Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem soni plejstejšn

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3140 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja kao veliki antigejmer, osoba koga ni kao klinca nije zanimao čak ni tetris, tražim pomoć oko kupovine.

Hoću klincima da uzmem nešto povoljno, da kažem jeftino, vidim da cene idu i od 50e.

Logično, znam da je bitna ta memorija, koji džojstici... ali se bre ne razumem.

Pa ako neko ima nešto da ponudi ( a da ne bude "ala sam ga uvalio mrletu") neka ponudi.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Ja sam vikend pre van. stanja uzeo ps4, onda odjednom skocile cene tako da sam uspeo posle mesec i po dana igranja da ga prodam cak i da zaradim na njemu.

Ne znam kakvo je sada stanje sto se tice cene.Platio sam ga 220e dobio dve igrice uz njega i jedan dzojstik(bio je u garanciji jos godinu i po)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3140 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
On ‎18‎.‎8‎.‎2020‎. at 10:09, branko_stefanovic je napisao:

Zavisi od toga sta trazis, cene variraju. Ako hoces najnoviji PS4, onda do nekih 300e se krecu cene, a ako hoces malo stariji PS3, ima za 120e da se nadje sasvim solidan. Na kraju krajeva, mozes i PS2 da im uzmes, ali to je praistorijska tehnologija, greota u 21-om veku. :oda2:

 

Moj savet je da uzmes neku PS3 konzolu, tipa:

https://www.kupujemprodajem.com/konzole-i-igrice/sony-playstation/ps3-slim-3004a-softmod-160gb-15-igre/oglas/100093199

 

Ima okej igrice na sebi, da kazem novije i klinci ce sigurno da ti budu odusevljeni. Jedino na tu cenu jos par evra vise racunaj posto bi ti trebao i drugi dzojstik, da mogu zajedno da igraju. :)

 

čuo sam sa druge neke strane da je lik ok. I još neke pohvale.

Zvao ga danas i naručio.

Hvala na pomoći.

Od sada kod mene u dvorištu: Roštilj, bazen, stoni tenis, stoni fudbal i soni igraonica... svratite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja