Jump to content

Moto Zajednica

Popravke slupanih MZ - a

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Evo ja sam Mihin kolega, još sam u bolnici u Zagrebu, trebao sam u petak ići kući, ali će me zadržati do utorka, jedva čekam da vidim svog MZ-a iako malo slupanog, ali sve će se to riješiti. Evo priče, kako sam ja zaglavio u bolnici, moj tata je poslikao na motoru te dijelove koji su posavijani i odnio slike autolimaru da ga pita jel se to da riješti, čovjek je rekao da se može bez problema samo da treba donjeti i ispravnu ramu kako bi mogao uzeti mjere, mislim da mi to neće biti problem naći. Koliko sam ja isto vidio na slikama, rama je ipak malo manje od tvoje savijena, brat mi kaže da su felge čitave i prednja vilica, jedino ću i taj disk morat promijeniti. Zadnji kraj bježi isto, ali čini mi se zbog savijenog repa, a ne rame jer stražnja vilica uredno prati ramu, znači samo rep je negdje gore višlje savijen, to mogu i sam popraviti. Eto to je to, takav je plan moga popravka, nadam se da će biti dobro i da ću ga opet jahati kao nekada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja se nadam da ćeš se brzo oporaviti i da ćemo jahati zajedno na nekoj našoj manifestaciji.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Samo se ti lepo oporavi, Limar ti je lepo rekao sta treba, samo jos da posteno odradi posao i sve ce biti u redu, Pa pretpostavljam da bi iduce sezone trebalo da se vidimo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

A valjda će napraviti kako spada. Ne bi bilo loše da se negdje nađemo koji puta kad ponovo zajašim pilu, ima puno ljudi tu po bolnici koji mi govore da nisam normalan što ću opet jahati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

A nesreća se dogodila na totalno glup način. Krenuo sam kući s vožnje i odlučio napraviti još jedan krug, odem malo dalje od kuće okrenem se i krenem kući. Na cesti vidim otvorenu kanalizacijsku šahtu, vratim se nazad da to zatvorim, mislim si netko će stradati, i ostavim motor na "patku", bočnom nogaru i valjda sam bio toliko sretan što sam možda nekome pomogao da sam zaboravio podići patka nazad i krenuo kući. 100m od kuće je bio lijevi zavoj iz kojega sam izletio zbog patka i zabio se u neku videoteku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Zelim ti sto brzi oporavak .

E zato ja nevolim tu bocnu.!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

    Zato su fabrike na seriske motore stavili prekidac na bocnu nogaru, mozes da upalis motor, al cim ubacis u brzinu on se ugasi .    Mada da budem iskren i ja je imam na mom MZ-u, i znam i da postavim i povezem taj prekidac, a opet nisam to uradio. Moracu se potruditi oko toga !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: požega (HR)

kad je davor naj.... i ja sam pokuso nesto smudrovat kad je nogar spusten da mi prekine strujni krug da nemogu upalit motor a kad ga dignem da s strujni krug spoji  ???

al onda nema paljenja na nogaru a posto sam ja skino srednji nogar jel mi smeta kod mjenjanja brzina  posto imam naopaku nozicu mjenjaca

 

kad je hladan volim ga ostavit da malo radi u leru ok to sad u ljetu ne radim do nekih 10sek

al toliko mogu i sjedit na njemu

 

e sad to sam mislio napravit od onog prekidaca od auta kad otvoris vrata da se svjetlo upali  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

e sad to sam mislio napravit od onog prekidaca od auta kad otvoris vrata da se svjetlo upali  ???

 

Može to samo neznam koliko bi bilo trajno. Ovi prekidači su obično umotani u gumene štitnike kako ne bi upadala prljavština i oštetila kontakte, neznam ni kako bi na vodu reagovali... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

nece im smetati ako su od kola od vrata ,mada tu mogu i granicni prekidaci od neke masine :) mada moglo bi se iskombinovati nesto preko davaca signala za lampicu za neutral,znaci imao bi kontakt i radio bi na copi dok je u leru,ali cim bi se ubacio u brzinu a copa je spustena on bi se ugasio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Bas kao sto je Wice rekao, kombinacija ler prekidaca i prekidaca na bocnoj nogari, jedan do dva releja i tu nema problema.  Mnogo je veci problem naci dobar prekidac ( najbolje od nekog stranog motorcikla koji je namenski predvidjen za to ) , jer imaju gumenu zastitu zbog vode i prljavstine !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: požega (HR)

a davor zavrsava elekt.teh faks pa se dosta razumije u struju

i pravio je dosta inovacija na svom jugu tipa alarma i daljinskopg palenja a u bolinici kako mi je reko da je slozio shemu kako ce to napravit to sa lampicom lera pa ako uspijemo to realizirat stavit ce mo na forum ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Evo i ja sam imao slican problem kao nas drug Drumska Lisica pa sam ga resio na ovaj nacin

Poucen iskustvom Drumske Lisice da duzina rama varira od modela do modela ja sam napravio sablon koji se moze pomeriti prema modelu koji se radi

Nadam se da slike govore vise od reci 0takoje.gif

Sablon skinut sa etz 250 neznam samo dali je ugao viljuske isti i na drugim modelima kao na 250

post-15484-0-12010700-1342375103_thumb.jpg

post-15484-0-42823400-1342375104_thumb.jpg

post-15484-0-46857000-1342375105_thumb.jpg

post-15484-0-79845200-1342375106_thumb.jpg

post-15484-0-90587600-1342375107_thumb.jpg

post-15484-0-96942300-1342375108_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: mz etz 251

Super još malo pa akcija :takoje: na istom mjestu je i moj ram bio pukao i varen ali posto nista nije mrdnulo od 90-ih do danas nisam ubacivao nikakva ojacanja. sad mislim da sam mozda i trebao ali posto je palo i farbanje ne pipam nista .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja