Jump to content

Moto Zajednica

Honda cb 1300 sc 40

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

Na žalost nemam, ali bih ga kupio "na slepo" bez razmišljanja ;)

Uze mi rec iz usta!Mislim tastature!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

ako si voljan da placas registraciju 35000 onda ga usmi odma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Vec vidim sebe na takvom lepotanu u svojoj 4-5 deceniji zivota... Ako potraje goriva na svetu do tad :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

  Prelepa je, pravi se i dan danas u nesto izmenjenom obliku kao naked t.j bez oklopa i sa originalnim oklopom iz 80-ih godina i retro stilom ( ima je u novom moto katologu za 2008), ma da se meni licno svidja naked varijanta.  :)

 

CB 1300 Super Boldor

 

 

 

 

 

post-165-12879002339242_thumb.jpg

post-165-12879002339552_thumb.jpg

post-165-12879002339783_thumb.jpg

post-165-1287900234021_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

Vec vidim sebe na takvom lepotanu u svojoj 4-5 deceniji zivota... Ako potraje goriva na svetu do tad :)

 

ma nemoj da brines...napravice japanci istu ovakvu sa istim performansama ali na struju..uopste nesumnjam u to... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Moj sin hoce da je uveze iz nemacke.Ja sam sad bio poslovno tamo i nasao sam jednu u izuzetno dobromstanju.Presla 14000km,2000to godiste za  2200e.Probao sam je i sasvim sam zadovoljan svim osim kako reaguje na dodavanje gasa pri izlasku iz krivine.I pri najmanjem dodavanju gasa zadnji tocak bezi na spoljnu stranu.Onda sam probao drugu,i opet se isto ponasa.Neznam da li im je to neka mana ili ja to ne umem da vozim.         Doduse te probe su bile kratke,po 20tak km,mozda se samo treba navici na motor.Ostalo je da zajedno sa sinom idem za 10tak dana pa cemo onda da vidimo da li cemo da je kupimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Moj sin hoce da je uveze iz nemacke.Ja sam sad bio poslovno tamo i nasao sam jednu u izuzetno dobromstanju.Presla 14000km,2000to godiste za  2200e.Probao sam je i sasvim sam zadovoljan svim osim kako reaguje na dodavanje gasa pri izlasku iz krivine.I pri najmanjem dodavanju gasa zadnji tocak bezi na spoljnu stranu.Onda sam probao drugu,i opet se isto ponasa.Neznam da li im je to neka mana ili ja to ne umem da vozim.         Doduse te probe su bile kratke,po 20tak km,mozda se samo treba navici na motor.Ostalo je da zajedno sa sinom idem za 10tak dana pa cemo onda da vidimo da li cemo da je kupimo.

 

Vidi, za 2200eur uzeću je ja u viđenom stanju. I nije da ja tu nešto profitiram već tebe da rešim bede ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Davno bese ova tema vidim....

Ali, u zadnje vreme gledam oaj motor i razmisljam koliko je isplativo uzeti ga. Po meni je to prelep motor, mozda malo jaci nego sto je potrebno ali u svakom slucaju je kompletan motor. Ima liniju koja ce se jos dugo zadrzati u ocima onih koji vole lepe i jednostavne motorcikle. Registracija jeste veca, ali plati pa klati. Uporedo sa ovim motorom gledam i suzukijev model GSX 1400. Po meni je mrtva trka izmedju ove dvojice. Po mom misljenju to su motori koji ce trajati narednih 15-tak godina bez nekih vecih ulaganja (naravno u normalnim uslovima -bez havarija i sl...) Na zalost nisam ih nigde video uzivo, a bas bih voleo. Pa ako neko zna gde ih ima u Bg-u, neka mi javi :-)

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja