Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup u Kuli.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Moto skup u Kuli bice odrzan 09.10.11 Juna.

 

Zanima me kakav je skup koji se odrzava tamo, kakva je organizacija, koliko ljudi dolazi...

 

I da li ce neko ici na taj skup?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Ako vreme bude ok, idem.

Planirao sam prvo Skoplje, ali mi je Kula ipak finansijski povoljnija :D

 

Inace, nikad nisam cuo nista o skupu koji se tamo odrzava....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Trebalo bi da bude dobar skup, ali nazalost necu moci - bicu u Rumuniji u to vreme

 

Vidimo se u Apatinu u Julu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Kula

Moto skup u Kuli bio je jedan od najposecenijih moto dogadjanja dok je bio u organizaciji moto kluba St. Žorž.Kada se taj klub raspao usledila je pauza od nekoliko godina i sada njihovim stopama krece novo osnovani klub "KULA".Momci su mladi u puni entuzijazma.U organizaciji i finansiranju moto susreta im pomaze kompanija M&B Rodic , sto je jedan od garanta da ce sve biti na visokom nivou.Mesto odrzavanja je Rodicev sportski centar u okviru kojeg funkcionisu:

1.Teniski klub

2. Karting staza

3. Carda sa veliku restoranom i bastom

4. Dva jezera ( za kupanje i pecanje)

5. itd......

Program je kao i na ostalim susretima ; razne igre , defile, koncerti, itd....

Kvalitet pica , klope, muzike , smestaja ,toaleta i ostalih stvari bitnih da bi se bajkeri osecali ugodno garantuje kompanija M&B Rodic tako da u uspeh ovog susreta netreba sumljati.

Ako sutra vreme posluži otici cu do karting staze i napraviti par fotki!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

evo sad sam se vratio iz Kule sa skupa ,mesto je fenomenalno dva jezerceta carda karting staza domacini odlicni ,ali vreme pokvarilo sve jedva 50-ak motora prava steta ali valjda ce sledece godine biti bolje vreme pa da se malo i kupamo mada mi je vode dosta za danas,kisa nas je omlatila od Sapca do Kule ali domacini nalozili logorsku vatru da se susimo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja sam danas napravio turu od nekih 300km sa caletom i Rajom.

Jutros me cale probudio i kaze ima neki skup u Mailovcu (jedno selo iza Pozarevca) pa me pitao da li hocu da idem sa njima.

Glupo pitanje. Krenemo tamo i kad smo stigli saznamo da je odlozeno zbog neke oluje sto je bila juce a danas je voznja do tamo bila divna.

Nije bilo sabotirajuceg vetra, oblaka kise, ma nicega...

Da se ne vracamo bzv. odemo do Golupca pa u povratku svratimo u Vince kod caletovog priljatelja koji drzi motel.

Mesto je super, medjutim odjednom se naoblaci i u roku od 2 minuta poce kisa. Sedeli tamo, kisa prestala i krenuli nazad.

Malo je kisa padala od V.Gradista do Pozarevca gde sam se ja odvojio i otisao kod rodjaka.

Proveo tu dan i uvece kad sam krenuo nazad sacuvaj boze kakvo vreme.

Meni vizir prljav, nemam cime da ga obrisem, nesto je maglio, a kisa kao neka izmaglica, tek tako da ne vidis nista.

Kod SD-a sam uleteo u neku oluju gde 100km/h nisam mogao da predjem od jacine vetra i od pljuska koji je bio nenormalno jak.

Stignem kuci i razmisljam ko bi rekao da ce vreme da se tako promeni...

 

404.jpg

Motori.

HAIfK_dscn1253large0zu.th.jpg

Mirni Dunav.

8r2aC_dscn1257large6uf.th.jpg

Cizme Grizli (Grizli Pacovi) :lol:

404.jpg

Raja Motorex i Brka Var-Plast, pusti alkoholicari, nigde bez vlase :wink:

404.jpg

sYoa4_dscn1262large5fg.th.jpg

HlhTF_dscn1265large2kh.th.jpg

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Ja sam danas napravio turu od nekih 300km sa caletom i Rajom.

Jutros me cale probudio i kaze ima neki skup u Mailovcu (jedno selo iza Pozarevca) pa me pitao da li hocu da idem sa njima.

Glupo pitanje. Krenemo tamo i kad smo stigli saznamo da je odlozeno zbog neke oluje sto je bila juce a danas je voznja do tamo bila divna.

Nije bilo sabotirajuceg vetra' date=' oblaka kise, ma nicega...

Da se ne vracamo bzv. odemo do Golupca pa u povratku svratimo u Vince kod caletovog priljatelja koji drzi motel.

Mesto je super, medjutim odjednom se naoblaci i u roku od 2 minuta poce kisa. Sedeli tamo, kisa prestala i krenuli nazad.

Malo je kisa padala od V.Gradista do Pozarevca gde sam se ja odvojio i otisao kod rodjaka.

Proveo tu dan i uvece kad sam krenuo nazad sacuvaj boze kakvo vreme.

Meni vizir prljav, nemam cime da ga obrisem, nesto je maglio, a kisa kao neka izmaglica, tek tako da ne vidis nista.

Kod SD-a sam uleteo u neku oluju gde 100km/h nisam mogao da predjem od jacine vetra i od pljuska koji je bio nenormalno jak.

Stignem kuci i razmisljam ko bi rekao da ce vreme da se tako promeni...

Postavicu neke slike sutra.[/quote'] Gde si se ti izgubio na putu do Kule :shock: ??? Dal' je moguce da covek krene iz Mladenovca za Kulu i zavrsi u oluji na Golupcu. Pa vi deco bez'te sa geografije... :P Kad ti ne bi off-ovao, mozda bi nam i sinulo Sunce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Evo vratih se iz Kule i da vam kazem da je organizacija bila ful zamisljena.Bina,satra,sank i mesto sve je super,al sta vredi kada Bog nije bio sa organizatorom.Zao mi je sto mi je propao i ovaj vikend.

P.S. i jos nesto da vas pitam; Ako ljude iz Kule nazivamo kuljani kako nazvati zene iz Kule? Kuljanke ili Kulovke????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja