Jump to content

Moto Zajednica

Banelli TNT 899 S

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)

Kada je u pitanju izgled, Benelli TNT 899S pripada motociklima koji zaista privlače pažnju. Odlikuje ga veoma agresivan izgled i upečatljiva kombinacija boja. Pokreće ga trocilindarski pogonski agregat, radne zapremine 899 ccm i snage 118 KS pri 10500 o/min. Ovaj model sa svojom konkurentnom cenom spada u veoma poželjne motocikle.

URL=http://imageshack.us]jtYo9_2007intermottnt899207rpi0.jpg

1zikg_benellitnt2ug8.jpg

404.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=M7fvWIwEw1Ack.us/g.php?h=92&i=2007intermottnt899207rpi0.jpg]

sta vi mislite o njemu?(meni je to jedan od najlepsih motora)cena mu je 21.600 ojra sa PDV-om!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

ja sam ljubitelj naked motocikala ali ovaj mi je vrh ,eh samo da dobijem na greb kartici ogrebi i blago tebi odmah bi ga kupio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ovaj na snimku radi na 3 cilindra!  :)

 

Salu na stranu, prelep motocikl, opasne naravi... Voleo bi da imam jednog, ali nikako da mi to bude jedini motor. I da, ne kosta ni blizu ti +20.000e, 899 treba da kosta ispod 10.000, a najekskluzivniji tnt1130 ne vise od 15.000e.

 

Jedino mi se nesvidja taj polozaj hladnjaka sa strane,cini mi se da bi cak i pri najmanjem bezazlenom padu stradali...  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

JEL GA GLEDAO KO OD VAS UZIVO,KVALITET PLASTIKA I SKLAPANJE NE MOZES NACI NI U KINESKIM PRODAVNICAMA,A CUO SAM DA SU IM AGREGATI GOLO S...,MISLIM KEEWAY MU JE VLASNIK

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova

JEL GA GLEDAO KO OD VAS UZIVO,KVALITET PLASTIKA I SKLAPANJE NE MOZES NACI NI U KINESKIM PRODAVNICAMA,A CUO SAM DA SU IM AGREGATI GOLO S...,MISLIM KEEWAY MU JE VLASNIK

 

Juu,ja bas uzivo gledao , to je meni vise nego savrseno,upravo plastike i zavrsna obrada. Za motor i ostalo ne znam zaista,ali sto se ovog tice cista 5ica  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)

Dizajn im je do džadža a lično mislim da nije ništa bolji i gori što se tiče završne obrade od japanskih konkurenata...

to da al  japanca ima svako drugi ,a ovo jedan na svakog stotog!

u tome ima malo chari? ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

ovaj beneli na leru radi kao prekrupac, drnda vise nego dukati.

neka drnda i kao krunjac,tamic i fercika voleo bih ovo imati ali znam da to nikada nece biti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

ovo nema veze sa cafe racerom, pogledaj mu zadnju viljuskicu.... smesno, nemam nista protiv motora, ali nije nista posebno za tolike pare.

Viljuska nije smesna, upravo ta resetkasta viljuska je puno jaca i teza za izradu od onih koje ima vecina motora (kvadratni profil)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja