Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko rs 125! hitno!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Nova Pazova

Kupio sam rs 125 2007 godiste,vozen je nesto malo... presao 2000km. nije padano... i desavalo mi se dosta puta dok skrecem da mi volan bukvalno zablokira i nece da skrene u desno (kao da je zakljucan) i jednom zamalo nisam udario u auto zbog toga...

 

Dali se to nekom mozda desavalo? ili jel neko zna o cemu se radi? bio sam kod majstora,rekao je da tu nema sta da koci,i da je sve u redu, a meni se posle toga jos dva puta desilo... stajem na raskrsnici i ocu malo volan u desno da pomerim i ne moze, kao da je zakljucan a u levo moze ... i predjem dva metra i on proradi... u pocetku sam mislio da je kamen ali kad mi se desilo nekoliko puta zabrinuo sam se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Kod kog majstora si bio?

 

Treba videti kako je provucena instalacija i sajle, mozda neka zapinje, eventualno skinuti kontakt bravu, pa videti da li dobro uvlaci taj jezicak za zaklucavanje, moze biti 1000 stvari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ako nista ne uspes, navrati do mene pa cemo pogledati, ima jos par momaka sto dolaze kod mene sa RS '07 pa cemo "prepisati" kako kod njih izgleda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Kao sto Aca kaze, lezajevi upravljaca.

Nemoj tako da vozis jer je mnogo zeznuto. Podigni motor na centralni stender (ako ga imas). Nadji neku komsinicu da sedne na zadnje sediste tako da ti prednji tocak bude slobodan. Tada probaj da pomeras upravljac levo-desno. Lakse ces da vidis da li je do nekih kablova, sajli,... Ali kao sto rekoh, tipujem na lezajeve.

Znam da je cena za gornji i donji lezaj 50-60e za motore od 600ccm.

 

Pozdrav, i jos jednom, ne zezaj se sa time nego resi problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Banja Luka

Sto se tice brave nije sig. rastavljao sam je vise puta i nema razloga da samo u jednu stranu blokira. A ti bi morao osjetiti da li je lezaj li nesto zateze ili je mozda nesto upalo u onaj prostor od granicnika za skretanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Nova Pazova

@ivicat13  u ponedeljak ga teram na servis, pa ce oni to srediti... ma pokusavao sam... sedeo sam na motoru u dvoristu 15 minuta i samo vrteo volan levo desno i nista ne blokira... a krenem da se vozim desava mi se... parkirao sam ga i cekam ponedeljak... ne zelim negde da se slupam a tek sam ga kupio... pa nebi rekao da je nesto upalo jer mi se ne desava stalno...

 

sve u svemu, ljudi hvala na savetima!!!! javljam vam sta je bilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja