dalekog istoka, naracito ako je u pitanju redni cetvorocilindras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja