Jump to content

Moto Zajednica

Poslednji pozdrav Denisu...

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: BASEL-SVAJCARSKA

DRAGI MOJI PRIJETELJI DUGO SAM RAZMISLJAO O DENISOVOJ KARTICI I TELEFONU MI NAMA JE DENIS JAKO PUNO ZNACIJO BRAT SIN DRUG DECKO NEZNAM KAKO VISE DA GA NAZOVEM ALI I VI DOLE U SRBIJI ZNATE DA JE NEPARICA I DA LJUDI NEMAJU PARA A I KOJE NASAO DENISOV TEL ILI VEC UZEO U BOLNICI ILI MU ISPAO NA LICU MESTA BOLI NJEGA BRIGA KOJE DENIS NJEMU I STA MU JE ZNACIJO NISTA ONDA DAJ DA SE UNOVCI STO DA NE JA TO NEBIH MOGAO JER SAM GA VOLEO KO BRATA ALI VIDITE KOD NAS JE LAKO NORMALNO I TOJ OSOBI TO NISTA NE SMETA COVEK KO COVEK ZIV ILI MRTAV ISKORISTIJO SE TO STO NJEGA NEMA VISE STETA STO JE TAKO ALI STACEMO JA MU PREDLAZEM I VAMA DA STAVITE ADRESU GDE DA POSALJE BAR KARTICU AKO NIJE POBRISAO SVE SA NJE I PORUKE I BROJEVE NEK POSALJE ANONIMNO NA ADRESE JE... TEL DAJ KARTICU NAZAT ONE BAR NISU SKUPA JA CU MU POSLATI AKO TREBA ISTI I TEL I PARE NEKA KUPI KARTICU AKO TAJ COVEK CITA OVO NEK ME POZOVO SLOBODNO +41774151857 ANONIMNO POSLACU MU I TELEFON I PARE KOLKO TRAZI NEK ISPADNE COVEK NEK JE VRATI NJEGOVOJ MAJCI POSTOM A JA CU MU NADOKNADITI NAZALOST NJEGOVU STETU I GUBITAK NEMAM RECI ZA DALJE E MOJ DENISE OKO CEGA SE MI JOS CIMAMO OVDE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: BASEL-SVAJCARSKA

OVAJ VIDEO SAM SNIMIJO TAJ DAN KADA JE POSAO IZ BASELA ZA SRBIJU TREBAO JE DA PODJE KAO PROSLU NOC ALI JE KISA STRASNO PADALA PA JE ODLOZIJO PUTOVANJE DOSAO UJUTRU OKO POLA JEDANAEST KOD MENE DA SE VIDIMO I POZDRAVIMO PRED POLAZAK PA JA AJD KAO I OBOCNO GA SLIKAM ILI SNIMAM PA KAD SE VRATI KOMENTARISEMO ITD ALI OVOGA PUTA NIJE SE VRATIJO TAKO DA OSTAJE OVAJ VIDO NERAZJASNJEN OD NAS DVOJE BIJO JE JAKO SRECAN KAD JE POSAO SAV U NEKOM STO BI ON REKAO LUDILU SAM DA SE PODJE KASNIJE SMO SE CULI OPET GA MALO KISA BILA ZAKACILA ALI SVE U SVEMU JE DOBRO PUTOVAO DO TAMO HVALA BOGU ALI NAZALOST NIJE SE DOBRO PROVEO DOLE I DALJE NEMAM STA DA VAM KAZEM SVE OSTALO ZNATE I VI SAMI MOGU RECU SAMO NEKA GA ANDJELI CUVAJU KAD NIJE ZNAO SAM DA SE CUVA..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Basel-Velika Plana

Denco Denco kao sto je napisao drug Danijel nedostajes nam svima drugar u pravom smislu ma sa svakim si imao temu da popricas ma sve su reci sad suvisne sta da kazem pocivaj u miru i gledas ti nas odozgore sad to sam siguran nek ti je vecna slava

 

post-4710-12879006678607_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Basel-Velika Plana

I jos jednom ja ne zbog toga da bih bio ovde vidjen kamo je srece da je neki drugi razlog a ne ova nasa tragedija vec iz razloga da pokazemo i razmenimo s ljudima saosecanja i neke slike iz naseg zivota a koje imaju veze sa nasim drugom Denisom e kako bi lepo bilo da smo se svi ovde povezali zbog neceg dobrog a ne ovakve stvari denco kad tad svicemo mi kod tebe gore a mi te nikad necemo zaboraviti pocivaj u miru pozdravlja te Dzoni

 

post-4710-12879006683751_thumb.jpg

post-4710-1287900668758_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: BASEL-SVAJCARSKA

Necemo dati da nam se ovaj poslednji pozdrav tek tako zavrsi necemo dati da nasem denusa ova tema padne na dno ljudi moji prijatelji daj te jos koju sliku koju imate od naseg dragog denisa i zar je samo tolko nam znacio nek ti je laka zemlja i ugasimo stranicu jedan mlad zivot se netreba zavrsiti tako kao i denisov ako je on to morao da plati nedajmo da nam izbede misli o njemu on mora jos da zivi onolko kolko je to zasluzijo onolko kolko i mi kad mi umremo da i on umire lagano sa nama uvek bi ga neko nasledijo koji bi dalje mislijo na njega i dalje ziveo u mislima zivih e moj denise nema dana da ne pricamo o tebi gledamo te na youtube bar i po 10tak puta dnevo a bilo to tuzno a bilo smesno sa tobom ...............

 

BOZE AKO TE IMA PRENESIMU NASE PORUKE NASA OSECANJA I RECIMU DA NAM MNOGO MNOGO NEDOSTAJE I DA TO NIJE SMEO DA URADI DA NAS TEK TAKO OSTAVI I ODE PORUCIMU JOS DA DODJE U NASE SNOVE DA NE ODLAZI DALEKO OD ONIH KOJI SU GA VOLELI I KOJIMA JE NESTO ZNACIJO NEKA DODJE NEKA SE JAVI BAS SA JEDNOM JEDINOM RECIJU DA MU JE GORE DOBRO I DA JE NASAO SVOJE MESTO U NEBESKOM CARSTVU .............................................................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

spustam oci i placem u sebi,tamo gde niko suze ne vidi...

i poslednji,nevidljivi put uzimam te na svoje srce i grlim kao sto se san grli...

Juce je bilo vece samo za tebe,znam da si bio sa nama i da si stojao na tvom starom mestu

koje cu cuvati uvek samo za tebe :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Sabac

Pozdrav braci bajkerima i bajkerkama. Pocinilac koji je upravljajuci svojim vozilom izazvao saobracajni udes i tako nam oduzeo dragog Denisa, da li je svestan koga nam je uzeo i koga je ubio. Smatram da ne snosi krivicu samo on, vec i saobracajna patrola na mestu uvidjaja sto mu nije pruzila adekvatnu pomoc. Saobracajna patrola je nasla shodno da mu uzima podatke i rasputuje se o njegovom imovinskom stanju, a ne odvozeci ga u prvu bolnicu, da li su se bojali da im ne iskrvari presvalke u policijskom autu. Nas dragi pokojni Denis je preminuo iskrvareci zbog njihove nestrucnosti. Zato smatram da punu odgovornost moraju da preuzmu policajci sa mesta uvidjaja. U prozapadnim zemljama oni bi odgovarili za svoju neazurnost, ali posto je ovo Srbija, proci ce nekaznjeno. Mi smo izgubili naseg Denisa, ali ce on zauvek ziveti u nasim srcima.

BAJKERI NE UBIJAJU, BAJKERE UBIJAJU....

 

Pocivaj u miru Denise....

Krole i MK Gvozdeni Orlovi

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: basel

Nije niko od njih svestan koga nam je uzeo..  :'(

 

Ali traziti sada krivca.. niti ce nasu bol ublaziti nit nam Denisa vratiti..............

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

 

Denise..brate...ne mogu i ne zelim da poverujem da te vise nema, zasto bas ti i zasto sad..  :'(

 

"..Sta se ovo majko moja

sa mnom dogodi

slomilo se sve u meni

grom me pogodi

 

Kao da sam lutka koja

bol ne osjeca

ostavi me ljubav moja

usred proljeca

 

Preko polja za mnom idu

dvije muzike

jedna uvijek tugu svira

da me ubije

 

Druga samo jednu pjesmu

pjesmu ljubavi

pjesmu koju necu moci

ja preboljeti

 

OPROSTI MI STO TE VOLIM

BOG ME KAZNIO

DAO MI JE DA TE VIDIM

PA TE UZEO

 

A u mome srcu samo

teku otrovi

u njima me nema vise

u njima si ti

 

Preko polja za mnom idu

dvije muzike

jedna uvijek tugu svira

da me ubije

 

Pustio sam jednu suzu

musku najtezu

pustio i sa njom dusu

dusu ranjenu..."

 

:'(

 

 

 

 

 

 

PS: Pozdrav Gozdenim Orlovima - Jovana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: BASEL-SVAJCARSKA

NEZNAM KAKO DA GA NAZOVEM ALI JE LEP SPOMEN DA SE JE PITAM NEBIH GA STAVLJAO TU GDE JE SADA NE ZASLUZUJE DA KISNE I DA GA KUCICI ZAPISAVAJU I LJUDI BULJE U NJEGA KAO DA JE NEKA REKLAMA NIJE TREBALO NIKAKO DA SE STAVI ONAJ MOTOR MRZEO JE PLASTIKANERE TO JE TREBALO DA IZGLEDA SVE U NJEGOVOM FAZONU NEKO LUDILO STO BI ON ZNAO RECI AL STACES MANJINA SMO I NIKO NAS NISTA NE PITA CITAOP SAM PRE NEKI DAN U vestima DA CE SVI KRAJPUTASI BITI SKLONENJI DO KRAJA GODINE I POCETKOM SLEDECE I ETO KAKO CE ON ZAVRSITI NA NEKOM GROBLJU KAMENJA UKOLIKO GA NE UZMU ONI KOJI SU GA POSTAVILI E MOJ BRATE I TAJ TERET SAD MORAS DA NOSIS NA VRATU AL AJD KO DA SE TI JOS NESTO PITAS RADI BRE KO STA OCE A NE KAKO SI ZASLUZIJO NEKA TI JE LAKA ZEMLJA POZDRAV......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: basel

Nedostajes.......  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

eh...da mi je samo na sekund ponovo da te vidim,

tvoj osmeh kojim si zracio.. i ulepsavao mi dane..

tvoj glas da cujem.. 'zarazni' smeh...

da ti jos jednom prstima zamrsim kosu..

cupavi moj....maslacak...

da me jos jednom opsujes zbog toga..

toliko toga....

dali znas koliko si mi znacio...?

dali znas koliko dusa boli..?

dali znas koliko su suza za tobom prolivene..?

 

ne znas....jer onda nebi otisao.........................

 

 

 

post-4654-1287900828307_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Veoma potresno...Moje najiskrenije saucesce svima vama, njegovim pravim prijateljima, njegovoj porodici i familiji.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: basel

Denise brate..proslo je vise od mesec dana kako si otisao..

jos uvek te cekam da se vratis sa odmora, da odemo na pivo i ispricamo se..

nedostajes mi..onda se setim i cini mi se kao da je juce bilo.

Pisem ovde jer imam osecaj da ces nekada procitati....  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja