Jump to content

Moto Zajednica

Obratite paznju

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

gledao sam ove klipove pre, mnogo me rastuze... to je ono kad smo negde na slavlju i kazu sto ne popijes jednu. moj odgovor je uvek iz dva dela

 

prvi je saljiv - znate li vi gde je moje selo, i kad bi vi znali kolko ja volim moju vozačku dozvolu i šta sam sve spreman da uradim za nju

 

a drugi je realan. to što bi ja sjebao-slomio kola je ništa, sama činjenica da mogu nekome život da uzmem ili upropastim i sebi i njemu i svima je dovoljna da ne pijem dok vozim (ako se i desi a to je u kolicinu koju prosecan srbin tretira kao trezno stanje) onda vozim 40 na sat iza kamiona (ne salim se, stvarno to radim).

 

ako se neko seca pre dve godine je poginula devojka na uglu nemanjine i ruzveltove kod vojske. Lik se zaleteo od slavije u nekom fordu a neka gospodja u valjda ladi iz zresavske prema beogradjanci... sudar je bio takav da je ford odleteo 40tak metara oborio semafor i banderu i pao na moju ortakinju.... devojka je imala 23 godine bila je na autobosukoj stanici, ostala je ziva jos sat i po, imala je 2 A4 fraktura, zamislite kad je doktor rekao da je dobro sto nije prezivela.

 

Izgleda da je zena u kolima bila zena nekog politicara tako da je to zataskano, komentar policije je da su se upalila dva zelena svetla u isto vreme...

 

nije problem da ja sednem u mecku i skucam se u drvo, zid, jarak... samo pomislite o nekom vama dragom, to je dovoljno ...

 

sorry ako sam smorio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Tokaja, imas li direktan link za onaj video sa prve strane, idu mi malko na zivac ove baje sa Burek foruma, pa da im copy/paste malo ovo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Upravo sam se vratio sa poslovne "ture" BG-HR-BiH ka tamo sam isao autobanom, a iz BiH sam vozio ( tj. vozio je nas drugar sa foruma Jocke, ja sam bio navigator ;D ) skroz uz reku Bosnu ka Brckom, pa prema Drini, zatim Sabac ...

Podsecam sve kolege da su poceli radovi u poljima i da se na putevima nalazi ogroman broj traktora sa ne odgovarajucom svetlosnom signalizacijom, tj. bez ikakve svetlosne signalizacije, a tu se nadje i poneki kombajn koji zauzima svoju i pola suprotne trake.., o zemlji na putu necu ni da pricam ...

 

Pamet u glavu, kaciga na glavu, nezno sa gasom, obavezno duga svetla, bez preticanja preko pune i bez preticanja u i pred krivinom...

 

srecan put i ugodnu voznju, zeli vam sergio ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Pre nekih mesec i po dana sam u organizaciji mk Babatovo u Elemiru održao jedno preventivno predavanje o nezgodama u kojima učestvuju pešaci,biciklisti i motociklisti. Predavanje sam potkrepio brutalnim snimcima sa you tube koje sam puštao na video beamu,na ovakve snimke klinci iz 7 i 8 razreda su se na moje zaprepašćenje grohotom SMEJALI,zezali i dobacivali. Posle 10-tak dana sreo sam članove mk,kažu da je broj klinaca na motoru bez kacige drastično smanjen! Naravoučenije: Što više edukacije, pa i sa ovakvim scenama! Bolje da nikad ne sednu na motor, nego da posle sede u kolicima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja