Jump to content

Moto Zajednica

BJB MZ propagandni materijal

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Moze li znak na ledjima da bude veliki i u boji,mislim na zelenu-originalnu. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

I ja sam hteo pun kolor ali su mi prošli put objasnili da u štampi vrlo lako može da se napravi velika fleka i zato nisam rizokovao sa bojama.

 

Kada naprave sajam sito štampe onda izlažu radove identične fotografiji, može šta ti padne na pamet međutim kada nešto radiš onda je problem ovo i ono...

 

Plaše se baš toga da neko poruči pa neće da uzme, da im kaže "nisam ja to hteo".

 

Naravno, u našem slučaju niko ne bi bio prevaren samo da li se isplati rizikovati ako se već unapred ograđuju.

 

Dogovorio sam se sa Šumijem da prikuplja pare i dostavlja majce po prijemu. Ko hoće poštom OK, ko hoće na Skupu i to je OK, možda se vidimo i ranije... sve je OK čim uradimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

majca iz prosle ture mi je izdrzala dva pranja, a vama ?

 

Vredna informacija, ne rade za nas više nikad.

 

Doduše, po ovim preliminarnim dogovorima ne bi ni radili ali sada je to 100% sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Bilo bi to jako lepo da se uradi u ful koloru, što reče Deki i postupkom "peglom", što kaže Picasoo. Metoda može svakako da bude bolja nego sito, bar što se tiče preciznosti i izgleda.

 

Ostaju dva pitanja:

 

- koliko bi majca rađena peglom bila skuplja od one rađene sitom (ako bi bila) i

- koliko kvalitetno se radi ta "pegla", tj. koliki broj pranja na npr 40 stepeni C bi napeglana slka mogla da ostane u celini i celosti na majci

 

'Aj' da vidimo 'de smo, šta smo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Sam koncept majica je sasvim ok,lepo izgledaju,zamerki bar sa moje strane nema.Sto se tice same boje,crna je nekako standardna,ide uz sve,nije zamazljiva...itd,tako da je i naj logicnija.

Sam logo MZ na ledjima nije toliko komplikovan sto se boja tice,ta zelena u pozadini nebi trebala da stvara problem za stampu.

Kvalitet majica zavisi od dobavljaca,ako se kupe kvalitetnije,pamucne,ima da traju dugo,ali znakovi ce svakako posle pranja ispucati,tu nema spasa.

post-3867-0-32412200-1295713390_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

- koliko kvalitetno se radi ta "pegla", tj. koliki broj pranja na npr 40 stepeni C bi napeglana slka mogla da ostane u celini i celosti na majci

 

Imam gomilu crnih maica sa likovima grupa, (radjne peglom u koloru slika) neznam koliko pranja izdrzale ali je jos uvek ok mada mi je boja maice (crna) izbledela. Pere sa na normalnoj temperaturi u masini (60stepeni C). 20 pranja sigurno...

 

A to oko stare maice mislim da je moja izdzala samo 1 pranje. skupila se (mnogo)1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Sam koncept majica je sasvim ok,lepo izgledaju,zamerki bar sa moje strane nema.Sto se tice same boje,crna je nekako standardna,ide uz sve,nije zamazljiva...itd,tako da je i naj logicnija.

Sam logo MZ na ledjima nije toliko komplikovan sto se boja tice,ta zelena u pozadini nebi trebala da stvara problem za stampu.

Kvalitet majica zavisi od dobavljaca,ako se kupe kvalitetnije,pamucne,ima da traju dugo,ali znakovi ce svakako posle pranja ispucati,tu nema spasa.

 

 

 

Evo moje majice koja je porana bar 20 puta u masini na 60 stepeni(znak nigde nije ispicao slika je skoro ista!)

 

 

Iron Maiden je novija, a Slipknot je starija na najednoj nije slika "otpala" ili "pukla" 1Mina.gif samo se vidi razlika u boji (nijansa crne)

post-7918-0-10683100-1295715440_thumb.jpeg

post-7918-0-12845700-1295715449_thumb.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Nasa majca, sa nasim znakom, nije mala stvar.Predlazem da ispratimo kvalitet pa neka je malo skuplji.

 

 

Apsolutno saglasan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

nesto mi rekose ovde u sv,u oko 400 do 450 din majca,kvalitetne majce, ostaje dan dva da proverim cenu , za svaki slucaj itd,pa cu vam javiti,ipak ovaj decko radi kvalitet ne zeza se,kao neke obicne koje sam video..

Majca 400rsd + 400rsd slika. Mozda smanji na kolicinu???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

e vako, jutros bio popricao itd, mjace jednobojne,znaci sa jednom bojom 4e, sa dve ili mozda i 3 boje oko 5e komad, potrebno mi je znaci da imam taj nacrt u korelu ili neki vektorski nemam pojma, ida odradi,radi digitalno stampanje i sito stampu,kolko sam video prilicno je kvalitetno to sto je uradio,moj klub kod njega radi 50tak majci,

pa eto odlucite sta je i kako je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

E tako se to radi,to je to ! Sumenko :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

nazalost,ovakav logo nemoze da se radi u sito stampi zbog prelivanja boja,kaze ima ih dosta i komplikovan je loga za sito stampu,moze samo u digitalnij stampi da se odradi i kosta oko 7,5eura,ako ima neki laksi logo sa manje boja moglo bi mozda i u sito stampi,imali neki drugo logo,sa manje ostrih linija itd,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

nazalost,ovakav logo nemoze da se radi u sito stampi zbog prelivanja boja,kaze ima ih dosta i komplikovan je loga za sito stampu,moze samo u digitalnij stampi da se odradi i kosta oko 7,5eura,ako ima neki laksi logo sa manje boja moglo bi mozda i u sito stampi,imali neki drugo logo,sa manje ostrih linija itd,

 

Ostali izjasnite se??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

1. Scorpija - XXL 2 kom

2. Florjan (SLO) - XXL 1 kom

3. GMH (SLO) - XXL 1 kom

4. Vuja - XXL 2 kom

5. Deki - XXL 2 kom

6. Čika Dule - XL 1 kom

7. Zverinjak XXL 2 kom.

8. Ssekir75 XXL 2kom

9. Picasoo XXL 1 kom

10. Drumskalisica XXL - 2 komada - za boju - videcemo sta se nudi.

11. Đenka M - 2 kom -

12. Makica - M - 1kom

 

 

Ja sam za to da se ovaj originalni logo ne menja,pa ne radimo majce svaki mesec,tako da bolje da bude skuplje i kvalitetnije nego da radimo nesto bezveze da bi ustedeli 200din!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Da rezimiramo:

Majce su ise kao što smo imali jedino tražimo veći kvalitet.

 

Imamo opciju jedne boje za 4 evra po komadu sito štampom ili digitalnom štampom u punom koloru za 7,5 evra.

 

Između ove dve opcije treba da se odlučimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Da rezimiramo:

Majce su ise kao što smo imali jedino tražimo veći kvalitet.

 

Imamo opciju jedne boje za 4 evra po komadu sito štampom ili digitalnom štampom u punom koloru za 7,5 evra.

 

Između ove dve opcije treba da se odlučimo.

 

Bas ovako ajde svu sad izjatnite se:

 

Predlog 1 bolji kvalitet vise pare(7,5e)

 

Predlog 2 Isti kalitet manje para (4-5e)

 

1Mina.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja