Jump to content

Moto Zajednica

HONDA VARADERO XL125V 2008

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Nije mi jasno odkud im ideja da naprave putni motor sa kojim ne mozes da putujes jer nema dovoljno snage?

1000darka je idealna ali ima dosta ljudi kojima je to previse zbog odrzavanja,registracije,gabarita.. 

i sta rade?

kupe mali strom

zato sto honda nece da ugrozi svoj dragoceni jebeni transalp-zato i gube kupce u putnoj klasi 600kuba jbg

mozda nisam upucen ali koji ti je to "mali storm"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Nije mi jasno odkud im ideja da naprave putni motor sa kojim ne mozes da putujes jer nema dovoljno snage?

1000darka je idealna ali ima dosta ljudi kojima je to previse zbog odrzavanja,registracije,gabarita.. 

i sta rade?

kupe mali strom

zato sto honda nece da ugrozi svoj dragoceni jebeni transalp-zato i gube kupce u putnoj klasi 600kuba jbg

mozda nisam upucen ali koji ti je to "mali storm"

 

SUZUKI DL650  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ER 6 N

Od kako sam prodao Yamahu  dt po ceo dan zevam po oglasima i raznoraznim sajtovima od svih 4T 125 ovaj motor mi se cini kao najbolji izbor ali ga je prakticno ne moguce naci u srbiji polovnog a nov je 6150 eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

u NS sam video jednog, prepoznao sam ga po tockovima

sticajem okolnosti morao sam da sacekam jednog prijatelja tu pa sam ga lepo zagledao

i nemam reci, lep motor nama sta. Elem tako ti ja gledam kad dolazi lik i pali motor

on se na cuje, lepo radi, ja ga malo pitao o njemu kaze da je ekstra zadovoljan

za po gradu full, a van grada moze da izvuce oko 125 h/km, ako on laze ja lazem .

dve godine je kod njega inace je 2003godiste i hoce da ga proda, pitam za cenu a

on ko iz topa 3300e......

lep je to maotor.....ali......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ER 6 N
u NS sam video jednog, prepoznao sam ga po tockovima

sticajem okolnosti morao sam da sacekam jednog prijatelja tu pa sam ga lepo zagledao

i nemam reci, lep motor nama sta. Elem tako ti ja gledam kad dolazi lik i pali motor

on se na cuje, lepo radi, ja ga malo pitao o njemu kaze da je ekstra zadovoljan

za po gradu full, a van grada moze da izvuce oko 125 h/km, ako on laze ja lazem .

dve godine je kod njega inace je 2003godiste i hoce da ga proda, pitam za cenu a

on ko iz topa 3300e......

lep je to maotor.....ali......

 

Za brzinu te nije slagao bio sam u prilici da vozim jednog i odusevljen sam, a sto se tice cene malo je preterao u inostranstvu (citaj u nemackoj) moze da se nadje u dobrom stanju za manje para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ER 6 N

Posle par meseci cekanja napokon su mi javili da su mi kupili varadera i da bi sledece nedelje trebali da ga dovezu iz Nemacke...

Motor je 2002/03  crno siva kombinacija i kostao je 1500 jevreja + prvoz nekih 200e + carina i pdv

 

Jel zna neko koliko bi mogla da bude carina i pdv???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2892 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

E 'vako, danas treba da padnem poslednji ispit u ovom roku pa cu verovatno od sjutra moci da se posvetim radu na textu koji toliko dugo cekate  ;D ;D ;D

 

 

Aj sad mala pomoc, da ne bi otvarao novu temu (a otvoricu je ako budem morao) molio bi :

1. Sve sadasnje i

2. Sve prosle vlasnike koji su imali ili duze vreme vozili Varadera 125 (ne one varijante vozio sam 273 metra ortakovog ili tako nesto vec one koji mogu realno da mi kazu neke stvari (mada nije da ja ne znam  ;D))

da se jave ovde ili meni na PP ako su voljni da mi pomognu oko nekih gluposti (koje cu da objasnim svakom ponaosob kad se budu javili) vezanih za ovaj motor. Sto se pre i sto se vise ljudi javi pre cu moci da odradim text onako kako sam ga ja zamislio.

 

Aj sad... Pokazite se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja