Jump to content

Moto Zajednica

Roll bar (crash bar) za starije naked motore

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Potreban mi je roll bar za Kawasaki Zephyr. Nije nešto specijalan - kačio se isti tip na sve te starije klasične naked-e, pa je možda neko skinuo sa nekog drugog motora...

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Ako se ne snadjes,ja ih proizvodim po zelji kupca.Seba crash bars.:takoje:
Imao sam na umu. Ali nisam iz BG, jel to Miljakovac u pitanju?
Motor je registrovan, ne volim ni krug da okrenem motorom kojem mašina zjapi sa obe strane, a da nije zaštićen. Zbog toga mi je "hitno".
E sad, trebalo bi da je hromiran - možda sam neobavešten, ali do sad sam, sa tog izvora, viđao samo crne (to mu neće ležati nikako - ali razume se, služi svrsi).
Što se dizajna tiče, kažem, milion modela koristi takav crash bar... Govorim ovo jer teško da ću tim motorom ići negde dalje (verovatno neću biti u mogućnosti da dođem, ako to bude potrebno - zbog dimenzija).

Pa me sad interesuje, da li ga je moguće odraditi na slepo, tako hromiranog i da sve fino legne bez problema, kao i koliko bi me to zadovoljstvo koštalo, makar otprilike?
Ako ne hromiran, onda tako ofarban (pod uslovom da ne nađem nikakav)...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Razumem  te u potpunosti. Na zalost nisam u mogucnosti da odradim crash ,bez motora.

Problem zavrsne obrade ,tj,hromiranja,nastaje u dugim rokovima cekanja kao i u visokoj ceni i

nikakvoj garanciji.To su moja licna iskustva,sigurno postoji neka firma koja to radi, suprotno od 

onoga sto sam naveo u tekstu gore.Nadam se da ces se snaci.

Pozdrav Seba.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 772 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
WWW.LOUIS.EU

Buy Universal Crash Bar With Mounting Kit, Chromed at Louis Moto for a great price. Top brands ✓ Great selection ✓ No risk ✓ Free returns ✓

ako mozes da narucis il da neko donese...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja