Jump to content

Moto Zajednica

IDEJE KAKO ORGANIZOVATI PRISTOJAN SKUP

Recommended Posts

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

O.K. samo za vas će se organizovati posebna kaljuga u okviru kampa. Šalim se, ni meni ne smeta blato,kada se napijem, ali znam da mnogima smeta. Ali ako mislimo da privučemo strance na naše skupove, odn. internacionalizujemo ih, onda su takve stvari neophodne. Kada se ne bismo rasplinjavali, i iznosili nerealne zahteve (tipa reanimacije davno pokojnih muzičara i bendova) mislim da bismo na kraju došli do stvari koje su nam bitne . ali o tome posle nove godine, kada budemo organizovali glasanje.

prim. aut.

Ako bi mogli da dovedete HENDRIXA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

Odavno sam predlagao nasim klubovima da napravimo jedan ili dva skupa svi zajedno gde bi se okupili svi motociklisti.Mozda bi jedno mesto za takav skup mogao biti u Beogradu, ali mislim da bi mozda neki veliki medjunarodni skup mogao biti u Velikoj Plani.Medjitim na takve ideje svi klimaju glavom i nikako da se dogovorimo, svi se drze onoga-malo, al je moje.Dosli smo u situaciju da svako selo ima svoj klub i moto skup, a nemamo jedan glavni gde bi dosli svi.I jos nesto na takav skup bi bio dozvoljen ulaz samo onima na dva tocka i suvozacima.Dosadilo mi bre da  dolaze babe i dede uvece da gledaju kako igra mecka.Sta vi ljudi mislite?GARRY ROSSINGTON RESPECT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Nisam obrazlozio zasto bas veliki moto susret  u Velikoj Plani.Ko zna,zna.

FREE WHEELS se slaze a mesto je obezbedjeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

I da dovedemo neki veliki bend.Neki svetski,koji zna da prasi,a ne daleko ga bilo Neverne Babe.Kod nas kad neces da priznas u muriji oni ti puste Ove.Nema toga ko ne bi uz njih propevao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

I da dovedemo neki veliki bend.Neki svetski,koji zna da prasi,a ne daleko ga bilo Neverne Babe.Kod nas kad neces da priznas u muriji oni ti puste Ove.Nema toga ko ne bi uz njih propevao.

MOTORHEAD na primer,ja ih kontaktirao 1.000.000din. iliti 14000eura  BILO BI SVETSKI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

O.K. samo za vas će se organizovati posebna kaljuga u okviru kampa. Šalim se, ni meni ne smeta blato,kada se napijem, ali znam da mnogima smeta. Ali ako mislimo da privučemo strance na naše skupove, odn. internacionalizujemo ih, onda su takve stvari neophodne. Kada se ne bismo rasplinjavali, i iznosili nerealne zahteve (tipa reanimacije davno pokojnih muzičara i bendova) mislim da bismo na kraju došli do stvari koje su nam bitne . ali o tome posle nove godine, kada budemo organizovali glasanje.

prim. aut.

Ako bi mogli da dovedete HENDRIXA

 

 

    Koje strance da privucemo, i na KOJE  skupove , pa ove godine je svaki vikend bilo po tri skupa kojekude po nekim selima. Gde god sam bio, svud dodju lokalni motorciklisti, i iz okolnih sela. Tek tu i tamo poneko sa strane. Normalno kad odes na sledeci skup 99% tih ljudi nevidis, jer to nije njihov atar.  Za pocetak jedno poredjenje : Pre dvadeset godina je u tadasnjoj Jugoslaviji koja je imala ako se ne varam oko 23.000.000 stanovnika - bilo samo  P E T  skupova - Osijek, Varazdin, Brcko, Bijeljina i Tuzla . I na tih PET skupova su mahom dolazili svi iz cele zemlje. A sta imamo sad na sest puta manjoj drzavi imamo oko tridesetak skupova, pa sad ne znam bas na koji da zovemo strance a da se zbog neceg ne obrukamo.  Pre nekoliko godina sam u nekom klubu video dva spiska moto skupova : jedan spisak skupova klubova koji su u MAS-u, i drugi spisak skupova klubova koji nisu u MAS-u. Kad sam pitao ljude ( domacine ) u cemu je razlika, rekli su da klubovi koji su u MAS-u placaju neku godisnju clanarinu pa su na tom spisku, a ovi drugi ne placaju, a opet prave skupove .  Ne znam sta da kazem, za MAS sam cuo, al nisam cuo da su nesto bitno ucinili za motorcikliste u ovoj zemlji (  da su podneli bilo kakav podnesak vladi il nesto slicno ).

  Ako mislimo da pravimo skupove na koje ce i stranci dolaziti, moramo se prvo uozbiljiti, pokusati sa pravljenjem nekoliko velikih skupova, neko te skupove da ocenjuje, pa ko je najbolji organizator - nek mu pripadne cast da organizuje i neki internacionalni skup.  Svi se nesto ispucavaju sa reklamama za internacionalne skupove, a tamo vidis od internacionalnog doslo desetak ljudi sa motorima koje su uvezli, pa voze na strane tablice, i mozda jos po neki koji je dosao kuci na odmor iz inostranstva. Takodje motorciklisti sa prostora bivse Jugoslavije mu dodju maltene ko domaci, pa po mom licnom misljenju nisu dovoljni da bi se neki skup mogao nazvati internacionalnim !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Aprilia Caponord

Sto se tice MAS-a njih ili treba radikalno reorganizovati i naterati da se bave necim osim svojim postojanjem ili ih ukinuti.

 

Sto se tice momaka koji vole blato, ladno vreme vruce pivo i "slike" svojih decackih mastarija u vidu lose nacrtanih custom tvorevina, pa neka organizuju svoj tematski skup, predlazem Igalo, blata ima kolko oces al ne verujem da bi mogli da dobace dotle.

 

Sto se tice ostalih predloga, momci alal vera. Pocela je da mi se vraca nada da nisu svi otisli u palanacko-vasarski fazon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Sto se tice MAS-a njih ili treba radikalno reorganizovati i naterati da se bave necim osim svojim postojanjem ili ih ukinuti.

 

Sto se tice momaka koji vole blato, ladno vreme vruce pivo i "slike" svojih decackih mastarija u vidu lose nacrtanih custom tvorevina, pa neka organizuju svoj tematski skup, predlazem Igalo, blata ima kolko oces al ne verujem da bi mogli da dobace dotle.

 

Sto se tice ostalih predloga, momci alal vera. Pocela je da mi se vraca nada da nisu svi otisli u palanacko-vasarski fazon.

SA tobom se slazem u potpunosti ali ipak postujem i ostale koji su na dva tocka(nemamo svi isto dubok dzep)!Na kapiji placaju svi isti ulaz a ne ko sta vozi!Ulaz treba shvatiti kao pomoc klubu u organizaciji moto skupa!sto se tice MAS-a tu nista ne funkcionise dugi niz godina,pre Ljube a i posle!MAS trenutno sluzi da das 100eura da bi dobio datum i nista vise ne dobijas.....!Ko nije vozio MZ i Jawu preskocio je deo zivota!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Jos da dodam, na onih pet skupova ranije, kad platis ulaz obicno si dobijao i jednu kesu u kojoj je pod " Obavezno "  bila i majica vezana za taj skup, par nalepnica, i jos neke sitnice . Na primer u Tuzli se dobijala kutija panol paste i slanik, a sa bedzom si mogao da odes u hotel i da se besplatno kupas u bazenu. U Sarajevu na FIM motokoncentraciji 1985 godine si sa bedzom mogao da udjes u bilo koje vozilo gradskog saobracaja i da razgledas grad.  Znaci nije sve bilo u onome da od sponzora uzmes pare ko sto se danas radi , moze to i na drugi nacin ! Mene licno je jako obradovala ta panol pasta u Tuzli - to treba svakom ko vozi motor, a slanik cuvam i dan danas .

  Malo je ljudi koji su u Sarajevu isli da se voze tramvajem il busom po gradu, i u Tuzli da se kupaju na bazenu u hotelu, to su znali i organizatori, al je jako lep osecaj kad ti se nesto nudi besplatno , a na tebi je dal ces to i da iskoristis.  Danas majicu moras da kupis, nalepnicu mozda dobijes, a mozda i ne ! 

  Takodje sam prosle godine bio prijatno iznenadjen na skupu na Zlatiboru kad sam od nekih momaka cuo da nisu poneli sator, al da su momci iz  " Highlandera " postavili nekoliko satora za takve situacije i da su im obezbedili krov nad glavom ( a jos je i kisa padala ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Manje skupove je mnogo lakse kontrolisati i mnogo je lakse ispostovati ljude koji ti dodju i udovoljiti njihovim potrebama i zahtevima.Veliki skupovi su i veliki zalogaj za mnoge ali ne mozes ljudima da zabranis da ti dodju.A onda te cima policija pa komunalna inspekcija,finansijska policija i itd i itd.!Dok sve to ukomponujes nemas vremena za ljude i neka nova poznanstva pa onda se dese i propusti!Ko radi taj i gresi ali nisu to greske koje se ne mogu ubuduce ispraviti.Organizacija  je toliko tezak posao da samo onaj koji nije ucestvovao nije osetio te muke.NAJLAKSE JE BITI GOST i kritikovati neciji rad.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Manje skupove je mnogo lakse kontrolisati i mnogo je lakse ispostovati ljude koji ti dodju i udovoljiti njihovim potrebama i zahtevima.Veliki skupovi su i veliki zalogaj za mnoge ali ne mozes ljudima da zabranis da ti dodju.A onda te cima policija pa komunalna inspekcija,finansijska policija i itd i itd.!Dok sve to ukomponujes nemas vremena za ljude i neka nova poznanstva pa onda se dese i propusti!Ko radi taj i gresi ali nisu to greske koje se ne mogu ubuduce ispraviti.Organizacija  je toliko tezak posao da samo onaj koji nije ucestvovao nije osetio te muke.NAJLAKSE JE BITI GOST i kritikovati neciji rad.

 

 

 

 

 

 

Slazem se u potpunosti sa tobom ,organizacija skupa je mnogo ozbiljna stvar i mnogo toga zavisi od grada gde se odrzava,ako gradska vlast gse se skup odrzava ima sluha za to pa malo pomogne ili dovoljno je samo da ne pravi probleme sve ide mnogo lakse i skup bude onaj pravi.Sremska Mitrovica je pravi primer za to .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Manje skupove je mnogo lakse kontrolisati i mnogo je lakse ispostovati ljude koji ti dodju i udovoljiti njihovim potrebama i zahtevima.Veliki skupovi su i veliki zalogaj za mnoge ali ne mozes ljudima da zabranis da ti dodju.A onda te cima policija pa komunalna inspekcija,finansijska policija i itd i itd.!Dok sve to ukomponujes nemas vremena za ljude i neka nova poznanstva pa onda se dese i propusti!Ko radi taj i gresi ali nisu to greske koje se ne mogu ubuduce ispraviti.Organizacija  je toliko tezak posao da samo onaj koji nije ucestvovao nije osetio te muke.NAJLAKSE JE BITI GOST i kritikovati neciji rad.

 

Mi u Plani stvarno imamo podrsku i opstinske vlasti i svih njenih institucija ali je najteze sve sprovesti u delo! uvek ce da bude zlih jezika i onih ljubomornih!Pa uvek sputavaju one koji nesto rade i sto je nejgore komentari stizu od nekih bivsih koji su pravili skupove za 200 ljudi!sede za kompom i pluju kao neke zle zene!

 

 

 

 

 

Slazem se u potpunosti sa tobom ,organizacija skupa je mnogo ozbiljna stvar i mnogo toga zavisi od grada gde se odrzava,ako gradska vlast gse se skup odrzava ima sluha za to pa malo pomogne ili dovoljno je samo da ne pravi probleme sve ide mnogo lakse i skup bude onaj pravi.Sremska Mitrovica je pravi primer za to .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Kazem ja. Stvar oko organizacije je neophodno profesionalizovati. Jedan SUPERBIKE show na neutralnoj lokaciji i - svako radi svoj posao. Takav skup se priprema godinu dana a ne nedelju kao sto je slucaj u vecini. Da li je to sever Srbije ili zapad ili jug ili centralna Srbija, nije bas toliko bitno koliko je vazna lokacija. Rekao sam EXIT je dobar primer za to. Ko ce i kada da se prihvati takvog jednog "zalogaja" pitanje je. U medjuvremenu se odrzavaju "palanacki" skupovi, neko rece svaki atar ima svoj tzv BIKE skup. Ne kazem, i to je u redu ali nedostaje jedan, ali vredan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Jedan ali vredan je trebao biti  ove godine,ali se vecina klubova u MAS-u,opredelila da se ove godine ne na pravi takav skup,vec sledece.Ove smo i onako kasnili sa objavljivanjem kalendara skupova,a i cilj svih klubova u MAS-u,je da taj skup stvarno lici na skup,i da ispunjava sve zahteve za jedan kvalitetan skup.Kako stoje stvari,taj skup ce sigurno biti organizovan sledece godine,kao centralni skup svih klubova  MAS-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Kazem ja. Stvar oko organizacije je neophodno profesionalizovati. Jedan SUPERBIKE show na neutralnoj lokaciji i - svako radi svoj posao. Takav skup se priprema godinu dana a ne nedelju kao sto je slucaj u vecini. Da li je to sever Srbije ili zapad ili jug ili centralna Srbija, nije bas toliko bitno koliko je vazna lokacija. Rekao sam EXIT je dobar primer za to. Ko ce i kada da se prihvati takvog jednog "zalogaja" pitanje je. U medjuvremenu se odrzavaju "palanacki" skupovi, neko rece svaki atar ima svoj tzv BIKE skup. Ne kazem, i to je u redu ali nedostaje jedan, ali vredan!

Pa mi smo vec poceli sa pripremama,ali uvek na samom mestu dogadjaja iskrsne nesto!Kad bih mogao sve da predvidim ja bih onda radio na pinku umesto KLEOPATRE ili vidovite ZORKE!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja mislim da su zadnji postovi gadno omašili temu. Nije mi bilo za cilj da kritikujem neke žurke (koje neko naziva skupovima) niti da neko hvali neke  (ono od malopre) niti da neko najavljuje (desetu godinu zaredom) kakav će skup napraviti "naredne godine", već me samo intereuju predlozi i ideja za organizaciju skupa. E onda ćemo za novu godinu da napravimo glasanje o najbolji9m predlozima, pa ćemo to da pošaljmo MAASU, SASU, RASU, i DASU i da vidimo šta će oni učiniti. Video sam dobrih opservacija na temu i dobrih ideja, mislim da će biti štofa za glasanje.

Molim one koji nemaju nikakvu ideju da ne postuju na ovu temu jer odvlače pažnju na drugu stranu  i prepucavaju se. >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

neznam dali je vec neko apisao,,ali trebalo bi organizovato i hitnu pomoc ili ti nekog dezurnog lekara,doktorku ,med,sestru,,da se uvek nadju pri ruci,svakom moze da se desi da ga ujede pcela,buba,ili sta vec uz put,da se nedaj boze smandrlja na samom skupu,da mu uopsteno pozli itd,,,

naravno sto vise medicinskih sestri da bi bilo bolje raspolozenje  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ja mislim da su zadnji postovi gadno omašili temu. Nije mi bilo za cilj da kritikujem neke žurke (koje neko naziva skupovima) niti da neko hvali neke  (ono od malopre) niti da neko najavljuje (desetu godinu zaredom) kakav će skup napraviti "naredne godine", već me samo intereuju predlozi i ideja za organizaciju skupa. E onda ćemo za novu godinu da napravimo glasanje o najbolji9m predlozima, pa ćemo to da pošaljmo MAASU, SASU, RASU, i DASU i da vidimo šta će oni učiniti. Video sam dobrih opservacija na temu i dobrih ideja, mislim da će biti štofa za glasanje.

Molim one koji nemaju nikakvu ideju da ne postuju na ovu temu jer odvlače pažnju na drugu stranu  i prepucavaju se. >:( >:(>:(

Kad vec imas ideje 20god. zasto ih nikad nisi sproveo u delo pa da nam ocitas lekciju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ja mislim da su zadnji postovi gadno omašili temu. Nije mi bilo za cilj da kritikujem neke žurke (koje neko naziva skupovima) niti da neko hvali neke  (ono od malopre) niti da neko najavljuje (desetu godinu zaredom) kakav će skup napraviti "naredne godine", već me samo intereuju predlozi i ideja za organizaciju skupa. E onda ćemo za novu godinu da napravimo glasanje o najbolji9m predlozima, pa ćemo to da pošaljmo MAASU, SASU, RASU, i DASU i da vidimo šta će oni učiniti. Video sam dobrih opservacija na temu i dobrih ideja, mislim da će biti štofa za glasanje.

Molim one koji nemaju nikakvu ideju da ne postuju na ovu temu jer odvlače pažnju na drugu stranu  i prepucavaju se. >:( >:(>:(

Kad vec imas ideje 20god. zasto ih nikad nisi sproveo u delo pa da nam ocitas lekciju?

 

Pravo u centar  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Kad vec imas ideje 20god. zasto ih nikad nisi sproveo u delo pa da nam ocitas lekciju?

Zato što mi tata nije ostavio kuću, pa sam morao da zaradim za stan, a onda sam rešio da otvorim servis za motorcikle. ali pošto mi tata nije ostavio garažu, prodao sam stan dodao pare i sazidao kuću sa servisom. To sam radio zadnjih dvadeset godina, a ti. ??? ??? ???Kada sam bio dokoni tinejdžer trudio sam se da učestvujem u organizaciji skupova i često išao na njih. Čak sam vozio i trke veterana, išao na grobnik, vozikao sam se po ceo dan i celu godinu, a onda sam se uozbiljio i razum je prevladao. Pošto ne mogu (još uvek ali se nadam) da nadjem desetak momaka koji su spremni da pripremaju skup 365 dana u godini, nisam ni krenuo u projekat "nemoguća misija" pa posle da kukam kako ne može bolje jer nemam para.

Elem, odosmo u off, pošto to nije tema a i zamolio sam vas da se ne pravite pametni, već da budete pametni i konstruktivni, možda i ja "UKRADEM" neku vašu ideju, i napravim skup.

 

DAKLE SAMO KONSTRUKTIVNI PREDLOZI I IDEJE, komentari me ne zanimaju ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Komentari tipa 'prvo napravi skup pa onda pricaj' bi imali smisla da dolaze od ljudi koji su napravili skupove kojima se Srbija ponosi. Posto nam na zalost skupovi nisu takvi, a dokaz je za to upravo ova tema, molim sve da se suzdrze od takvih komentara. Ako ne mogu da se uzdrze, neka barem dodaju po koju pametnu (ideju) uz to.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Posto se skupovi uglavnom odrzavaju leti na ulazu obavezno deliti po flasu (ne)gazirane vode. Posto sam imao prilike da radim na ulazu na skupovima primetio sam da nastane cep na ulazu kada stignu motoristi iz kluba posto pretezno voze u grupi da bi se ovo izbeglo bilio bi dobro da organizator 15ak dana pre skupa kontaktira klubove i da im ponudi karte i to po nesto povoljnijim cenama. Kako se ne bi gubilo vreme na raskusuravanju na samom ulazu vec bi to vreme moglo da se iskoristi da organizaori pozdrave posetioca i predaju im poklone(majce,uplajace...). Na ulazu obavezno par promoterki koje dele flajere sa programom i ostalim informacijama. Kad kazem promoterka ne mislim na rodjaku clana kluba nego na devojku koja to radi profesionalno i ne sedi sastrane pricajuci sa drugaricama. Odvojiti bar 20ak metara ulaz za pesake i motore kao i jasno obeleziti ulaz i izla za motore bilo dobro ako je moguce da se i oni odvoje sa bar 10ak metara.

 

Uz sve vec navedeno obezbedjen kamp, odvojeni parking bina i ..... tuseve i wc necu ni da spominjem jer bi to trebalo da se podrazumeva.

Kako je pucanje ne izbezna atrakcija, organizovati dalje od bine i kampa takmicenje u pucanju tipa ko moze duze ko je glasniji i slicno pa ko voli nek izvoli, ako neko puca van tog dela, redari uz kordinaciju sa policijom da stave izbor pucacu ili da napusti skup ili da mora da dodje u predvidjeni deo i da se takmici sa ostalim pucacim.Uz organizovanje bajkerskih igara, organizovati i druge aktivnosti tipa mali fudbal i slicno.

 

Za svaki segment skupa mora biti angazovan profesionalac u tom delu koji bi sa organizatorom potpisao ugovor o obavezama koje mora da ispuni. Kad kazem segment mislim na obezbedjenj, animatore, muzicare, rostiljdzije i slicno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

 

Kad vec imas ideje 20god. zasto ih nikad nisi sproveo u delo pa da nam ocitas lekciju?

Zato što mi tata nije ostavio kuću, pa sam morao da zaradim za stan, a onda sam rešio da otvorim servis za motorcikle. ali pošto mi tata nije ostavio garažu, prodao sam stan dodao pare i sazidao kuću sa servisom. To sam radio zadnjih dvadeset godina, a ti. ??? ??? ???Kada sam bio dokoni tinejdžer trudio sam se da učestvujem u organizaciji skupova i često išao na njih. Čak sam vozio i trke veterana, išao na grobnik, vozikao sam se po ceo dan i celu godinu, a onda sam se uozbiljio i razum je prevladao. Pošto ne mogu (još uvek ali se nadam) da nadjem desetak momaka koji su spremni da pripremaju skup 365 dana u godini, nisam ni krenuo u projekat "nemoguća misija" pa posle da kukam kako ne može bolje jer nemam para.

Elem, odosmo u off, pošto to nije tema a i zamolio sam vas da se ne pravite pametni, već da budete pametni i konstruktivni, možda i ja "UKRADEM" neku vašu ideju, i napravim skup.

 

DAKLE SAMO KONSTRUKTIVNI PREDLOZI I IDEJE, komentari me ne zanimaju ;D ;D ;D

 

Vidiš i ja sam radio slične stvari i za to vrijeme napravio 19 ( devetnaest ) skupova. Neki kažu da su neki od njih bili i dobri. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja