Jump to content

Moto Zajednica

Kais suvozackog sedista

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Kupujem,primam na poklon kais sto ide preko suvozackog sedista.Bitno je da je crne boje i da je od sedista koje nije presvlaceno tj da je od originalnog materijala tj.skaja.Duzina treba da je 45-46 cm ,pozeljno od motora 2003- zbog slicnosti materijala sa mojim sedistem.Dakle ako neko ima viska,ili ima osteceno sediste a citav kais,naka se javi ovde,ili na tel: 063-177-05-08.Unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Nemam taj kaiš ali zaista nemam pojma ni predstavu šta tražiš. Daj neku fotku, sliku, skicu, bilo šta kao ilustraciju jer je moguće da nas imajoš kojima nije jasno a možda imaju to što tražiš. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Upravo to kais koji ide preko suvozackog suvozackog sedista sa donje strane fiksirannza sediste sa 2 matice tako da se lako demontira 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Kad guras motor levo-desno uhvatis za taj kais da ga slucajno ne ispustis a i suvozacica-suvozac ne klizi toliko prema tebi kada naglo kocis,malo zaustavi klizanje guzice :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Evo da podelim ovde na forumu da se Srdjan , firma CS Moto sedista  iz Surcina,nakon sto je procitao moj post na forumu da trazim kais za svoje suvozacko sedite,javio i ponudio original kais  NA POKLON.Mnogo im hvala i ovde preko foruma,mislim da su pokazali da nije sve u novcu i svaka im cast na gestu.Ako ikada budem radio sediste ,sigurno cu to raditi kod njih.10+ za Srdjana i CS Moto sedista:)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja