Jump to content

Moto Zajednica

Adekvatan odgovor na pretnju vozaca autobusa? (imperija uzvraca udarac)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

 

 

@deki59 mozes li da mi kazes koji auto put u nasoj zemlji je ogradjen od zivotinja?

i koja zivotinja moze da se popne iz reke pa na most na gazeli i da istrci na kolovoz?   :D;) ;D

 

Duz auto puta Beograd-Nis postoji zicana ograda (auto put mora da je ima). Doduse ova ograda ima dosta rupa, radi prilaza radionicama, kafanama i sl. blizu auto puta, a i radi lakseg prilaza njivama.  :D :D :D Ove rupe, siguran sam, koriste i zivotinje kako divlje tako i one ne tako divlje ;D

A sada Gazela i zivotinje na njoj. Pa vi iz Bgd-a znate bolje od mene,da se njome krece dosta stvorova sa zivotinjskim ponasanjem i protiv kojih ne bi nikakve ograde pomogle ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

e sad predpostavljam da me je doticni gospodin (vozac) ovako kao i lalajko pametni hteo gazenjem (da ne kazem izvlacenjem usiju) da upozori i opomene na propise

ovakvim neumesnim istresanjem i ljucenjem ko malo dete mislim da si mozda prevideo razlog zasto ti je dzelat iz busa disao za vrat ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Veca je verovatnoca da ce da te neko zgazi autom,autobusom ili kamionom dok vozis motor nego da ce "baja" da izvadi utoku ako podjes da ga peglas.......jednom su me vec izbusili utokom tako da statisticki gledano mogu da reagujem kao sto sam vec reagovao.....

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=20576.0

 

Mislim da si trebao da ga izlupas...nebi mu palo napamet vise da se istresa na slabije u saobracaju..... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12114 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mislim da si trebao da ga izlupas...nebi mu palo napamet vise da se istresa na slabije u saobracaju..... ;)

 

Pa kad mu dajes takav savet odmah mu daj i broj dobrog advokata. Trebace mu, ako te poslusa... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Pa bas bi voleo da me tuzi.....pa bi mu jebo mater za sva vremena.....ionako mi je pun k....zivota u ovoj indijanskoj drzavi.....evropske i svetske zakone cemo moci da primenjujemo tek kada uskladimo i sve ostalo u skladu sa tim i kada magarci iz autobusa itd. budu svesni da nesmeju to da rade ili ce ostati bez posla...do tada za mene vaze "Balkanski" zakoni, koji su se pokazali kao najefikasniji i najucinkovitiji na ovim prostorima.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12114 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Slazem se, ali pojedinac ne moze po svom nahodjenju da deli pravdu. Znaci, za napad na vozaca bi debelo odgovarao, a sudija bi sigurno voleo da cuje sve ovo sto si napisao. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Nebih da sirim temu....ali i sudovi su nam kao i sve drugo....meze li neko nekoga da zakolje nozem pred 10 svedoka i izadje iz zatvora za 2 meseca....moze li 20-30 ljudi (govana) navijaca u grupi....da prebiju momka koji je bio sa devojkom(  i krivica mu je sto se nasao na tom mestu) do pred smrt i da posle taj momak koji je jedva preziveo dobije kaznu da plati za remecenje javnog reda i mira.....itd...itd....

Kod nas se pravda nazalost jos uvek u 95% slucajeva placa.....

Tako da se uopste ne uzbudjujem za sudije i odgovaranje.....mnogo veca frka bi mi bila da je vozac autobusa u nekom slucaju jaci od mene.....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Nebih da sirim temu....ali i sudovi su nam kao i sve drugo....meze li neko nekoga da zakolje nozem pred 10 svedoka i izadje iz zatvora za 2 meseca....moze li 20-30 ljudi (govana) navijaca u grupi....da prebiju momka koji je bio sa devojkom(  i krivica mu je sto se nasao na tom mestu) do pred smrt i da posle taj momak koji je jedva preziveo dobije kaznu da plati za remecenje javnog reda i mira.....itd...itd....

Kod nas se pravda nazalost jos uvek u 95% slucajeva placa.....

Tako da se uopste ne uzbudjujem za sudije i odgovaranje.....mnogo veca frka bi mi bila da je vozac autobusa u nekom slucaju jaci od mene.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potpuno te podrzavam u svemu sto si napisao kakav  sud kakvi bakraci to je obicna sprdnja,ja sam mu i sud i sudija a magarac iz autobusa jedino tako moze da nauci kako da se ponasa u saobracaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Koliko sam ja mogao da primetim kod nas svako vozi kako on hoće, parkira se i stane gde hoće.

Pravila se slabo poznaju i ne poštuju se.

Zato vlada jedna kaubojština pa ko jači čini mi se.

 

Skoro idem kolima sa porodicom ibarskom i negde kod Šiljakovca vidim malo neka gužva u suprotnoj traci, neko stoji nešto se dešava.

Kako sam prišao bliže vidim jedan auto blokirao traku puta, iza njega čimi mi se neki pick up a iza pick-up-a GSXR1000 K5 i šta rade...pa vade ovoga iz pick-upa nogama i rukama.

Šta je uzrok tome ja ne znam ali smo svi svesni da je možda ovaj sa K5 išao možda 200km/h pa ga je ovaj isekao (greška motoriste) ili je džovan sa pick upom izleteo iz sporedne ulice a da nije ni pogledao i momcima je valjda dosta polomljenih ruku, nogu i povreda i eto malo se prazne.

Ovo je fakat na našim drumovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12114 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nebih da sirim temu....ali i sudovi su nam kao i sve drugo....meze li neko nekoga da zakolje nozem pred 10 svedoka i izadje iz zatvora za 2 meseca....moze li 20-30 ljudi (govana) navijaca u grupi....da prebiju momka koji je bio sa devojkom(  i krivica mu je sto se nasao na tom mestu) do pred smrt i da posle taj momak koji je jedva preziveo dobije kaznu da plati za remecenje javnog reda i mira.....itd...itd....

Kod nas se pravda nazalost jos uvek u 95% slucajeva placa.....

Tako da se uopste ne uzbudjujem za sudije i odgovaranje.....mnogo veca frka bi mi bila da je vozac autobusa u nekom slucaju jaci od mene.....

 

 

Potpuno te podrzavam u svemu sto si napisao kakav  sud kakvi bakraci to je obicna sprdnja,ja sam mu i sud i sudija a magarac iz autobusa jedino tako moze da nauci kako da se ponasa u saobracaju.

 

Zato i jesmo tu gde jesmo, i kao drzava i kao narod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Lalajko imas dobru nameru pokusavaju da objasnis neke stvari i slazem se sa tobom ali ne vredi

jedno je kad reagujes u besu pun adrenalina kad te neko isece i zamalo pogines a njega boli k@%#$ pa ga ti isamaras a sasvim druga stvar je kad planiras da nekog izvuces iz auta i opeglas

jednostavno je : svako neka radi kako misli da je najbolje ali MORA da bude svestan svojih dela i MORA da prihvati posledice koje iz njh proizilaze (ili mogu proizaci u ovoj drzavi)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Nebih da sirim temu....ali i sudovi su nam kao i sve drugo....meze li neko nekoga da zakolje nozem pred 10 svedoka i izadje iz zatvora za 2 meseca....moze li 20-30 ljudi (govana) navijaca u grupi....da prebiju momka koji je bio sa devojkom(  i krivica mu je sto se nasao na tom mestu) do pred smrt i da posle taj momak koji je jedva preziveo dobije kaznu da plati za remecenje javnog reda i mira.....itd...itd....

Kod nas se pravda nazalost jos uvek u 95% slucajeva placa.....

Tako da se uopste ne uzbudjujem za sudije i odgovaranje.....mnogo veca frka bi mi bila da je vozac autobusa u nekom slucaju jaci od mene.....

 

 

Potpuno te podrzavam u svemu sto si napisao kakav  sud kakvi bakraci to je obicna sprdnja,ja sam mu i sud i sudija a magarac iz autobusa jedino tako moze da nauci kako da se ponasa u saobracaju.

 

Zato i jesmo tu gde jesmo, i kao drzava i kao narod.

 

 

 

 

 

 

 

 

Delimicno tacno a mislim da je veci problem sto za tebe nije skandalozna odluka suda da covek zakolje coveka i izadje iz zatvora za dva meseca( na to naravno nemas odgovor) a ovakvih slucajeva je bezbroj u ovom nasem korumpiranom sudstvu koga ti zdusno podrzavas.

 

Ali nemoj previse da se sikiras da ce zbog Caruginog posta i mog slaganja sa njim doci do eskalacije nasilja nad neduznim vozacima  autobusa iili automobila iz prostog razloga sto za tako nesto covek ipak treba da ima i nesto drugo osim zelje da se istrese ovde na forumu u stili '' palicom cu mu glavu rascopati ili koske cu mu polomomiti i td da ne nabrajam vise smucili su mi se vise.''

 

Znaci po meni treba svakako iskulirati sto je moguce incidentnih situacija u saobracaju do kojih je doslo nepaznjom ili previdom auta ili autobusa ako u tom slucaju nije doslo do obaranja i nekih posledica.Verujte mi na rec ako me isece neko i posle toga mi se iskreno izvini ja sam spreman da predjem preko toga ,al da me idiot namerno zeza i juri za mnom i posle toga me jos i napusuje e pa tu kod mene prestaje nadleznost suda .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Verujte mi na rec ako me isece neko i posle toga mi se iskreno izvini ja sam spreman da predjem preko toga ,al da me idiot namerno zeza i juri za mnom i posle toga me jos i napusuje e pa tu kod mene prestaje nadleznost suda .

 

Generalno je to sustina.....

 

Lalajko nismo mi kao drustvo tu gde smo zbog ovakvih stvari nego zbog mnogo ozbiljnijih..."riba smrdi od glave".....

Sve sto je profitabilno i sto se svrstavalo u (nekada svima dostupan) kriminal danas je podignuto na najvisi nivo i dostupan je samo "odabranim" vodjama naseg naroda...."stoka" uglavnom jedva prezivljava i zato je sve ucestalije koskanje u oborima.....

Naucne studije pokazuju da bi prosirenje obora i adekvatna ishrana povoljno uticala na razvoj "stoke" te bi samim tim bilo i manje povreda uzrokovanih koskanjem....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

podsetili ste me [mislim na kriticare naseg drustva i sudstva] na jedan odlican brazilski film - Carandiru

 

radi se o nekadasnjeg zatvoru u Riu ciji su stanovnici sve redom teski prestupnici, tj. kriminalci i ubice

 

pricajuci lokalnom doktoru o razlozima zbog kojih su se nasli u zatvoru, gledamo dve paralelne stvarnosti, jedna stvarnost je zatvor-pakao u kome su najgori od najgorih i a druga je ono sto oni pricaju, iskrivljene ispovesti ljudi koji bi sebe [prirodno] voleli da vide kao junake ili neduzne zrtve nepravde

 

 

pritom ne mislim da je neko od vas konkretno doprineo ovakvom stanju drustva, ali mi svi cinimo u statistici prosek - tj. nase drustvo.

 

dakle, mi smo ta korupcija, primitivizam i bezobrazluk, a ne neko tamo drugi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12114 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Dobro, da zavrsavamo sa tim jer je offtopic. Moje misljenje je da ukoliko zelimo civilizovano drustvo i bolje okruzenje za nas i nase potomke, moramo civilizovano da se ponasamo. I tu svako treba da krene od sebe. Cak i u slucaju da sam ugrozen, smatram da postoje mehanizmi za kaznjavanje krivaca. Ti si se opredelio za to da sam pesnicama ili prirucnim sredstvima nalazis pravdu i sprovodis kaznjavanje, ali ja ne bih voleo da mladji narastaji koji se delom i preko ovog foruma formiraju, krenu tvojim stopama.

 

Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

podsetili ste me [mislim na kriticare naseg drustva i sudstva] na jedan odlican brazilski film - Carandiru

 

radi se o nekadasnjeg zatvoru u Riu ciji su stanovnici sve redom teski prestupnici, tj. kriminalci i ubice

 

pricajuci lokalnom doktoru o razlozima zbog kojih su se nasli u zatvoru, gledamo dve paralelne stvarnosti, jedna stvarnost je zatvor-pakao u kome su najgori od najgorih i a druga je ono sto oni pricaju, iskrivljene ispovesti ljudi koji bi sebe [prirodno] voleli da vide kao junake ili neduzne zrtve nepravde

 

 

pritom ne mislim da je neko od vas konkretno doprineo ovakvom stanju drustva, ali mi svi cinimo u statistici prosek - tj. nase drustvo.

 

dakle, mi smo ta korupcija, primitivizam i bezobrazluk, a ne neko tamo drugi

 

Mislim da bespotrebno generalizujes stvari.Ja nikog ne jurim po putu kolima pogotovu ne motore i bicikliste demonstrirajuci time svoju nadmoc tako da mi nije bas najasnije sta si hteo da kazes uporedjujuci ove zatvore gore sa cime ?Sto se tice korupcije niti sam korumpiran niti nekog korumpiram.korupcija je na nekom mnogo vecem nivou tako da ne dozvoljavam da me svrstavas u isti kos sa tom bagrom,kad kazes to smo mi svi jer pripadamo istom narodu.Ne moz da se uporedjuje korupcija od 1000 dinzi koju das panduru da te pusti sa ovim multi aferama koje unistise ovu jadnu zemlju,odnosno moze al to je zabijanje glave u pesak i svodjenje na kolektivnu odgovornost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Mladje narastaje treba edukovati od rodjenja prvo kroz porodicu a posle i kroz skolu....kada dodju do ovog foruma oni su generalno vec formirani ljudi koji imaju svoje principe i ovde su sto se tice edukacije da nauce vise o motorima i voznji na dva tocka deleci iskustva sa drugima....

Hteli mi da priznamo ili ne nasi mladji narastaji su kao i vecina nas prilicno "sjebani" zadnjih 18 godina.....jel uglavnom su odrastali pored roditelja koji su se bavili "gimnastikom" da bi ih prehranili i obukli pritom su uglavnom bili nervozni od problema sto se naravno odrazavalo na decu koja su u sebi gomilala unutrasnji bes i nezadovoljstvo....pisem uopsteno tako da neko ne pomisli da zelim bilo koga da uvredim omalovazim itd....

Ta deca su sada stasala i opet nemogu sebi mnogo da pomognu jel da bi prezivela moraju da rade i samim tim moraju da zapostavljaju obrazovanje....polako su svesni da se situacija nista nije promenila u drzavi ma koliko su imali entuzijazma i verovanja da hoce...cak sta vise zivot im je sve gori posto teret obaveza sve vise pada na njihova pleca....

Sigurno bi svako normalan voleo da nije ovako i da nam deca normalno rastu tada bi mogli da govorimo o ponasanju o kojem ti govoris......nazalost kroz dzunglu se ne probijas olovkom i perom vec macem ako hoces da prezivis....

Necu ni ja vise tupiti o ovome jel svako ima svoje misljenje...ja se nisam opredelio da pesnicama delim pravdu nego ih koristim onda kada je neizbezno jel nevolim parolu..".kada te j... sagni se vise da te manje boli...." a sto se tice drustva i ponasanja u drustvu trudim se maksimalno da se uklapam u okruzenje bez obzira sto mi to ne prija uvek...ne ponasam se bahato sto znaju svi koji me poznaju...

Tvoj post me (bez uvrede) podseca na prazne price svih politicara sa ovih prostora....sa razlikom sto je tvoj dobronamerno upucen a njihov se svodi na kako ostati na vlasti..ili doci na vlast radi sticanja materijalnih dobara....

Slazem se da mladim narastajima treba slati pozitivne signale ali sam i za to da treba da znaju da odbrane svoj integritet kada treba....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

WELCOME TO WILD,WILD WEST ;D

Mrznja radja mrznju i nasilje i niko od nas ma gde ziveo nema prava da uzima pravdu u ruke i glumi maloga Boga, jer ko silom ispravlja stvari silom ce mu se i vratiti i to na mnogo gori nacin u trenutku kad se najmanje nada, a to najbolje zna onaj srazlogom revoltirani oboreni motorciklista koji je popio 2 metka u grudi ???

Ja sam nisam cvecka i ako neko meni ili mojim najmilijima drasticno ugrozava zivot, bilo to na motoru ili ma kojoj drugoj situaciji spreman sam da istog zestoko olupam, ali sam iz visedecenijskog iskustva zivota u zverinjaku zvani Srbija uvideo da lepa rec i opomena sa stilom pre resava stvari nego mlacenje i psovanje sto je ovde postalo deo folklora.

Svima ovde se nebrojeno puta desilo da nam siledzija uskrati pravo prvenstva prolaza ili predje u drugu traku....i tu postoje 3 mogucnosti:

-da na silu odgovoris silom i kao kamikaza se ne sklonis i izgines il u boljoj varijanti ostetis motorce

-da se ukopas (ukoliko je udaljenost pristojna i dozvoljava ovakav manevar) i uplasis vozaca koji ce  verovatno da smanji brzinu i pripremis se na skakanje smotora u najgorem slucaju

-da se izmaknes u stranu i svirnes i ablendujes mu, jer onaj ko je igrom slucaja pogresio shvatice ovu opomenu i to nece ponoviti, a siledzije koje nastave sa bahatom voznjom dobice po zakonu u to budite sigurni, pravda je mozda slepa ponekad ali i te kako dostizna  :)

 

E pa srecno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

Mislim da bespotrebno generalizujes stvari.Ja nikog ne jurim po putu kolima pogotovu ne motore i bicikliste demonstrirajuci time svoju nadmoc tako da mi nije bas najasnije sta si hteo da kazes uporedjujuci ove zatvore gore sa cime ?Sto se tice korupcije niti sam korumpiran niti nekog korumpiram.korupcija je na nekom mnogo vecem nivou tako da ne dozvoljavam da me svrstavas u isti kos sa tom bagrom,kad kazes to smo mi svi jer pripadamo istom narodu.Ne moz da se uporedjuje korupcija od 1000 dinzi koju das panduru da te pusti sa ovim multi aferama koje unistise ovu jadnu zemlju,odnosno moze al to je zabijanje glave u pesak i svodjenje na kolektivnu odgovornost.

 

uopste ne generalizujem, mozda tako izgleda ali nije mi to namera.

 

mene je na taj film podsetio ovaj raskorak koji vidim izmedju nase stvarnosti i onoga sto se prica, nije valjda da mislis da mi vi licite na kriminalce i ubice?

 

citajuci komentare cesto imam utisak da ovo nije bajkerski nego forum moralista, andjela, vecitih zrtvi i nesrecnih i potlacenih gradjana a u stvarnosti bar pola vozaca motora vozi kao da propisi ne postoje

 

 

 

elem, skoro sam siguran da makar slicno kao i ja gledas na ova virtuelna junacenja i neozbiljne pozive na batinjanje i pucanje

 

jedno je u afektu odreagovati impulsivno, a sasvim drugo je virtuelno takmicenje u tome ko bi se mentolu iz autobusa vise na...bo keve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

kakvih sam se stvari ovde nacitao, to je cudo jedno. ono sto mene u zivotu najvise pogadja je nepravda, nema veze to sa tim sto sam pravnik, niti ima vezze da li vozim motor ili ne. to da li sa motorom od 50cc smes da predjes gazelu ili ne trenutno ispitujem (poslao sam pismeni zahtev saobracajnoj policiji, isti dan od nacelnika dobio usmeni odgovor da se gazela smatra gradskom ulicom, ali kad budem dobio pismeni odgovor bicemo svi mi sigurni sta je to ustvari i da li stoji) ali je potpuno irelevantno u slucaju koji mi se dogodio. mislim da ste skroz u pravu kad pricate da ne bi trebalo da se ponasamo kao divljaci i verujte nisam nikad bio divljak niti cu biti (valjda). ne ljutim se sto lalajko ima razlicito misljenje, jednostavno mislim da je neukusno pisati o izvlacenju usiju na ovom mestu i uz ovu temu.

 

radi se o tome da sam ja osetio da je budala htela da me ubije, ali bukvalno da mi je zivot bio ugrozen, i mislim i sad posle svih ovih postova da sam treba da izlomim (ne bukvalno naravno, mada nokaut ne bi bio zgoreg) budalu kojoj to moze da padne napamet. i niste u pravu, ne radja mrznja mrznju. da je te, takve bolesnike neko razbio na vreme ne bi vise ni postojali i u ovoj zemlji bi bilo reda, bas zato sto se divljacima i ubicama gleda kroz prste tu smo gde jesmo. treba dzukelama pokazati zube i uvek sam za to. inace, ko je procitao moj post do kraja video je da nisam coveka ni tako cim sam video da se uplasio i da je poceo da guta knedle, nisam nikad bio ta vrsta pizde koja bi tek kad vidi da se neko uplasi pocela da kidise. mislim da sam bio u pravu i da ce taj smrad sledeci put kad bude neko dete ispred njega da iskulira i tako mozda da spasi neki zivot. budalama treba stati na put odmah po svaku cenu, kad dodju na red zakoni ja sigurno necu imati problema. ajde ziveli vi meni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

kakvih sam se stvari ovde nacitao, to je cudo jedno. ono sto mene u zivotu najvise pogadja je nepravda, nema veze to sa tim sto sam pravnik, niti ima vezze da li vozim motor ili ne. to da li sa motorom od 50cc smes da predjes gazelu ili ne trenutno ispitujem (poslao sam pismeni zahtev saobracajnoj policiji, isti dan od nacelnika dobio usmeni odgovor da se gazela smatra gradskom ulicom, ali kad budem dobio pismeni odgovor bicemo svi mi sigurni sta je to ustvari i da li stoji) ali je potpuno irelevantno u slucaju koji mi se dogodio. mislim da ste skroz u pravu kad pricate da ne bi trebalo da se ponasamo kao divljaci i verujte nisam nikad bio divljak niti cu biti (valjda). ne ljutim se sto lalajko ima razlicito misljenje, jednostavno mislim da je neukusno pisati o izvlacenju usiju na ovom mestu i uz ovu temu.

 

radi se o tome da sam ja osetio da je budala htela da me ubije, ali bukvalno da mi je zivot bio ugrozen, i mislim i sad posle svih ovih postova da sam treba da izlomim (ne bukvalno naravno, mada nokaut ne bi bio zgoreg) budalu kojoj to moze da padne napamet. i niste u pravu, ne radja mrznja mrznju. da je te, takve bolesnike neko razbio na vreme ne bi vise ni postojali i u ovoj zemlji bi bilo reda, bas zato sto se divljacima i ubicama gleda kroz prste tu smo gde jesmo. treba dzukelama pokazati zube i uvek sam za to. inace, ko je procitao moj post do kraja video je da nisam coveka ni tako cim sam video da se uplasio i da je poceo da guta knedle, nisam nikad bio ta vrsta pizde koja bi tek kad vidi da se neko uplasi pocela da kidise. mislim da sam bio u pravu i da ce taj smrad sledeci put kad bude neko dete ispred njega da iskulira i tako mozda da spasi neki zivot. budalama treba stati na put odmah po svaku cenu, kad dodju na red zakoni ja sigurno necu imati problema. ajde ziveli vi meni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brate svaka ti cast na svemu sto si napisao ,ovaj tvoj post mi govori da nisam usamljen u razmisljaju jer je i moj stav vec napisan identican tvom a i ponovicu ga malo da ga utuve svi koji u ime legaliteta skidaju gace .NIKAD I NIKOM NE SMES DA DOPUSTISA DA TE GAZI I PONIZAVA.Da taj idiopt u autobusu zna da je za takvo njegovo ponasanje moguce da ode u zatvor on se ne bi tako ponasao .Na zalost jos uvek ima veoma naivnih ljudi ovde na forumu koji misle da ce ih drzava uzeti u zastitu i da biti KAD TAD ( mislim nikad) biti kaznjeni.Naravno da ne pozivam na nasilje nikoga i nikad ga prvi ne prvociram al jednostavno  zivimo u gadnom vremenu punom ludaka i komleksasa,situacija na terenu je takva da ''ili koljes il si zaklan'' ''ili primas ili dajes''  sam izaberi '' imas pisu ili nemas''.Ako nemas svoj integritet onda se savi i cuti a pusti ove koji ga imaju da reaguju kako misle da treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja