Jump to content

Moto Zajednica

Okupljanje BJB-ovaca BEOGRAD

Recommended Posts

  • Drug član, 2985 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

E, u Zucu nema nicega, nisam siguran ni da ima neka kafana. Kod Suplje stene je atraktivna pecenjara. Malo dalje /10ak km/ sam ja. Ako krecete na tu stranu, javite se, pa ili da dodjem ili da dodjete do mene. 064/1675-894 Misa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

eee drugari ajde sada meni neko lepo da objasni gde ja da dodjem u nedelju i u koliko sati  jer i ja hocu da vas upoznam i da se ispricam sa vama moj broj je 064 4 430 430 bane da li da dodjem kod arene i u koliko sati!pozdrav od mene !hvala!

??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12383 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

eee drugari ajde sada meni neko lepo da objasni gde ja da dodjem u nedelju i u koliko sati  jer i ja hocu da vas upoznam i da se ispricam sa vama moj broj je 064 4 430 430 bane da li da dodjem kod arene i u koliko sati!pozdrav od mene !hvala!

??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

 

Copy-of-BJB-okupljanje.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Danas me izgurao lik u suprotan smer preko trotoara (ja vozio levom trakom - on desnom i krenuo naglo da skrece na mene i nije me je*bao ni 2%...pritom nije ni stao vec samo produzio), pa smo motor i ja malo leteli a zatim sam klizao i kotrljao se oko 10m . . . nisam se nista strasno povredio, ugruvao sam se malo, ogulio saku leve ruke i kod leve butine se ogulio, istumbao po putu, a ono naj bitnije je sto sam prvo tresnuo sa kacigom (od redorana sto sam uzeo agv mad dog) i udario bradom kacige u asfalt. malo sam ugruvan . . . ali bicu ok.

 

eh da nije te kacige...bio bih u crnoj hronici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12383 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Auuuu....dobro je, hvala bogu da si dobro prošao! Sva sreća da si poneo integralnu kacigu, sa onom starom bi baš propisno nagrabusio...ajd' srećne ti rane junačino, pa se najbrže što možeš oporavi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

culi smo se, i rece mi da si ok, tako da za to ne pitam ovde, ali ono sto me interesuje, jeste da li si zapamtio registarski broj??? Ako jesi, budi drug pa mi posalji na pp....

 

ae se brzo oporavi pa na neko druzenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

registarski broj...pa i ne bas...u tom trenutku mi je jedino prosla kroz glavu slika moje devojke...nista drugo nisam ni video...sva srece da se brzo izdesavalo jer sam ja bio na sred ulice suprotnog smera...a kod njih je jos bilo crveno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

registarski broj...pa i ne bas...u tom trenutku mi je jedino prosla kroz glavu slika moje devojke...nista drugo nisam ni video...sva srece da se brzo izdesavalo jer sam ja bio na sred ulice suprotnog smera...a kod njih je jos bilo crveno...

 

Dobro je da si dobro... Lepo je sto si zaljubljen  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1694 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Uf bre al me presece, jel stao neko da ti pomogne, jesi pitao nekoga dal se seca broja tablica ili.....zelim ti brz oporavak, kaciga je odradila posao majstorski  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Uh imao si srece moglo je mnogo gore da se zavrsi. Hvala bogu pa je sve proslo ok! Ne mogu ni da zamislim sta bi se sve desilo da nisi imao tu kacigu ili da ovima na semaforu nije bilo crveno. Srecan oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Zaljubljen .  .  . slaba rec  ;D

 

Ne, niko nije stao . . . cim sam se sklonio sa puta saobracaj se nastavio regularno.  >:(

 

 

Hvala na recima oporavka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

ne daj se Mali,uz tebe smo.Ako treba nesto,nemoj da se ustrucavas,zovi slobodno.Naravno,zelim ti da sto pre sednes ponovo na konjica.Nego,ako si u stanju da kuckas,ajd' keve ti objasni malo detaljnije.Recimo,meni se prosle godine desilo nesto slicno,u stvari lik me isece,i skrene desno gde je inace zabranjeno.Ja da ne bih udario u njega,naglo zakocim,i padnem u mestu.Svi automobili iza mene stanu,i iz jugica izlazi zena sa sestrom i pita da li sam dobro. Zatim mi daje parce papira sa njegovom registracijom,i svojim i sestrinim brojem telefona.Kaze,videle smo sta je uradio,tuzi ga mi cemo da ti svedocimo.Jbg,u tom trenutku,da sam mogao,tipa bih olup'o ko sijalicu.Jedno vreme sam razmisljao da ga potrazim,pa da padne jedno j... keve,ali posto sam ja covek trenutka,proslo vreme,i ja se ohladio.Da li je neko od ovih iz suprotne trake izasao iz kola da te pita kako si,ili nesto slicno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Pa ovako....Ja sam vozio levom trakom jer sam hteo da skrenem levo, a lik iz srednje trake je krenuo da skrece na mene (iako je mali konic ali ima dovoljno glasnu sirenu) i ja na sirenu i pip i pip i pip ali vozac automobila kao da je hipnotisan da gleda pravo...iz mene auto...ne mogu da ukocim a ni da ubrzam (*ebem ti 50 kubika) i da mu ne bih pao pod kola sa njegove leve strane izgurao me je skroz preko ivicnjaka (tockic 10 cola) i ja proklizah i prleteh preko u drugi smer ulice i taf glavom o pod pa zatim rukama i desnom nogom pa klizeh malo i poceo sam da se kotrljam i zaustavih se nekih 10 metara posle toga. Ne secam se cak ni koje je boje bio taj automobil niti modela....bio sam do ambulante ali su mi rekli da sam ok iako sam ih pitao da li mozda imam potres mozga oni su mi odgovorili da ne delujem tako cim nisam povracao (boli njih uvo) i da mogu normalno da nastavim da idem svojim putem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: ex MV Agusta 800 Brutale

@Mali Motordžija

 

Dobro je što se sve relativno dobro završilo kako je moglo, ali mislim da bi trebao da otvoriš temu u Motoristi na drumu gde bi svi mogli da pročitaju šta ti se dogodilo, a ne ovde u ovoj temi koju posećuje samo mali broj nas koji smo iz Bgd-a.

 

želim ti brz oporavak

 

Bane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja