Jump to content

Moto Zajednica

kakvi skupovi vam vise prijaju?

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

imam pitanje za Vas, gospodo bajkeri posecujete cesto moto skupove, kakvi  skupovi Vam vise prijaju, veliki skupovi ( kao sto su to Novi Sad, Indjija,Sabac, Sr.Mitrovica...)  ili skupovi manjeg obima, tj skupovi recimo do 300 motora.

 

Nepitam slucajno posto sam pricao sa dosta ljudi na skupovima manjeg obima koji su mi rekli da  skupovi manjeg obima imaju posebnu car, necu da napominjem koji su to skupovi a i neki likovi su bili iz klubova koji prave velike skupove. I navedite mi neki razlog. Jedan mozda ne los primer(jer je u subotu i petak bilo mnooogo mase)  je kad sam bio u muzlji cetvrtak na petak, ja sam se tako lepo proveo, upoznao dosta bajkera, napio se sa domacinima, i bas sam zhotivio ljude i nasao neke nove drugare. Dok mozda da sam otisao u subotu to sigurno nebi bilo to jer je bila guzva i svaki organizator je verovatno jurio kao muva bez glave. Ako treba da glasam koji je dan najbolji ondfa definitivno glasam za cetvrtak ako ga ima u opticaju, tu dodje najveca bagra bajkera koji mogu sebi da priuste dolazak na skup u sred sedmice i to su mi pravi likovi za zajebanciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Nije bitno koliko ima motora vec kakva je organizacija. Skup kao Muzlja ili NS na Petrovaradinu je ok. Zavisi koliko je dobro organizovan skup...da li ce se slusati ista muzika ili ce se neko potruditi da animira ljude i stvori atmosferu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Nikad ne dolazim radi samog skupa ili organizacije nego dolazim radi ekipe na tom skupu.

Bilo da je to ekipa koja organizira skup,ekipa sa kojom dolazim tamo ili ekipa sa kojom sam se dogovorio da se tamo nadjemo.

A sto se tice organizacije,mislim dali je to razlog mog dolaska na taj skup,to mi je najmanje bitno.

Najbitnije mi je da imam negdje u blizini rijesen neki apartman za  spavanje posto uglavnom ne spavam u satoru.

I bas uvijek se dobro provedem,bio to mali ili veliki skup

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Pa mislim da skup treba baš dobro da se organizuje a ne samo tek da se napravi skup pa kako ispadne.I mislim da mesto takođe dosta utiče na sam skup.Pošto sam počela odskoro da se vozim motorom nemogu mnogo da komentarišem skupove jer nisam bila na dosta skupova ali znam na kojem sam se lepo provela:Borsko jezero,Zlatibor,Velika Plana( onako),Avala.Lepo je druženje a i lepo je videti mnogo motora na jednom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: SUZUKI V-STROM 1000 ; honda x8rs

Moje iskreno misljenje a i dosta mojih ortaka je da skupove treba praviti radi druzenja bajkera a ne radi zarade pojedinaca ili organizatora.Pravi primer dobre organizacije je Umag.Ovom prilikom molimSTARE ROKERE da organizuju seminar za odrzavanje skupova, bili bi vam mnogo zahvalni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa zar nije čini mi se Yoman otvorio topic MOTO SKUPOV, ZAŠTO?  Mislim rasplinula se tema imamo dva topica na istu temu (ovo je za moderatore komentar...)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

olja jesili procitala moje pitanje i njegovo? Moje je dali ti prijaju veci ili manji susreti? a njegovo pitanje je kolko posetite skupova godisnje i zasto idete? A to sto su ljudi navikli da odgovaraju na nepostavljeno pitanje, jbg nisam kriv ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

odgovaraju mi manji skupovi gde se ljudi vise upoznaju i druze kod kojih je mirnija i tisa muzika bez neki drekavaca i gde je ulaz za dabe ,nemojte da me pogresno shvatite nije da necu da platim ulaz i da za dzabe jedem vec se tacno vidi ko na skupovima hoce da zaradi,evo primera susret u kovinu gde je ulaz bio za dzabe a dobiosi rucak paprikas i veceru riblja corba i to sve dobro organizovanu uz besplatan ulaz e to su pravi domacini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

odgovaraju mi manji skupovi gde se ljudi vise upoznaju i druze kod kojih je mirnija i tisa muzika bez neki drekavaca i gde je ulaz za dabe ,nemojte da me pogresno shvatite nije da necu da platim ulaz i da za dzabe jedem vec se tacno vidi ko na skupovima hoce da zaradi,evo primera susret u kovinu gde je ulaz bio za dzabe a dobiosi rucak paprikas i veceru riblja corba i to sve dobro organizovanu uz besplatan ulaz e to su pravi domacini

e to se zove pravi odgovor svaka cast! ili veliki ili mali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

      Meni  nekako više prijaju veliki skupovi al da nema  :D pucanja. A takvih NEMA!

Znači, veliki skupovi, mnogo dragih i poznatih likova, mnogo dobra mjuza i zezanje itd itd...neštp posle ponoći - reset pa safe-mode u šatoru i to bi bilo to. E, da, jutarnja kafa pod OBAVEZNO !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

U principu svaki mi odgovaa ako ima dobre ekipe!! E postoji tu jedna kvaka!! Ako u nedelju ujutru Nema KAFE, i nekakvog dorucka ( ali ne ono kifla i jogurt) onda to nije OK prema ljud'ma koji su prvezli dosta Km da bi ispostovali taj skup.

Ma vise volim skup gde ima 300-400 motora!! Prost razlog gde je vise ljudi ,  sa vise ljudi se znam, sa monogima se upoznam a to daje proizvod = Mnogooo piva , pa se posle ne seceam  sa kime sam se upoznao , i tako to!! :o ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

U principu svaki mi odgovaa ako ima dobre ekipe!! E postoji tu jedna kvaka!! Ako u nedelju ujutru Nema KAFE, i nekakvog dorucka ( ali ne ono kifla i jogurt) onda to nije OK prema ljud'ma koji su prvezli dosta Km da bi ispostovali taj skup.

Ma vise volim skup gde ima 300-400 motora!! Prost razlog gde je vise ljudi ,  sa vise ljudi se znam, sa monogima se upoznam a to daje proizvod = Mnogooo piva , pa se posle ne seceam  sa kime sam se upoznao , i tako to!! :o ::)

tacno znam na sta mislis "i tako to"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

U principu svaki mi odgovaa ako ima dobre ekipe!! E postoji tu jedna kvaka!! Ako u nedelju ujutru Nema KAFE, i nekakvog dorucka ( ali ne ono kifla i jogurt) onda to nije OK prema ljud'ma koji su prvezli dosta Km da bi ispostovali taj skup.

Ma vise volim skup gde ima 300-400 motora!! Prost razlog gde je vise ljudi ,  sa vise ljudi se znam, sa monogima se upoznam a to daje proizvod = Mnogooo piva , pa se posle ne seceam  sa kime sam se upoznao , i tako to!! :o ::)

tacno znam na sta mislis "i tako to"

 

Hehehehe , vidim ja da ce ovo da izadje na nesto  mnogo pivsko!! Samo da batali ova kisa i eto mene tamo negde ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

Kao sto je vec neko rekao. Nije bitno koliki je skup nego kakva je organizacija i naravno muzika zbog dobre atmosfere, jer sam se ove godine razocarala na skupu na Zlatiboru. Svaka cast Highlander-ima za organizaciju, ali muzika je bila ocajna.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Pa mislim da skup treba baš dobro da se organizuje a ne samo tek da se napravi skup pa kako ispadne.I mislim da mesto takođe dosta utiče na sam skup.Pošto sam počela odskoro da se vozim motorom nemogu mnogo da komentarišem skupove jer nisam bila na dosta skupova ali znam na kojem sam se lepo provela:Borsko jezero,Zlatibor,Velika Plana( onako),Avala.Lepo je druženje a i lepo je videti mnogo motora na jednom mestu.

HVALA ZA PLANU Iduce godine samo moze bolje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

odgovaraju mi manji skupovi gde se ljudi vise upoznaju i druze kod kojih je mirnija i tisa muzika bez neki drekavaca i gde je ulaz za dabe ,nemojte da me pogresno shvatite nije da necu da platim ulaz i da za dzabe jedem vec se tacno vidi ko na skupovima hoce da zaradi,evo primera susret u kovinu gde je ulaz bio za dzabe a dobiosi rucak paprikas i veceru riblja corba i to sve dobro organizovanu uz besplatan ulaz e to su pravi domacini

Samo placanje ulaza treba shvatiti kao pomoc klubu u organizaciji moto susreta i mislim da ne treba dizati prasinu oko toga!sve je to reseno na nivou MASA-a!a sama organizacija zahteva mnogo novca truda i svega ostalog da bi jedan skup bio uspesan!ISKUSTVO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja