Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh - Kenny Roberts

Recommended Posts

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Znaci, prodajem nove, stavljeni su samo da se vidi kako rade i kakav je zvuk. A zvuk je extra dobar, mnogo je osetljiviji na gasu. Drugar mi je nesto duzan, pa prebijamo, a inace bih ja stavio na moj motor. Ali jos ranije sam Vam rekao da cu izgleda napustiti R sektu.  :'( Znaci, dva topa sa komplet granama. Sve je u kutijama. Evo i slika, a sve ostalo na tel. 065/205-0001

 

post-763-12879001789727_thumb.jpg

post-763-12879001790266_thumb.jpg

post-763-12879001790661_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

evo ti lekcije da znas kako ljudi razmisljaju  - ne vidim cenu, verovatno skupo... idem dalje...

 

Mozda za paradajz i papriku!

Za ozbiljnu stvar kao sto je ovo je ipak bolje okrenuti broj i saznati sve iz prve ruke!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

evo ti lekcije da znas kako ljudi razmisljaju  - ne vidim cenu, verovatno skupo... idem dalje...

 

Druze, da si ti kupac, ti bi nazvao pa se dogovarao. Da se razumes u te ausupuhe, znao bi o cemu je rec. Ovako, mani se komentara. Koja ti je sve lepo objasnio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

ima jako puno neozbiljnih kupaca koji se ne razumeju a mozda bi kupili ako im se svidi na oko ili na cenu...

 

odjava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Life Ain't A Fairytale, 239 postova
  • Lokacija: Iza Devet Brda iza Devet Mora!
  • Motocikl: Cudni

Ja licno nikad ne zovem ako nema cene a ne smatram sebe ne ozbiljnim kupcem :), jednostavno necu da gubim vreme i zvrckam ako nemam dovoljno podataka za razmisljanje. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ja licno nikad ne zovem ako nema cene a ne smatram sebe ne ozbiljnim kupcem :), jednostavno necu da gubim vreme i zvrckam ako nemam dovoljno podataka za razmisljanje. Pozz

+1 ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Vidim ovde sve "kupci". Prvo i osnovno, morate da se razumete u neke stvari da bi nesto kometarisali i pitali. Sta ima vise da se kaze od onog sto sam napisao. Ko se razume, njemu je sveeeee jasno. Evo jednog primera nasih kupaca: Prodajem ja moj A4 i sad mi stize poruka, "zainteresovan sam za vas auto, jako mi se svidja, ali bih voleo jos detalja da cujem, pa evo imate sad moj broj pa me mozete pozvati za detalje"  ;D ;D ;D Ja nomogu da verujem, kao hoce da kupi auto, a nema ni za jedan poziv. Eto kakvi smo ti mi. Ode tema u Lock, zbog raznih kometara. A roba je i dalje na prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja