Jump to content

Moto Zajednica

SUTOMORE

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 99 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

Upoznao sam malog "motorasa" sa z750 i naseg clana sa nikom "Robi", mada nisam primetio da iko od njih muca (mada je to i najmanje bitno). Dark, hvala na pozivu, za nocenje je lako, moji su iz Kraljeva, pa ce biti i voznji.Takodje sam upoznao momke iz Pule i ubedio jednog od njih da nam se vec danas pridruzi na sajtu (sad mi je pustio privatnu poruku, nick "Buzz")! Momci su veoma pozitivni i druzeljubivi.

 

Jaooo..daaaa..."Robi"....to je on.

 

Zvali ste?  8) ;D

 

JJa stigoh juce sa "primorske ture"!

 

Koja slucajnost, i ja isto  ;D

 

Izuzetno mi je drago sto sam otisao na ovaj skup, jer sam imao priliku da upoznam do sada najvise clanova ovog foruma, a sto je jos vaznije, dobrih ljudi... Da ne redjam po abecedi, ili po redosledu upoznavanja, za sve mi je drago sto smo se upoznali i popricali, sa nekima krace nekima i dosta duze ;), ali dovoljno da sinoc, kada sam dosao kuci mokar (to ce biti posebna tema gde cu da se samokritikujem :D ), kazem: zivot je lep!

 

Da pokusam: wulfy, Easy Rider, DARK, CG ekipa koja se brzo kretala oko stola gde smo sedeli, pa bas nisam siguran ko je ko (sorry ;D), sci koji dolazi, kao i sve poznate licnosti, na kraju :P...

 

Pa motoras, moj komsija iz Turije...

 

U povratku, docekao nas je Squirrel, koji mi je bio prvo "drug na drumu", pa onda i domacin na pauzi, koju je on zamisljao lepse nego sto smo mu dozvolili, ali zbog kasnjenja se nismo mogli zadrzati duze...

 

U nastavku puta, zastanem da proverim prtljag, dvojica kolega bajkera staju i odmah pitaju ima li problema... Prepoznajem motor, i upoznajem jos dvojicu nasih clanova: dejansd i zoka birocip iz Smedereva, koji me pozivaju na pauzu i pice, a Zoran oblaci moju zenu u njegovo kisno odelo, koje ju je spaslo od pljuska koji nas je pratio do kuce...

 

A sci je spomenuo temu, koju ce otvoriti, pa cu se tamo malo ugurati sa slikama... ;)

 

Stavicu i ovde, samo malo kasnije...

 

Pozdrav svima!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

evo javljam se, meni je bilo super odusevio sam se nemam reci koja bi opisala osecanja u meni kako mi je bilo lepo.Skup ko skup ali druzenje voznja i upoznavanje novi clanova inace upoznao sam wulfy, Easy Rider, dark i scija .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Hajd da i ja stavim koju,da nekazu zli ljudi da nisam dosao

Heh....Pazi kad si nas fotografisao.I to je lepa slika.Ako mozes posalji je u punom kvalitetu na crazyfoxvb@hotmail.com Slika je  "Picture 031.jpg "

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

wulfy, jesi li ti ono sa belom majicom, farmericama i kornjacom na ledjima, na plavom  KLE-u, ? Pa onaj KLE ti je kao trotinet. Ljudi, pa vi ste sve neki dvometrasi. Ja kada sam seo na KLE, morao sam da se drzim za banderu da ne padnem  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

wulfy, jesi li ti ono sa belom majicom, farmericama i kornjacom na ledjima, na plavom  KLE-u, ? Pa onaj KLE ti je kao trotinet. Ljudi, pa vi ste sve neki dvometrasi. Ja kada sam seo na KLE, morao sam da se drzim za banderu da ne padnem   :D :D :D

Za njega je samo BMW R1200 gs adventure. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

e moram jos to napomenuti da ni na jednom drugom mestu nisam sreo onih pravi okoreli bajkera sto nose kozu i kozne prusluke sa grbom svog kluba i sa prisivcima drugi klubova kako se vesele u kaficu uz pesme cece,seke aleksic i drugi turbo folk pevacica,a posle mnogi od njih kazu kako neslusaju tu vrstu muzike ili ih je sramota da kazu da to slusaju,a takodje neki od njih znaju da meni i drugima drze predavanje o toj muzici.mene bar nije sramota sto to slusam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

e moram jos to napomenuti da ni na jednom drugom mestu nisam sreo onih pravi okoreli bajkera sto nose kozu i kozne prusluke sa grbom svog kluba i sa prisivcima drugi klubova kako se vesele u kaficu uz pesme cece,seke aleksic i drugi turbo folk pevacica,a posle mnogi od njih kazu kako neslusaju tu vrstu muzike ili ih je sramota da kazu da to slusaju,a takodje neki od njih znaju da meni i drugima drze predavanje o toj muzici.mene bar nije sramota sto to slusam

e vala 100% si upravu,svaka ti je kao njegoseva  ;):D ;D

alal ti vera,,,ima ih pun kos onih sto slusaju rir a u dusi su narodnjaci  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Da.Video sam i ja dosta bajkera na Sutomorskom korzou u lokalima gde se slusa turska muzika kako uzivaju uz zvuke zurli i zaz instrumenata(nezaobilazni danas u Grand kuci). ;D

Meni licno to ide na zeludac pa sam uzivao uz grupu Far na koncertu u kampu.Oni iz Nisa su malo smarali jer Pink floyd tesko ide u hard rock obradi ali ajd' i to sam cuo. :D Ali kad sam slusao "Dark knight" odlepio sam.Super je zvucalo a i onaj krele nije vise turirao onog istrtljenog skakavca od motorcikla pa se cula svirka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Moji iz FREE WHEELS-a su bili u Sutomoru ali kazu nikad vise!Dobrodoslica je bila u znaku pet prsta iliti pet eura i to je sve od dobrodoslice!zahvalnice su dobili nekoliko komada ali da popune sami!U 1h fajront iliti policijski cas!Od pucaca nije mogla da se cuje svirka a panduri su privodili za svaku glupost!Nije dovoljno samo platiti clanarinu 100eura MAS-u i praviti moto skup a za to vec krivim MAS sto ima dvostruke kriterijume!Jedino lepo je samo druzenje sa kolegama po oruzju(dva tocka) i sam put!!!!!!!!!!!!!!!!!!Neka mi neko kaze da je popio prijavu u Plani,u protivnom klub placa!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Bravo Vladice,SAD I NIKAD VISE.Ovo mi je bio treci uzastupan skup u Sutomoru,i nikad gori nije bio gori.Verujem da se tamo skupovi vise nece ni odrzavati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Jedini je u Crnoj Gori pa mi kao da odemo do mora da spojimo odmor i zadovoljstvo!!!!!!!!!odstampacu brosuru :kako napraviti dobar skup: Ima pare da zaradim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Razgovarao sam sa Ivanom "Loyd" i rekao mi je da i sledece godine planira da napravi skup. U nedelju je bio pasulj i to odlican. Ja volim ovaj skup, ako nista na moru je, a volim i more :);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Razgovarao sam sa Ivanom "Loyd" i rekao mi je da i sledece godine planira da napravi skup. U nedelju je bio pasulj i to odlican. Ja volim ovaj skup, ako nista na moru je, a volim i more :);)

On to prica svake godine ali ne radi nista na kvalitetu skupa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja