Jump to content

Moto Zajednica

Keeway

Recommended Posts

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

E pa ovako...pošto sam obišao zvaniène servise za kivija u BG, matièni servis u Višnjici ili V. Banji (bemliga, uvek mešam to...) (EDIT: preseljen na Batajnièki drum, posle Coca-Cola zgrade, sa desne strane, žuto-plava zgrada) ostavlja za sada najbolji utisak. Jedino tamo je lik seo na motor da ga èuje/vidi/oseti, iscimao se pooošteeenoo da mi namesti brzinomer i uz to bio veseo svo vreme. (Inaèe lik je Spale Jr.)

 

Servis u Borskoj ul. je OK - Miloš je dobar deèko, ali je cimanje zbog delova koji dolaze iz magacina koji je upravo u Višnjici, a i nemaju uvek vremena.

 

Stanko/Neca na Zvezdari, iznad gradske bolnice - Stanko je OK lik, sve hoæe, ali mi se èini da nije baš vešt. Nisam ja sad neki struènjak, ali neke stvari mi je popravljao par puta i nije vredelo, dok je Miloš iz Borske znao o èemu se radi i pre nego što sam mu isprièao sve simptome :) .

 

Eto, za kinezaše ;) valjda æe nekome da bude korisna informacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

ja znam da kod stanka netreba ici nikako. moj brat ima keeway i popravljao ga je tamo, stanko nije uspeo iz 5 pokusaja da popravi elektroniku. a da ne pricam o tome kako je neki njegov segrt uzeo motor od mog burazera dok je bio na popravci i vozao se. a nema ni dozvolu i kada ga je policajac(na motoru) zaustavio (pokusao) on je poceo da bezi i posto naravno nije mogao da pobegne, skrenuo je izmedju nekih zgrada ostavio motor i pobegao. pandur je uzeo tablice i posle se buraz jebao oko toga...... stanka vam toplo ne preporucujem

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja