Jump to content

Moto Zajednica

Moto klub "VATRENI" iz Požarevca

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

A da li vam se sviđa ovaj? To sam uradio za nekoliko sati večeras, možda boje još nisu doterane kako treba, ali više nemam snage, nastaviću sutra. Znači, da li vam se generalno dopada, da li biste promenili neke boje i eventualno neke detalje. Ove naočare bi trebalo da budu nešto kao one iz Maratonaca.

post-1334-12879018617448_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

A rešili smo i da štampamo dukseve, neka plavo-siva boja, a štampa bi išla u tri boje, crnoj, beloj i žutoj. Da li vam se dopada ova kombinacija boja za štampu ili nešto da menjamo? Uh, požurite, sutra ide u štampu ;D

post-1334-12879018618042_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ova plava se nikako ne uklapa uz ostatak slike a ovaj plamichak mi deluje nekako ne-bajkerski ne znam shto ???  Shto ne stavite jednostavno neku dobru sliku vatre ili nechega shto gori?? Motor koji gori ili grad pa u pozadini vatra? Motor radi burnout a iza njega plamen (naglasak na plamen)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ova plava se nikako ne uklapa uz ostatak slike

 

To je neka plava, a dukserice su verovatno neka druga plava, više se i ne sećam tačno, ko zna kakva plava će biti, mada mislim da se plava i žuta generalno slažu, a crna i bela se slažu sa svime.

 

Shto ne stavite jednostavno neku dobru sliku vatre ili nechega shto gori?? Motor koji gori ili grad pa u pozadini vatra? Motor radi burnout a iza njega plamen (naglasak na plamen)

 

To bi već bila fotografija, a ne logo. Logo bi trebalo da ima ograničen broj boja i neki oblik. Ne želimo standardan oblik na štitu, već nešto malo drugačije, recimo ovaj logo nam se sviđa:

 

brand.gif

 

Ta ideja sa gradom i vatrom iza možda nije loša, ali još i motor ispred toga je previše, ne želimo natrpan logo niti komplikovan, a i želimo maskotu ;D

 

Razmišljali smo o baby aždaji koja bljuje vatru i kotrlja se na točkovima, ali i to je složeno rešenje. Pošto do sutra pre podne teško (bolje reći nikako) možemo da napravimo još neko rešenje, bilo bi od koristi da se koncentrišete na ova dva i date sugestiju koje da odaberemo za sutrašnju štampu.

 

1.

2.jpg

 

2.

2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

a da maskota bude karikatura simpa zmajcica koji bljuje vatru?

 

Kažem, to teško možemo da rešimo do sutra pre podne, osim da kompletno pokupimo neki clipart sa Weba. Drugo, neki članovi našeg kluba su postavljali pitanje kakve veze ima aždaja/zmaj sa nazivom Vatreni. Zar vam se plamičak ne sviđa?

 

Dajte mi odgovor 1 ili 2 ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Šta kažete za ovu verziju? Malo čitljivije? Verovatno ćemo izbaciti ovo MOTO KLUB dole. Dizajner je uporan sa ovim fontom  :D

 

znam da odmazem, ali onda ipak ovo gore tj. tocak u plamenu. Plamicak mi je nekako previse ozbiljan. ne mogu da odlucim izmedju ta 2, oba su ok, ali nista posebno.

 

evo ti jednog zmaja za slucaj da se predomislis-samo vatra da se doda

cute_dragon1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Vidim da si poslushao moj savet i turio mu retrovizore na guvernal da se vidi da se radi o motoristi. A i skinuo si mu naochare ;)

 

Sad vec izgleda 2x ozbiljnije. Kolko ce biti majce na zurci kupio bih jednu ako budem bio pri parama.... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 908 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Pazi, ovaj drugi je definitivno originalniji i da kazem upecatljiviji. To je vec znak po kome se odvajate i raspoznajete. Sada, da li je lep ili nije ili bi moglo ovako ili onako, to je vec stvar ukusa i nista vise. Ono sto je bitno po meni je da je originalno, da niko osim vas nema ni slican znak.

 

Ako imas vremena, mislim da bi jos bolje izgledao da mu docrats i motor dole :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Večeras, 10. jula 2008., doneli smo odluku o osnivanju novog moto kluba u Požarevcu. Na demokratski način je određeno ime kluba, kao i upravni odbor i uprava. Čast mi je i zadovoljstvo da su me moji, požarevački bajkeri izabrali za predsednika kluba i trudiću se da opravdam njihovo poverenje.

 

Upravni odbor:

 

Dragan Stefanović - Gagi

Nebojša Kostić - Kodži

Dejan Midić - Pop

Staniša Stefanov - Deda, Sale

 

Peti član još uvek nije određen, imamo dva kandidata, ali će verovatno u skorijoj budućnosti upravni odbor biti proširen za bar još dva člana.

 

Uprava kluba:

 

Boban Aćimović - Aćim, predsednik

Milan Stanković - Milence, zamenik predsednika

Dejan Sarić - Sara, blagajnik

 

Pored druženja, zajedničkih vožnji, edukativnih i humanitarnih aktivnosti, želja nam je da postanemo članovi MAS-a i organizujemo pravi moto skup u Požarevcu. Obzirom da je Požarevac odnedavno postao grad, verujem da ćemo uspeti da uspostavimo saradnju sa drugim gradskim klubovima, Firetown (Požarevac), Viminacijum (Kostolac), Legionari (Kostolac) i drugi i napravimo skup kako dolikuje jednom gradu, a u želji da što bolje ugostimo naše prijatelje, bajkere širom Srbije i Evrope.

 

Obavestiću vas o našim daljim aktivnostima, a ako dolazite u Požarevac, naše trenutno mesto okupljanja je picerija Castro, preko puta Doma omladine u Požarevcu.

sta je ovo prestali ljudi da se javljaju sve neki matori datumi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Stara tema, ali da ne bih pravio novu, evo priče o tankpedovima, a vezano za ovaj moto klub, naravno. Znači, odavno pokušavam da pronađem firmu koja bi nam odradila manju količinu tankpedova za klub i uspeo sam i to u sopstvenom gradu. Još uvek nisam zadovoljan dizajnom, na tome će se još raditi (imaćemo i u više boja), štamparija koja je radila nije zadovoljna debljinom (nije ravnomerna debljina) ovog silikona (smole), ali napravićemo uskoro bolji primerak. Do tada možete pogledati prototype v0.1 :moto3:

 

A8rWE_img0104te.jpg

 

8ZVkE_img0105l.jpg

 

Ukoliko vas zanima ko radi ovo, pošaljite PP, nećemo ih reklamirati ovde. Moje pitanje je da li vam se sviđa ovaj uzorak i da li mislite da je interesantna ideja? Možda bi i za BJB trebalo napraviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Svaka čast za ideju, odlicna stvar. Mnogo mi s dopada kako je ispalo.

Bela pozadina ne čuči na svaki tank, ali raznobojne pozadine završavaju posao.

Podržavam akciju i za BJB tankpadove, može i sponzorski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Uradili su mi pripremu i za crni, ali nisu napravili uzorak. Nebitno, uz još malo doterivanja može super da se napravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja