Jump to content

Moto Zajednica

Zaljubio sam se, mozda se ponovim...

Recommended Posts

  • Enduraš, 6346 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Boles' !

 

Ako ljubav nema cenu, zasto je napisao cenu ? Izgleda da tu fora samo da bude sto skuplje placen, ostalo je nebitno. Ako hoces da ti se neko divi kako si potrosio 80.000e ima mnogo korisnijih i pametnijih nacina za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Extra je motor tebra, daj mu ti celu stotku! I ja placam udice za pecanje 33 eura po komadu i zakacim za granu i otkinem i tako po 10 puta za jedno pecanje...jebi ga. Ali volim brate. ;D Znas, ove udice od 7 dinara su mi nekako teske za zabacivanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

80.000e?!?!?! znas kakav custom kupis za te pare?! sto neko rece, mozes u orange county-iju ili kod nekog drugog da narucis sta god pozelis za te pare i sa sve prevozom i dazbinama da te izadje manje od 80.000 ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

..Ovo je samo show-bike sa puno mana - jako se tesko vozi, vuce u lijevu stranu, vise se vozi kao auto na volan nego kao motor na naginjanje, treba mu 10min da se ugreje a dok se ne ugreje radi kao traktor i stalno se gasi, nikada ne pali iz prve, visoka cena (80.000eur.)......

Ali zato pogledajta kako izgleda ovo cudo, koliko je jedinstven, pa zvuk, pa...... tako bih radi trpeo sve njegove mane...

 

O ukusima se ne raspravlja...a kad su i emocije u pitanju pogotovu  8). Meni je ovo skroz ok. Ja vozim motor star više od četvrt veka, težak kao crna zemlja, sa kočnicama koje su smešne za današnje pojmove, sa gumama ko sa bicikla...al ga volim kod da sam ga platio 80 soma ;)

 

Kad bih imao gomilu para viška ja bih se odlučio za ovo...

hotRod1copy.jpg

hotRod2.jpg

 

... a i malo je jeftiniji  ;D ;D

 

p.s. kad bih imao muda i 20 godina manje i istetovirao bih se ovako  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

jebeš motor koji se teško vozi, pa i da je džaba a ne xxx novaca...

 

 

ovaj lik gore (iz exile-a) pravi extra motore, bolje od 99% kič sranja koja prave amerikanci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

ovaj lik gore (iz exile-a) pravi extra motore, bolje od 99% kič sranja koja prave amerikanci...

100% agree.

Iako nisam neki fan ove vrste motora uvek se zablenem kad sretnem neku sliku na netu od Exil-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Izvinjavam se sto nisam postovao u temi koju sam postavio, bio sam opravdano odsutan (putovanje po Hrvatskoj - otvorena tema).

Da sad i ja iznesem svoje vidjenje, posto sam napisao da motor vredi 80.000eur a vidim da je to povuklo razne komentare onda moram i da objasnim. Najme motor ima papire (istoriju) po kojima je motor (nov) placen 80.000eur. E sad, kao prvo ne mora da znaci da je te cena ispravna, a drugo, ne prodaje se po toj ceni.

 

Ja planiram da kupim jedan motor koji bi mi bio 2,3 u garazi i sluzio samo za ono za sta je i napravljen a to jeste da se pali samo vikendom na kratke ture i da se drzi u dnevnoj sobi...

E sad ovaj (i jos jedan) su ispali neplanirani i ponudjeni na prodaju, usli smo u pricu sto nista ne mora da znaci.

Moja prva ideja je da stvorim svoj motor od nule (kao sto Konzul radi) samo sto bi meni radio Micko iz Sabca (vec sam video sta je radio) i to bi bila mnogo jeftinija varijanta od kupovine gotovog motora.

Ono sto Konzul radi mi se mnogo svidja samo imam par zamerki ali verovatno je tako novi vlasnik zahtevao a i smanjeni su troskovi, ne volim da vidim na onakvim motorima da se improvizuje, po mom misljenju na njima sve ali bukvalno svaki detalj mora da bude ekstra i napravljen samo za taj motor. Upadaju mi u oci felne od jednog motora, masina od drugog, kocnice od treceg, viljuska od cetvrtog, nema zadnje ogibljenje.... Nemojte pogresno da me shvatite, ekstra radi samo zahtevi su razliciti.

Moja racunica je da ako sklapam nov motor sa ekstra komponentama (S&S masina, vazdusno ogibljenje........) on mora da izadje oko 40.000eur. ali onda je pravi unikat i samo moj.

 

Kad vidim da sam u prepravke Sportstera (najmanji Harley) do sada ulozio oko 10.000 a nisam zavriso onda to i ne ispada previse kad znas sta dobijas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

Samo bih dodao jednu opasku. Malenu. Uopste ne vidim zasto uvek moramo da napadamo jedni druge zbog razlicitih misljenja? Ja npr. nikada ne bi dao te pare za taj motor. Ali u ovom slucaju je to nebitno. El covek voli? Voli. Da li ste mu vi zaradili pare? Niste. Prema tome svako ima prava na slobodno misljenje. Vazno je da se mi lepo druzimo i zezamo a ko voli crnke ili plavuse i cija je riba bolja nije toliko bitno. Svi mi stanemo da osmotrimo takve motore na minut dva. E neko bas voli da ima motor koji izaziva paznju, a ovaj jeste definitivno jedan od tih. Druze neka je sa srecom. Ako ce to da te ucini istinski srecnim cene nema! Rece lepo Tini za udice i ja se slazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: HD

Ako želiš doneću ti jedan katalog iz koje možeš da poručiš stvari za tvoj budući motor. Ako si zainteresovan javi mi. U katalogu možeš naći 25000 raznih stvari, naprimer felne,ramove, rezervoare,konzole,prednje viljuške. Ako si već čuo o Arlen Nessu, kod mene možeš neke stvarčice naći i od njega. A ako ti se sviđa neki od komplet motora može ti izaći i još jeftinije. Ako si zainteresovan javi mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Samo bih dodao jednu opasku. Malenu. Uopste ne vidim zasto uvek moramo da napadamo jedni druge zbog razlicitih misljenja? Ja npr. nikada ne bi dao te pare za taj motor. Ali u ovom slucaju je to nebitno. El covek voli? Voli. Da li ste mu vi zaradili pare? Niste. Prema tome svako ima prava na slobodno misljenje. Vazno je da se mi lepo druzimo i zezamo a ko voli crnke ili plavuse i cija je riba bolja nije toliko bitno. Svi mi stanemo da osmotrimo takve motore na minut dva. E neko bas voli da ima motor koji izaziva paznju, a ovaj jeste definitivno jedan od tih. Druze neka je sa srecom. Ako ce to da te ucini istinski srecnim cene nema! Rece lepo Tini za udice i ja se slazem.

 

 

 

 

 

 

 

Potpuno ispravno razmisljanje ko da sam ja napisao.Stvarno ako covek voli i ima para za tako nesto sto da ne .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

ja mislim da je bolje resenje da ne kupujes nista a meni das 10000eura ja cu biti presrecan a ti neces imati troskove odrzavanja motor i ostalog i jos ces proci jeftino a ja cu ti dati moju yamahu dt pa se snjom spustaj niz stepenice i vozi na zadnji i privuces vecu paznju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja