Jump to content

Moto Zajednica

MOTOROM NA KROV POLICIJSKOG AUTA

Recommended Posts

  • Security Consultant, 342 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Po zakonu NE SMEJU da Vas taknu osim ako ih fizicki ne ugrozavate.

U praksi je to kontra i samo cekaju minimalni povod za opasne batine.

Treba se paziti STOKE nepismene,glupih kursadzija, malo li su puta pokazali da su ONI VLAST i kakva su SILA.

Nikad nece biti bolje kod nas dokle god STOKA bude primala 5e za prekoracenje brzine i 50e za voznju u pijanom stanju.

Licno imam snimak kako 2 pandura iz OUP Zvezdara sup Milana rakica primaju mito(pare od

``kazni stavljaju u svoje dzepove bez izdavanja priznanica``), i samo cekam da se opet qrce kod mene u kraju i da maltretiraju decu

koja se igraju u parkicu umesto da se drogiraju, pa da im ne smetaju.Znaju zandari za taj snimak pa su sad sve fini kulturi, misle da cu da zaboravim sva maltretiranja, ponizavanja, vredjanja.Ne postoji dobar pandur.Da je dobar ne bi bio pandur.Svi su nadrkani, arogantni, pate od sindroma sudije Dreda (``ja sam zakon``), podkupljivi, suruju sa sitnim kriminalcima, vredjaju postene gradjane, ponizavaju drzavu koju predstavljaju u svakodnevnim ``aktivnostima``.100X su me zaustavili zato sto vozim krs a BMW, i mecke koje prolecu sa 150kmh ne smeju ni da pogledaju.Maltretiraju klince sa postarskim skuterima (ja cuo recenicu ``da nisu cukani brojevi,  nesto mi je tu sumljivo``), alo bre na skuteru od 300e cukani brojevi.Pa sve debil do debila, a MOMCINE sa R-ovima i standardnom opremom (kvarcovanom klinkom) ne smeju ni da pogledaju.U stvari pogledaju sa sve recenicom ``auu, blago se njemu``

P.S.

Ne zove se Unutrasnja ontrola, vec uprava o zakonitosti u radu, i UVEK treba podnositi prijave, tuzakati, kad ti prete snimati i pretiti duplo....

Setite se naseg druga koga je MAJMUN pokusao na Vidikovcu da izgura sa puta policijskim kolima.

DOKLE CE VISE postojati ljudi koji ih brane, i tvrde da su oni upravu a gradjani su uvek krivi.

Ne bitno da li je devojka, ALO DEVOJKA, kriva ili ne al da je odlome,pa samo bi se zaleteo FAP-om u stanicu nista vise.Majke mi.

A vi koji ih podrzavate izaberite sportsku dvoranu i borilacku vestinu da Vam pokazem kako to izgleda kad

bez razloga dobijete opasne batine.I opet ce te bolje proci jer ja znam za fer-play

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ja sam pisao o onome sto pise u zakonu, a ti si komentarisao moj post kao "naglabanje"! Ja sam pisao kao pravnik, a ti (ne znam sta si, ali pravnik nisi), nije nista licno, samo  ne smemo dezinformisati ljude i pisati nesto o cemu se ne razumemo, nije lepo, makar nam i tata bio policajac:) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Svako ko je prebijen od strane policije se se pod

1. našao na pogrešnom mestu,

2. nečim izazvao reakciju  (nažalost nekontrolisanu),

3. Imao problem u komunikaciji a uz to manjak svesti da i pored učinjenog prekršajnog ili krivičnog dela ima osnovna prava.

 

Nepismena i bahata nacija - pa eto vam žive projekcije u jednom nemilom dogadjaju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Svako ko je prebijen od strane policije se se pod

1. našao na pogrešnom mestu,

2. nečim izazvao reakciju  (nažalost nekontrolisanu),

3. Imao problem u komunikaciji a uz to manjak svesti da i pored učinjenog prekršajnog ili krivičnog dela ima osnovna prava.

 

Nepismena i bahata nacija - pa eto vam žive projekcije u jednom nemilom dogadjaju.

 

 

vazi, da rezimiramo...

 

1. cooliram sa drugarima sedimo na bajkovima i pricamo, definitivno pogresno mesto, ko zna kada ce da naidje patrola 'iz grada' posle ko zna kojeg kafica po redu u kojem su usli da ukazu na doba a popili po koju

2. x y mamlaz u blizini dobaci drotovima i ovi dodju pravo na mene, pri tome umalo pokose dvojcu mojih drugara kolima... dovoljno je sto sam medju jos nekih 20-30 ljudi na trgu tu i ja, njima poznat od ranije (sitne budalastine jos u srednjoj) znaci odmah sam kriv

3. posto smrde na alkohol i unose mi se u facu uz pretnje, ja odbijam da me nazivaju lazovom jer tvrdim da nisam uradio za sta me krive, a oni me gledaju u oci i kazu da lazem jos me provociraju 'ajde vuno opet ako smes' , i dobijam po 'nosu' trajalo je taman da mi nabiju rebra u pluca...i malo mi preurede facu... da, jesam imao manjak svesti, dosao sam sebi tek u bolnici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd>kod Bigz-a

Cope, ti pricas o policiji kao da su ne kontrolisana sila prirode  :D

Slazem se da sa "unapred osmisljenim i snishodljivim" ponasanjem moze da se prica sa njima bez problema ali

ima dosta i drugih slucaja (kao sto je Koprian gore napisao).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Naravno da nisu svi panduri nasilnici niti mi je bila namera da ovde počnem rat protiv organa (čak ih dosta poznajem :o). U ovom topicu sam prenela priču devojke kojoj se to desilo. A pošto vidim da smo ovde dobili još jednog ''nevernog Tomu'' (Djenerala), pokušaću tu istu devojku da dovučem na sajt (cura ne voli tehniku i ne zanima je razglabanje na Forumima bilo kog sajta), da ona sama objasni da ONA POSTOJI I DA SE SVE TO DESILO. A to je samo jedan primer bahatosti naše policije (naravno da ne treba generalizovati stvari). Dovoljno je otvoriti novine pa videti koliko gospoda u plavom krše svoja ovlašćenja (nosili ili ne nosili Bibliju u džepu  Biblija se nosi u srcu, bio pandur ili ne).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Pusti Olja devojku na miru, zasto da je smaras da kucka po forumu i da dokazuje bilo kome bilo sta. Ona je pokazala koliko je vece "musko" od vecine ovde koji su puni saveta kako treba biti fin sa bahatim siledzijama u uniformama. Ali ce ti vlastoljupci vrlo brzo promeniti pricu kad se neko njihov nadje na putu tako nekoj stoki.

Mrzim ovakve teme, pet puta pisem i brisem poruke i trudim se da se ne nacestitam nove godine svima koji osudjuju devojku u fazonu dobila je sta je trazila....

Moram da prestanem posto cu i ovu poruku  obrisem ako ovako nastavim.

Pozdravi  hrabru  drugaricu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Svako ko je prebijen od strane policije se se pod

1. našao na pogrešnom mestu,

2. nečim izazvao reakciju  (nažalost nekontrolisanu),

3. Imao problem u komunikaciji a uz to manjak svesti da i pored učinjenog prekršajnog ili krivičnog dela ima osnovna prava.

 

Nepismena i bahata nacija - pa eto vam žive projekcije u jednom nemilom dogadjaju.

 

 

vazi, da rezimiramo...

 

1. cooliram sa drugarima sedimo na bajkovima i pricamo, definitivno pogresno mesto, ko zna kada ce da naidje patrola 'iz grada' posle ko zna kojeg kafica po redu u kojem su usli da ukazu na doba a popili po koju

2. x y mamlaz u blizini dobaci drotovima i ovi dodju pravo na mene, pri tome umalo pokose dvojcu mojih drugara kolima... dovoljno je sto sam medju jos nekih 20-30 ljudi na trgu tu i ja, njima poznat od ranije (sitne budalastine jos u srednjoj) znaci odmah sam kriv

3. posto smrde na alkohol i unose mi se u facu uz pretnje, ja odbijam da me nazivaju lazovom jer tvrdim da nisam uradio za sta me krive, a oni me gledaju u oci i kazu da lazem jos me provociraju 'ajde vuno opet ako smes' , i dobijam po 'nosu' trajalo je taman da mi nabiju rebra u pluca...i malo mi preurede facu... da, jesam imao manjak svesti, dosao sam sebi tek u bolnici

 

A da, zaboravih da dodam da ste predhodono učinili neku pogrešnu stvar ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja