Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki FreeWind XF650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Drugari doslo vreme da se rastajem od Suzane... Ona chami sama na ulici dok ja krivim kicmu na poslu... A treba rupe na drugim stranama krpiti... Ako da Bog, pa neke sledece godine padne novi TransAlp, ili mali GS... Dotle, malo noge malo astra... :(

 

Pređena kilometraža: 25000

Registrovan: Da

Na prodaju Suzuki FreeWind, 2002.godiste. Odlicno stanje. Prethodni vlasnik ga je farbao. Ima nove gume, akumulator, paknove (menjano tokom prosle sezone, ali je slabo vozen. Prezimio u garazi sa grejanjem). Imam nekoliko rezervnih filtera ulja. Uz motor ide Givi kofer od 47L (mislim) staju 2 integralke... Sve je ispravno, sve radi. Registrovan do maja.

Prodajem jer ne stizem da ga vozim a zao mi da stoji na ulici. Interesuje me samo kesh, nikako zamene.

 

Cena:  (EUR) 3700

 

Kontakt:

Dusan Todorovic

063351204

Grad: Beograd

E-mail: duke_bgd@msn.com

 

link ka oglasniku, ima 2 slike tamo...

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=1992&catid=14&Itemid=62

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

I meni zao da stoji na ulici a navikao sam na "nju" u garazi... Ajde ti nju lepo vrati u garazu a pare trazi na drugom mestu...

 

Sorry drugar za mali off...

 

Motor garantovano vredi i vise od te cene... Vecina "starijih" forumasa zna celi istorijat ovog motora i mogu Vam potvrditi isto!

 

Nadam se da ce se naci neko ko ce je voleti i paziti kao prethodni vlasnici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

hvala Toni, na kraju izgleda da ce i biti tako....

Sto se tice motora, zaista je odlican. Pogotov za pocetnike dobar motor. Masina nije nervozna a menjac je poslusan. Motor je odlican za gradsku guzvu. Dovoljno si visoko da vidis preko automobila ispred sebe a dovoljno je lagan da bude lako upravliv. Moja jedina zamerka je meka prednja viljuska, prilikom ostrijeg kocenja prednji deo tone... Inace kao sto sam rekao na motoru je sve ispravno, da nisu malo izgrebane plastike (i da nije prljav) rekao bih da je u tip-top stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Suzana odlazi !!! >:(

Ma neverujem ja da ces ti Suzanu da odvojis od srca...mnogo ti nju volis...a i 'sekta' je to :D :D...

Avaj... motor je top stanje sto se tice svega..malo je 'dosadan"..jer mu sve radi, nesuska ,pali,vozi se itd itd..znam ga dobro.. jedino sto ga je Duke malo ulenjio jer mu kosa upada u oci preko 100km/h ;D ;D :D..

Vredi svaki cent..tko god da ga uzme nece se prevariti sigurno ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Nema veze sto so ti celav :D.. bitno je da su ti nove gume na Suzani..presle svega 200-300km koliko se ja secam..znaci jos jedan + za Suzanu... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Upravo registrovana! Pomogoh Dinkicu sa par crvendaca, sta cu nema co`ek... Elem, i dalje se prodaje, cena 3.300 evropejaca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

opet aktuelno... ove sezone je nisam uopste vozio, samo doterao iz garaze... Ako kupac obeca da ce je voleti vise od mene dacu i ispod 3000... :) Sve isto sto i gore pise, samo registrovan do 2010 (maj)....

 

slike na oglasniku

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=6040&catid=14&Itemid=62

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Vozio sam ovaj motor u dva navrata a jednom sam ga doteravao iz Beograda u Mladenovac kod mene na farbanje.

 

Sta reci osim da je motor odlican i ko ga kupi za te pare sigurno se nece pokajati. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Sto ga ofarba kad je 2002 godiste??? osim ako je bio one gadne ljubicaste boje......nisam kupac onako pitam a moj DR ima istu akvu masinu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja