Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav!

Recommended Posts

  • U prolazu, 20 postova

Pozdrav svima, zovem se Goran, iz Beograda sam. Trenutno nemam motor, u procesu sam skupljanja para...jos malo :)! Uz skupljanje para, skupljam i informacije kako na najlaksi nacin do Ninje 250R :), nigde ga nema...Valjda ce doci trenutak da covek za svoje pare, ne mora da ceka na nesto 8 meseci ili cak vise? :(!

 

Mozda ipak uzeti YZF R125...valjda cu na ovom forumu naci informacije za sta da se odlucim :)!

 

U svakom slucaju, pozdrav svima...odoh sada malo da iscitavam forum!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Danas ceo dan citam...sad dosao sa fudbala i opet citam :), glava mi je natekla...sto vise saznajem sve vise sam zbunjen :)!!!

 

Ali hvala na dobrodoslici, kad se malo edukujem postavicu i poneko pitanjce u nekoj mojo temi, jer pisem po nekim drugim forumima pa znam da ljude mrzi da pretraze foruma, odmah hoce odgovor na svoje pitanje!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Hvala ljudi, hvala!

 

Sad na poslu...ne mogu da se odvojim od foruma :) ! Ne znam da li imaju neki dobrotvorni prilozi koje skupljate za one koji su ostali bez posla zbog zaludjenosti i citanja foruma? :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja