Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZ6 S2 Fazer

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ne pitajte zašto, ali na prodaju je moj Fazer...

 

Ukratko... Kupljen kod Rodića 21.03.2008. registrovan do 26.03.2009. godine, prešao 3300km, u besprekornom stanju...

Model za 2008. godinu, ABS, Scottoiler, Givi Monolock montaža i ploča, Givi E450 kofer od 45 lit.,Givi tank torba i bisage...

Ovako opremljen i registrovan motor je mene izašao oko 8500 jura a prepuštam ga najbržem kupcu za tričavih 7200 agresorskih platežnih jedinica ;)

 

Tel: 064/820-86-34

 

404.jpg

404.jpg

 

EDIT:

Zbog mojih brižnih prijatelja koji su se oglušili na ono ... ne pitajte zašto... evo malog pojašnjenja:

Motor prodajem zato što treba da počnem da radim u Briselu za dva-tri meseca, i retko ću biti u prilici da sednem na motor, tako da mislim da je greota da ovakva makina sedi sama u garaži, i da neko (ko plati :D) zaslužuje da ga verno služi i čini zadovoljnim baš kao i mene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Evo sad sam pricao sa Banetom - brutus i kazem mu da bih ovaj motor odmah uzeo da nemam moj. Planiram da sledece godine napustim R sektu  :-[ ipak volim da putujem, a R nije za to. Motor znam dobro, znaci sve sve je novo. Zvao sam ga jer sam se jako iznenadio  ??? Ljudi, ko ga kupi sa foruma ima da se zahvaljuje Pablu sto je smislio ovaj forum. Sretno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

motor je nov vidi se. stvarno mi nije jasno sto ga prodajes, pa nije ti valjda vec dosadio il ti ne odgovara....

 

 

 

gde da nabavim 7 soma?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)

au brutuse lep ti je motor nema sta kupio bi ga al mi fali jedno 5000 evrica!

nije valjda da napustas motociklizam?

srecno u briselu! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Ehe, bas steta, rano ga prodajes, jer nemam para da ga kupim Motor je prva liga!!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: ex MV Agusta 800 Brutale

Da li neko misli da je 7000 puno za ovakav motor?

 

Ja mislim da je to malo para za tvoj motor s'obzirom da je u extra stanju i star samo tri meseca, ali sta da se radi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

Da li neko misli da je 7000 puno za ovakav motor?

 

puno je za onog ko nema. al kad pogledas nov motor...7000.... nije puno. kolko je tebe kosto sve ukupno, reg. sve. sve.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Da li neko misli da je 7000 puno za ovakav motor?

 

puno je za onog ko nema. al kad pogledas nov motor...7000.... nije puno. kolko je tebe kosto sve ukupno, reg. sve. sve.?

 

KAWA je potrefio skroz ;) Po mojoj racunici 8.480 eura :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ako ideš za dva meseca, onda se strpi malo sa prodajom, nemoj odmah da skidaš cenu toliko ;D

 

Daj oglas i na Moto berzi, pokušaj i u oglasima (Novosti, Halo), nema šta, motor je nov, zna se koliko košta on i sve to na njemu, dao si veoma korektnu početnu cenu, ali ne možeš da prodaš u Srbiji tako skupu stvar za nedelju dana. Čekaj malo da zainteresovani uopšte čuju da to prodaješ. Koliko god mi mislili da je ovaj forum veliki, ima bar još dva puta više motorista koji ga uopšte ne posećuju, a možda i više od toga. Ja nisam očekivao da prodam moj bivši motor (R6) tako brzo, a desilo se sasvim slučajno da ga prodam (tada) slučajnom prolazniku i to za početnu cifru koju sam tražio. Dakle, stpljenja i ne bacaj pare uzalud, skidanje tih par stotina evra unapred neće pomoći onima koji nemaju tu cifru ili ne planiraju da kupe tako skup (nov) motor. 6900 ili 7200 je isto nekome ko planira da kupi motor od 2000 evra. Držim ti palčeve i nadam se da ćeš posećivati forum i iz Brisela  ;)

 

Eeee, ništa od našeg zajedničkog odlaska u Osijek  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Evo cuvacu ti ga ja dok se ne vratis iz taj Brisel!

 

Besplatno!  :D

 

 

Sorry za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo cuvacu ti ga ja dok se ne vratis iz taj Brisel!

 

Besplatno!  :D

 

 

Sorry za off

 

Ma nemoj besplatno... Da ti makar dam novce za gorivo ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja