Jump to content

Moto Zajednica

hladan znoj

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

jedno vrlo iskustvo je bilo prije neki dan... tacnije, vracam se od grahova za nk,sam. i rekoh da isprobam neki sporedni put, 9-10 km makadama... put su 'popravljali' tj nasipali pijeskom,za auto je to super ali zamislite 5cm sljunka koji nije nabijen a sve krivine... i u jednoj krivini (pustari) pojavljuje se ogromni sarplaninac, na sred puta, kad pored njega jos jedan... uh... kakav hladan znoj, krivine, nidje kuce i blizini, ne smijem da dam gas jer prednji tocak u svakoj krivini proklizava, a dva veca psa jos nijesam vidio... (nije toliko od straha koliko su stvarno bili ogromni :) ) i cekaju me... nemam izbora sem direktno kroz njih...

ostatak,evo sam ziv :) bila je to mrtva trka,trcali su zamnom,tj pored mene,jer nijesam mogao brze... odustali su nakon 700-800m

ljudi ne sjecam se kad sam se tako bio preznojio ;)

imao sam stvarno srecu,sto sam potrefio put tako da se nijesam morao opet vracati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Imao si srece druze .  ;D

Prica je ipak sa srecnim zavrsetkom , samo, jer si siguran da su to bili sarplaninci i da su bili bas toliko veliki, i da je shljunak bio dubok 5 cm . :o

 

 

 

 

post-165-12879002074499_thumb.jpg

post-165-12879002074766_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

ista ta dva! inace obozava pse, imao sam vucijaka do prije par godina, koji mi i danas nedostaje... a sad imam tvrdoglavog haskija.

stp se tice pijeska,rado cu ti pokazati taj put, rukom samo,naravno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

E mene nije oblio ladan znoj, ali sam se oduzeo po lijevoj strani, komplet.

Vozimo se ja i djevojka iz Kotora ka HN, i ocu da sadjem sa magistrale, sve regularno, stajem u kolonu od 3 automobila, jedan auto skrece lijevo preko suprotne trake u sporednu ulicu, dvoje kola nastavlja pravo, ja svo vrijeme u koloni, lijevi zmigavac radi, i to sve traje nekih 30tak sekundi, opusteno krecem naprijed, a onda ulijevo, dolazim do pola suprotne trake i u tom momentu: IDIOT PROLIJECE PORED MENE BRZINOM OD BAR 80KM/H!!!!!!!

I to je bio manevaaaaar ludilo.... Na citavom pravcu je puna traka... Imao sam utisak da mi je prosao maltene par centimetra pored ruku...

 

Inace, to je bilo kasno navece, 2 na 3 avgust, Sv. Ilija, moja krsna slava... Hvala ti, pogledao si me, ako si ikad, taj si dan.

Ljudi, vjerujte mi... posle toga nisam bio sav svoj 5 minuta, nisam mogao da krenem... Maltene, sigurna smrt, za dlaku....  ::) ::)

 

Golf dvojka, zlataste boje, na Tivatske tablice...

 

Ako bude ikad pravde i ravnoteze u svemiru, ja i on cemo se opet sresti, i ako ovo cita, neka zna da cu stati onda kad vise snage ne bude bilo u meni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

prosle godine sam imao situaciju, pola sata ubedjujem jednog drugara da ga provozam i nekako ga ubedim,sedne on ja gas, neke krivine ja malo smanjim kad u jednoj jedan lesi ili ti skotski ovcar, ja ga usporim na oko 40 on kao oce da predje put pa nece i kad sam bio na 5 ,6 metra on odjedanput oce da predje nisam imao ni kad da ukocim, kad je video da cu da ga udarim on rikverc al su mu sape ostale pa ja preko njih,  on krene njuskom napred pa ja i preko njonje , da vidis kako je to gadno, zaomi psa al sam bio srecan sto nismo pali,a ovaj drugar se usro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

Sreca pa sarplaninci bas nemaju kondicije. Jedan je trcao pored mene ali nije imao zle namere i bio je mnogo manji od ove dvojice :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Vozio sam tada Jawu 350, ortakov terijer me stalno jurio po ulici i lajao na tocak. To je bilo normalno, ali je jednog dana skocio i ugrizao prednju gumu, omlatio se ker ko blesav, polomljena mu je bila sapa i jos par povreda, u to vreme 200-300 DM lecenje, jbga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja