Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova

Pozdrav svima!

 

Ime je Mladen, godina 25, lokacija, Dallas, TX. Inace rodom sam iz Smedereva gde sam proveo godine kao klinac vozikajuci se na malom plavom Tomosu. U USA sam nekih 6 godina, gde sam zavrsio faks, ozenio se, nasao posao, imam dva kuceta a i mace.

 

Sto se tice motora i mog iskustva, nije nesto obilno, ali vozim '05 GSXR 750 malko vise od godinu dana, i imam oko 10K milja (16K km) na njemu (kupio ga novog). Inace, pre mesec dana sam kupio novog '06 Honda ST1300, za voznje 2up. Nisam verovao da cu ikad da kupim tako nesto (V4, kardan, koferi, itd..) ali supruga ni ziva nece da sedne na gixxera. lol. Salim se, sedne ali je stvarno neudobno, a oboje volim da se vozimo tako da eto imamo jos jednu pridoslicu u garazi. Inace cim smo ga kupili, u roku od 10 dana smo presli 1300 milja (otprilike 2000 km). Hvala bogu pa ima puno puteva u Texasu da se provozas ko covek a da ne moras da izadjes na autoput ( nije da ne volim autoputeve, ali su brate dosadni i puni pandura). Inace vozim sa grupom ljudi , oko 10-15, svake nedelje rano ujutru, izadjemo i predjemo oko 300-400 vrlo kvalitetnih km. Inace ne volim motorom na posao, sto zbog vrucine, kravate, ali bogami i guma..kostaju puno te gume (michelin PP) pa sto da ih trosim da idem na posao. Provozao sam nekoliko SV650 i SV650S, Hayabusa, R1, FJR 1300, i naravno plavog Tomosa. Eto toliko za prvo pretstavljanje. Ako imate pitanja, slobodno pitajte. Potrudicu se da postavim slike.

 

A da, ako znate nekoga i Dallasa ili okoline, kazite pa da se upoznamo.

 

Pozdrav.

 

Mladen

 

 

404.jpg

 

 

5v79c_citizenshippartyhome002a8vx.th.jpg

 

vnUX4_citizenshippartyhome003a3xe.th.jpg

 

AwN9g_bikes001a6ku.th.jpg

 

bhYne_bikes002a7ry.th.jpg

 

ZSL1l_bikes003a8zz.th.jpg

 

0j5P2_bikes004a5xz.th.jpg

 

pZbaj_bikes005a8lt.th.jpg

 

oXR0j_bikes006a6jk.th.jpg

 

404.jpg

 

VILKD_bikes008a7eq.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

E TO se zove predstavljanje. :shock: Sta ti je KULTURAN coek! DOBRODOSAO prijatelju na dva tocka iz daleke zemlje! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Dobrodosao Crni!

Svaka cast za predstavljanje, tako se to radi.

 

Motori su ti sjajni, i verujem da je USA pravo tlo za oba bajka..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Hvala vam svima na toploj dobrodoslici.

 

E sad da mi je da ih (moje bebe) spakujem na brod pa nazad na balkan da oprobam nase krivine....

 

Hvala. Pozdrav.

 

Mladen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
E TO se zove predstavljanje. :shock: Sta ti je KULTURAN coek! DOBRODOSAO prijatelju na dva tocka iz daleke zemlje! :wink:

 

Dobrodosao! 10ka za predstavljanje :D

 

Isto velim + pozdrav i dobro dosao jos jednom! :wink:

 

Inace masine su vrh.

Pogotovo mi se svidja ovo ispod repa na GSXR-u posto to na nasim prostorima jos uvek nisam nigde video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Brko,

 

ovo je za '98, ali eto da vidis kako izdleda

 

http://www.morepoweracing.com/prodtype~PT_ID~10341~strPageHistory~cat.asp

 

ako te interesuje da kupis nesto slicno reci pa ce da se dogovorimo. Cene su razlicite na razlicitim sajtovima i ovaj je prvi koji sam nasao na google, ali ima i boljih (jeftinijih) sigurno. mozda cak i Ebay. Raspitaj se, pogledaj, pa ako te interesuje ja bi mogao da ti to kupim i posaljem. Cujemo se.

 

Mladen

 

ps. ne zelim da te uvredim, ali ne znam da li ti znas da se to na engleskom zove Undertail, tako da mozes lakse da nadjes na internetu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Brko' date='

 

ovo je za '98, ali eto da vidis kako izdleda

 

http://www.morepoweracing.com/prodtype~PT_ID~10341~strPageHistory~cat.asp

 

ako te interesuje da kupis nesto slicno reci pa ce da se dogovorimo. Cene su razlicite na razlicitim sajtovima i ovaj je prvi koji sam nasao na google, ali ima i boljih (jeftinijih) sigurno. mozda cak i Ebay. Raspitaj se, pogledaj, pa ako te interesuje ja bi mogao da ti to kupim i posaljem. Cujemo se.

 

Mladen

 

ps. ne zelim da te uvredim, ali ne znam da li ti znas da se to na engleskom zove Undertail, tako da mozes lakse da nadjes na internetu..[/quote']

 

Znao sam, ali u svakom slucaju hvala.

Interesuje me da kupim tako nesto jer je veoma lep detalj na motoru i nema ga niko ali i ovako baca vodu po zadnjem sedistu iako ima onaj "blatobrancic" gde mu stoji tablica ali kako li tek baca bez toga?

Sad sam bas trazio medjutim ne mogu da nadjem za model kao moj.

 

Sa druge strane servis plastike koji drzimo se, pored svega, bavi i izradom oklopa za motocikle pa bi mogao i sam da napravim nesto veoma slicno po mom ukusu ali to je modeliranje i potrosilo bi mi mnogo vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Brko,

 

El si probao Ebay? sto se tice kise, stvarn ne znam posto izbegavam da vozim po kisi. A cak i kad vozim po kisi, toliko pada da ja i ne znam odakle sve ta voda dolazi.. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Uf, pa meni je na neki nacin izazov da vozim po kisi.

Upravu si sto se tice kise, tad i nije mnogo bitno jer sve jedno ce voda da te polije/isprska ali sta je kad krenes u grad uvece, obuces nesto svetle boje a ono prali ulice.

Stanes negde i pogledas motor a on skroz prljav do tebe.

Sreca sto u tom trenutku ne mozes da vidis sta ti je na ledjima. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Brko,

 

Imas ti pravo, meni to i nije palo na pamet. Ja nikad jos nisam izasao u grad (provod ) motorom...sto zbog zene, drustva, piva, ali ponajvise posto ne volim da idem nigde gde moram da parkiram motor a da ga ne vidim ...mlogo se lako kradu ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Uf' date=' pa meni je na neki nacin izazov da vozim po kisi.

:lol:[/quote']

 

 

Pa se zato krijesh ispod pijacete! :P

 

Crni shta da kazem,ostao sam bez texta! Swe pohwale. Pozdraw i dobrodoshao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja