Jump to content

Moto Zajednica

Zasto se dozvoljava divljanje po ulicama

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Na ovom svetu ima raznih ljudi, pa tako i bajkera i to je logicno. Neki se ponasaju prema svom zivotu tako da deluje da mrze sami sebe, voze manijacki, ne nose opremu, voze u sorcu i papucama i to je logicno, ima raznih kurajbera na ovome svetu. Pre neki dan izmedju Usca i Kraljeva na ibarskoj stignu me trojica na R-ovima po mraku (oko 21.00h) i prvi me pretice ne prelazeci punu liniju, znaci prozuja na 30cm s apreko 120 i gotovo ulete u mene, valjda da mi pokaze kako lep motor ima, a zna i da vozi ???. Sviram mu, glavu bi mu otkinuo da je stao, pozdravljam ga srednjim prstom (koji drugi bajker koji me pretice odlicno vidi tako da mu je preneo "lepe zelje", pretice me i treci bajker koji mi se normalno javlja. Ima nas raznih...mnogi nemaju tablice, ili ih kriju ispred zadnjeg tocka, a ispod sedista! Sta je nelogicno? Nelogicno je to sto drzava tolerise takvo divljacko ponasanje koje se ne tolerise ni u jednoj civilizovanoj, a Boga mi i manje civilizovanoj drzavi. Ovo mi sve vise lici na zonu sumraka, kao da smo svi u kolektivnoj ludari, pa ko se kako snadje ??? Da sam ja pandur, ijaaaaaooo, pa bilo bi motora na prodaju koliko hocete, plus bi drzava zaradila pare. Cim vidim motor sa sorcem i suknjicom, pa jos divlja, pa jos stranac bez tablice, logicno je da vozac i nije vozac, jer nije uracunljiv, pa ga treba spasiti samog sebe, a i tu "mucenicu" sa velikim dupetom i malim mozgom, znaci treba odmah oduzeti motor i dozvolu (koju mnogi nemaju). Sramota je sto policija uopste ne reaguje na takve "slucajeve", a maltretira bajkere za gluposti "vozio si 51, a ogranicenje je 40 na ovih 10 metara!!! Ima mnogo neuracunljivih motorista i to je cinjenica, ma koliko mi napadali automobiliste, koji su takodje "ugasili sa pamecu"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

.ebiga druze i mene redovno preticu u gradu kojekakvi smekeri na velikim motorima na 30cm u mojoj traci, tako da mi i to postalo normalno, a da vidim frajere u Fila papucama i majicama bez rukava, i to mi je normalno, u stvari sve sto nije normalno, postalo mi je normalno, sit sam se nagledao kojekakvih debila i sve mi je postalo normalno, kako je neko ranije rekao na ovom forumu, prirodna selekcija ce da odradi svoje, samo da nas ne zakace pa da selekcija i nas povuce >:(.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd

Druze upravu si 99% (da kazemo da niko nije upravu 100% stara poslovica) i u potpunosti te podrzavam.Vidim da si procitao i odgovorio na moj post u vezi drugara koji je pao sa mog motora i izvukao debeo kraj, ako se secas tamo sam citirao ''SMINKERE" pod time sam mislio na ljude koje si ovde opisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha Tenere 3AJ

Ta trojica su uveliko poznati u mom kraju. Mene su pretekli dva puta sa preko 150. Svideo im se put, pa voze svaki dan. Najgore sto je patrola u Bogutovcu non stop tu, a nikakve mere ne preduzimaju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Mene po ceo dan neki malecki skuteri a i poveći motori obilaze i na manje od 30cm i levo i desno gde se ja kao bajker u kolima stresem od pomisli da oborim "bajkera".

I idemo dalje.

Ovi ispod Kraljeva to rade iz sporta a ovi u Bgd se valjda žure pa im mi u kolima smetamo, a dodje ti isto.

Tebi se to desilo jednom za tih 40km Ušće-KV a za 40km u Bgd štrecno bi se mnogo puta.

Samo cepaj motorče i nemoj sekiraš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Saobraćajna kultura je ogledalo opšte kulture. Uzmite na primar pojas koji bi uvek trebao biti vezan. I svi to znaju. I svima je jasno da će kazna biti naplaćena. I svi znaju da će u najboljem slučaju izlomiti kolena i njonju ako se skucaju. Pogledajte koliko ljudi ipak ne vezuje pojas. Jednom kada u osnovnoj školi budu imali titulu najfinijeg a ne najjačeg u odeljenju, tada će i na ulici svi da se zaustavljaju na pešačkom i da u autobusu ustupaju sedište onima kojima je sedenje potrebnije.

 

Ajd iskreno sad, kada ste se poslednji put potpuno zaustavili pred znakom STOP bez obzira što nema nikoga u blizini?

 

Ja uvek pođem od sebe, vežem se, nosim kacigu, zaustavljam se pešačkim prelazima i mislim da sam jedan od retkih kome je baba iz Juga na Brankovom mostu kroz prozor vikala "Vozi to sranje jebo te motor!" jer sam poštovao ograničenje. Poslao sam joj poljubac jer mi je ulepšala dan. I ona se onda smejala.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ja mislim da se takve stvari tolerisu prvenstveno zbog nezainteresovanosti policije... zato sto je uvek lakse ispuniti kvotu kazni zaustavljanjem motoriste koji ce stati odmah, i pisanjem kazne za nenosenje prve pomoci, nego jurenjem divljaka po gradu. Ionako je cilj nase saobracajne policije da donese dovoljan broj prijava u stanicu, a ne povecanje bezbednosti saobracaja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Generalno se vozi brzo. Razlika je ta sto kada divljas kolima imas mnogo vece sanse da prezivis nego ako divljas motorom.

Ja licno ne postujem ogranicenja...

Nikada ne vozim 40km/h. To me ubija, ali vozim toliko brzo da mogu da iskontrolisem situaciju, ne skidam prst sa sirene ni na autu ni na motoru.

Kada se mimoilazim sa autobusom u stanici uvek sviram jer ima ljudi koji pretrcavaju.

 

Da se razumemo ja sam skroz protiv divljanja. Ako vozis 60km/h gde je ogranicenje 40km/h to mi je ok, ali ako u gradu dostizes brzinu preko 90km/h onda divljas.

 

Postavlja se i pitanje obucenosti vozaca. Ne reaguju svi isto pri istoj brzini. neko se zaledi a neko se "provuce" kada je frka.

Sve u svemu. Kada sam imao 10 godina manje, vozio sam spore automobile jer za brze nisam imao kinte. Sada vozim sporije nego ikad, ali opet iznad ogranicenja.

 

Vozi sporije sigurno ces stici.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Generalno se vozi brzo. Razlika je ta sto kada divljas kolima imas mnogo vece sanse da prezivis nego ako divljas motorom.

Ja licno ne postujem ogranicenja...

Nikada ne vozim 40km/h. To me ubija, ali vozim toliko brzo da mogu da iskontrolisem situaciju, ne skidam prst sa sirene ni na autu ni na motoru.

Kada se mimoilazim sa autobusom u stanici uvek sviram jer ima ljudi koji pretrcavaju.

 

Da se razumemo ja sam skroz protiv divljanja. Ako vozis 60km/h gde je ogranicenje 40km/h to mi je ok, ali ako u gradu dostizes brzinu preko 90km/h onda divljas.

 

Postavlja se i pitanje obucenosti vozaca. Ne reaguju svi isto pri istoj brzini. neko se zaledi a neko se "provuce" kada je frka.

Sve u svemu. Kada sam imao 10 godina manje, vozio sam spore automobile jer za brze nisam imao kinte. Sada vozim sporije nego ikad, ali opet iznad ogranicenja.

 

Vozi sporije sigurno ces stici.

 

 

Jel to znaci da sad imas jos manje kinte?

HAha

Salim se...

Kako kaze moj drugar Zeljko...svi ti sto divljaju imaju malu pis*, pa i oni moraju nekako skrenuti paznju na sebe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Generalno se vozi brzo. Razlika je ta sto kada divljas kolima imas mnogo vece sanse da prezivis nego ako divljas motorom.

Ja licno ne postujem ogranicenja...

Nikada ne vozim 40km/h. To me ubija, ali vozim toliko brzo da mogu da iskontrolisem situaciju, ne skidam prst sa sirene ni na autu ni na motoru.

Kada se mimoilazim sa autobusom u stanici uvek sviram jer ima ljudi koji pretrcavaju.

 

Da se razumemo ja sam skroz protiv divljanja. Ako vozis 60km/h gde je ogranicenje 40km/h to mi je ok, ali ako u gradu dostizes brzinu preko 90km/h onda divljas.

 

Postavlja se i pitanje obucenosti vozaca. Ne reaguju svi isto pri istoj brzini. neko se zaledi a neko se "provuce" kada je frka.

Sve u svemu. Kada sam imao 10 godina manje, vozio sam spore automobile jer za brze nisam imao kinte. Sada vozim sporije nego ikad, ali opet iznad ogranicenja.

 

Vozi sporije sigurno ces stici.

 

 

Jel to znaci da sad imas jos manje kinte?

HAha

Salim se...

Kako kaze moj drugar Zeljko...svi ti sto divljaju imaju malu pis*, pa i oni moraju nekako skrenuti paznju na sebe...

 

Sada kinte nema, tako da se stedi na gorivu... ono, zbog potrosnje. Izbacujem u ler kada god mogu!!!

 

8)

;D

:P

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ljudi slazem se sa vama,ali...

 

Ta deonica je najlepse parce puta na Balkanu za voznju motora!!! Nov, jako dobar asfalt, brze krivine, koje se nadovezuju jedna na drugu. Neamam pojma ko su ti momci sto su tu vozili, ali oni sigurno ne idu da obrnu krug oko Slavije kada dodju kuci (ako su iz Bgd-a, ili nesto slicno ako su iz nekog drugog grada...) pa onda pun gas na zadnjem do Trga.

 

Jedino lose sto je taj decko napravio je sto je preticao na 30cm, i to mogu da kazem da je cista glupost... Ovo ostalo mi je OK...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ta trojica su uveliko poznati u mom kraju. Mene su pretekli dva puta sa preko 150. Svideo im se put, pa voze svaki dan. Najgore sto je patrola u Bogutovcu non stop tu, a nikakve mere ne preduzimaju.

 

Video sam na jednom KV tablice, verovatno su iz Kraljeva!

Ovi ispod Kraljeva to rade iz sporta a ovi u Bgd se valjda žure pa im mi u kolima smetamo, a dodje ti isto.

Tebi se to desilo jednom za tih 40km Ušće-KV a za 40km u Bgd štrecno bi se mnogo puta.

Samo cepaj motorče i nemoj sekiraš.

Sekiram se sto i mene "streckaju ;D" u BGD-u mnogo puta, ali u BGD-u to je ocekivano,, a u krivini nocu na magistrali bas i nije!!!

Ljudi slazem se sa vama,ali...

Jedino lose sto je taj decko napravio je sto je preticao na 30cm, i to mogu da kazem da je cista glupost... Ovo ostalo mi je OK...

Jeste to odlicna deonic za voznju, ali 30cm (mozda i manje, obzirom da nosim kofere, pa sam poprilicno sirok) je 30cm i 120 je 120, sto znaci da je idiot idiot, bez obzira na deonicu puta :o ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Na ovom svetu ima raznih ljudi, pa tako i bajkera i to je logicno. Neki se ponasaju prema svom zivotu tako da deluje da mrze sami sebe, voze manijacki, ne nose opremu, voze u sorcu i papucama i to je logicno, ima raznih kurajbera na ovome svetu. Pre neki dan izmedju Usca i Kraljeva na ibarskoj stignu me trojica na R-ovima po mraku (oko 21.00h) i prvi me pretice ne prelazeci punu liniju, znaci prozuja na 30cm s apreko 120 i gotovo ulete u mene, valjda da mi pokaze kako lep motor ima, a zna i da vozi ???.

 

Uvatile ga ziroskopske sile ko smrt babu pa ni levo ni desno, cuti dobro si prosao... :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Mora da si im bio u liniji za krivinu pa da ne uskrati užitak morao je tako blizu  ;D *ebiga

Dane je u pravu, nema lepšeg a ni opasnijeg puta za cepanje, samo 40km vrhunskog užitka.

Tamo bajkeri dolaze u grupama tokom dana da ne poveruješ i cepaju do Ušća i nazad.

Saobraćaj je slab tako da nikome ne smetaš a ni oni tebi, ovi nisu imali sreće da naidju baš tad kad si ti...

Ta deonica zato što je tako dobra odnosi i mnogo povreda a i života.

Nema boljeg puta u Srbiji za R motore, barem ja ne znam, pravih 40km posle kojih možeš i na bus pa za Beograd ako treba..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Nece te mi verovati, ali evo sta se meni desilo pre sat vremena na Brankovom mostu!

Posto je u to vreme obicno kolaps, sve tri kolone stoje a smeker sa skuterom ladno dodje i preklopi mi levi retrovizor na autu da bi ON mogao da prodje!

Krajnje ne vaspitanje i bezobrazluk!

Ja razumem da se provlace kada stoji kolona vozila, i ja to ponekad radim, ali cim vidim da je prvi auto krenuo ja se odmah uvlacim u kolonu.

Mislim da ne treba da spominjem  cik - cak voznju motorima kada se kolona vozila krece.

Nije ni cudo sto se gine!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ovo je bio odgovor na obrisani post...

 

Evo, da ti odgovorim, ja sam padao sa 60 km/h u sorcu i majici i isto tako sa protektorima. nebo i zemlja, tacnije od prvog pada nisam mogao zemlju iz dupeta i laktova da izvucem mesec dana. Ciscenje, mazanje, bolovi. Sa protektorima, malo izguljena podlaktica, jbga, asvalt je tvrdji, priznajem. Da, padova sam imao nekoliko a na sebi imam samo oziljke od sorca i majice. U svim padovima sam imao kacigu. Imam sacuvan vizir od jedne gde sam gulio glavom po krivinama Kosutnjaka. Mozda ovo ne bih pisao da nije bilo opreme. U pravu si da svako treba da radi sta hoce i da za sebe odgovara, ali ovo sto si ti napisao i javno izneo ce procitati dosta ljudi, pa zamisli neke klince koji poslusaju tvoj savet, a ne moj i u najboljem slucaju se izgule do koske, meni ce delimicno savest biti mirna, ali ne u potpunost, zato sto nisam uspeo da im nametnem moje misljenje vec sam to prepusio tebi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1680 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

U Srbiji je godina kulture odavno prosla, a primitivizam, kurcenje i dziberisanje je postalo deo folklora, vecina zivi 300 na sat ili ti od danas do sutra, za propise i bonton voznje vise niko ne haje sem malog broja casnih jahaca koji se zbog brojnosti veoma cesto nalaze u manjini, a zivot na motoru im dodje kao nosenje glave u dzaku.....ostaje nam samo da se cuvamo, naoruzano dobrim strpljenjem i ljubavlju prema sebi i drugima ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Čovek je kao što kažu vozio napet svoj auto preko brankovog mosta u očekivanju skuteraša ili drugih koji se žure jer mora da ih očekuješ kad ono ne samo da je prošao levo ili desno nego su imali kontakt što se kaže.

Gore je prošao nego da je bio u Bogutovcu i da je imao susret sa nevaspitanim R-ašima koji voze daleko od civilizacije valjda da kad treba mogu sami da slete u Ibar i da nikome ne smetaju

Možda je ovaj bio R-aš krenuo u garažu po R-a pa se žuri..

Gledam jutros skutere preko gazele, šorc, majica i neka kofa na glavi koja je KAO kaciga, ne dao ti bog da sa njom lupiš o asfalt ali kao što znamo nema se para a mora da se vozi.

Sve ovo se vidja svaki dan suludo je komentarisati.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Nece te mi verovati, ali evo sta se meni desilo pre sat vremena na Brankovom mostu!

Posto je u to vreme obicno kolaps, sve tri kolone stoje a smeker sa skuterom ladno dodje i preklopi mi levi retrovizor na autu da bi ON mogao da prodje!

Krajnje ne vaspitanje i bezobrazluk!

Ja razumem da se provlace kada stoji kolona vozila, i ja to ponekad radim, ali cim vidim da je prvi auto krenuo ja se odmah uvlacim u kolonu.

Mislim da ne treba da spominjem  cik - cak voznju motorima kada se kolona vozila krece.

Nije ni cudo sto se gine!

 

Malo si pobrkao stvari. Nevaspitanje i bezobrazluk je sto ti nisi stao tako da on moze da prodje svojim motorm izmedju kola!!! Gde postoji kultura saobracaja i voznje, svi staju tako da ostave mesta da motor moze da se provuce, cak i kad staju na semafor, stanu 5m pre zaustavne linije, da bi ostavili mesta za motorase...

 

I mnogo mi je simpaticno to sto ti je zatvorio retrovizor da bi mogao da prode :)   

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

U pravu si da svako treba da radi sta hoce i da za sebe odgovara, ali ovo sto si ti napisao i javno izneo ce procitati dosta ljudi, pa zamisli neke klince koji poslusaju tvoj savet, a ne moj i u najboljem slucaju se izgule do koske, meni ce delimicno savest biti mirna, ali ne u potpunost, zato sto nisam uspeo da im nametnem moje misljenje vec sam to prepusio tebi.

Nigde ja nisam napisao da svako treba da radi sta hoce, niti im savetovao da to rade, vec da razumem to da postoje glupsoni koji tako rade! To ne znaci da ih podrzavam!!!

Rekoh da ja mislim da je jedino problem sto je proso tako blizu, ovo ostalo mislim da nije problem...

Slazem se, samo sto meni tada to sto je prosao tako blizu nije bilo "jedino" nego sve i svja, nanu li mu naninu :o :D;)

Malo si pobrkao stvari. Nevaspitanje i bezobrazluk je sto ti nisi stao tako da on moze da prodje svojim motorm izmedju kola!!! Gde postoji kultura saobracaja i voznje, svi staju tako da ostave mesta da motor moze da se provuce, cak i kad staju na semafor, stanu 5m pre zaustavne linije, da bi ostavili mesta za motorase...

 

I mnogo mi je simpaticno to sto ti je zatvorio retrovizor da bi mogao da prode :)   

 

 

Ovo je veoma zanimljivo pitanje, ko je kriv, motorciklista, ili auto koji (cesto jedini u koloni od sto vozila) potpuno zatvori prolaz za bajk :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

 

Slazem se, samo sto meni tada to sto je prosao tako blizu nije bilo "jedino" nego sve i svja, nanu li mu naninu :o :D;)

Malo si pobrkao stvari. Nevaspitanje i bezobrazluk je sto ti nisi stao tako da on moze da prodje svojim motorm izmedju kola!!! Gde postoji kultura saobracaja i voznje, svi staju tako da ostave mesta da motor moze da se provuce, cak i kad staju na semafor, stanu 5m pre zaustavne linije, da bi ostavili mesta za motorase...

 

I mnogo mi je simpaticno to sto ti je zatvorio retrovizor da bi mogao da prode :)   

 

 

Ovo je veoma zanimljivo pitanje, ko je kriv, motorciklista, ili auto koji (cesto jedini u koloni od sto vozila) potpuno zatvori prolaz za bajk :o

 

Znam kako je u tom trenutku, ne znas sta te snaslo, samo se preseces...

 

A ovo drugo uopste nije pitanje, zna se, auto je kriv sto nije ostavio prostora da motorciklista prodje. Sta ima automobil od toga sto ce da blokira put motoru, nista. Ako ga pusti motorista ce ustedeti jako puno vremena, ali ne na racun automobiliste. Zamisli da motoristi ne mogu da se provlace... Pa seli bi u kola, sto da se kuvaju na suncu i udisu dim od autobusa, kad mogu lepo da sede u klimi i slusaju muziku. Vozaci automobila treba da se raduju vecem broju motorista jer to direktno znaci manja guzva i vise parking mesta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Pitanje je postavljeno hipoteticki, naravno da mislim da je kriv automobilista. Sto se tice tih "cuvenih 50km izmedju Kraljeva i Usca" reci cu samo da je to bila najopasnija deonica ibarske u staroj Jugoslaviji na kojoj se najvise ginulo. Tada je put bio katastrofalan prosao sam ga 1000 puta, jer su mi baba i deda iz tog kraja, pa sam kao klinac non-stop visio dole i pecao na studenici. Sada su put sredili, prosirili, krivine ispravili, mada je ostalo par krivina koje su nepregledne i opasne jer mogu da te "povuku"! Ljudi se opuste i gaze do daske, posto je to klisura cesti su delovi puta koji su vlazni cak i po lepom vremenu (ja sam malo otklizao sa 120km/h preko bele linije :o), tako da ta deonica nije ni blizu bezbedne za jurnjavu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Nece te mi verovati, ali evo sta se meni desilo pre sat vremena na Brankovom mostu!

Posto je u to vreme obicno kolaps, sve tri kolone stoje a smeker sa skuterom ladno dodje i preklopi mi levi retrovizor na autu da bi ON mogao da prodje!

Krajnje ne vaspitanje i bezobrazluk!

Ja razumem da se provlace kada stoji kolona vozila, i ja to ponekad radim, ali cim vidim da je prvi auto krenuo ja se odmah uvlacim u kolonu.

Mislim da ne treba da spominjem  cik - cak voznju motorima kada se kolona vozila krece.

Nije ni cudo sto se gine!

 

Jako lep gest motorcikliste  :) sto se za tebe ne bi moglo reci... al ajd nikome dok je u kolima na brankovom mostu nije do shale pa ti ljutnju ne treba uzeti za zlo  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Znaci slazemo se da su srbiji potrebne staze ,kao u belom svetu zakupis na sat, dva napunis rezervoar i po gasu, prednji, zadnji,krivina do fuzastera,pun gas na ciljnoj ravnini i naravno kasno kocenje u samoj krivini kada se malko preracunas i to je to posle tih dva sata kvalitetnog programa bajk na prikolicu i lagano kolima cak i ispod ogranicenja kuci jer je adrenalin odradio svoje .ovako gde sve to radite nego na ulici?e tada uvesti rigorozne kazne za divljanje a ovako ser.m se u svojih 200ks koje ocekujem ko ozeblo sunce ako se vozim po ogranicenjema sa kojima se i gos.Elvirovic slaze da su postavljali bolesni umovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja