Jump to content

Moto Zajednica

Sta mislite o pucacima na skupovima

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Sve je to deo moto-folklora, kao i paljenje gume i ne znam ni ja sam kojih izivljavanja... Sad, sto neki u tome preteruju... pa u bilo cemu da covek nema mere i pretera, nije lepa slika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

A jel se pitanje odnosi na one koji pucaju iz auspuha odnosno izduvne grane ili na one koji skinu izduvnu granu da bi pucali iz glave direktno? Mozda promenim svoj odgovor ako mi neko objasni na koga se pitanje odnosi.  ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1116 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

pa ja mislim da je pitanje upuceno za sve pucace pa nije bitno odakle pucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: HONDA SILVER WING 600

Mislim da svi malo preteravate sa tim kreteni idioti,komplesasi zele da se pokazu,pa svi smo mi pomalo..Sta mislite o pucacima,pa nemislim nista a i sto bi.Dali pucao,pusio travu,pio pivo to je njegov zivot njegova stvar,sto bi ja razmisljao o tome.Kako rece jedan moj prijatelj nepuca on sto voli nego i njega pritisla neka muka.

KOME SE PUCA NEKA PUCA , JA UZIVAM U ZVUKU (buci) MOTORA MA KAKVA ONA BILA ... ZNAČI PUCAČI I OSTALI RAZBIJAČI  ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: HONDA SILVER WING 600

hehe smiješno je raspravljati o nečemu sto se nemože ili teško može promijeniti . meni lično nesmeta uopšte ,a da, ja nisam bas za tu opciju PUCANJE . jer sam ga ama bas svaki motor u svom životu sam kupio pa ga tako i čuvam .kad spavam na skupu a to je svaki skup koji idem da li spavao u kampu ili negdje drugo mogu da spavam ili da nespavam uopšte tako da buka mi nesmeta . pa ljudi šta ću raditi kad stignem kući , nego spavati ????? ::) ::)::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Kawa ER-5, ZX6R

Nek pucaju ako im tako raste kita, al drugi razlog ne vidim.Pa smeta mi kad necujem sebe a kamoli druge.Skup je za skupljanje drustva a ne

za maltretiranje. Sto se ne izdvoje negde u kraj kampa pa ako privuku(i ako privuku)masu nek ih ti i slusaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Slusajuci njih po celu noc zapitam se da li sam i sam "u vinkli" kad ih trpim, tako da ce me od sad skupovi divljanja i izivljavanja mnogo redje gledati. Kad neko bude uspeo da napravi MOTO SKUP, gde ce doci normalni ljudi, tada cemo se videti. Inace, ovo sada ne valja, ali nista. A moglo bi da valja, samo je malo dobre volje organizatora potrebno i stvar bi se resila za dva minuta. Treba odvojiti motore od bine, satore od bine i motora i stvar ce se resiti. U kampu mora biti tiho, jer kamp sluzi za odmor, bina za slusanje muzike, a parking za motore. Organizatori su  duzni da obezbede mir u kampu, a ako to nisu u stanju ne treba da organizuju skup na kome cemo se brukati. Da li je to izvodljivo??? Ako nije, ja necu vise da se brukam po huliganijama, jer, "s` kim si, takav si", a ja necu da budem nikakav. Sramota me ponekad sto sam bajker, kad vidim ko se sve tako naziva. "SAMO SVEMIR I LJUDSKA GLUPOST SU BEZGRANICNE" AJNSTAJN"! Mada ja mislim da svemir mozda i ima granicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Da ukinemo pucanje,da ukinemo palenje guma,da ukinemo tocenje alkohola posto i pijani ljudi isto smaraju kao i pucaci da ukinemo preglasnu muziku posto boli glava od buke,da ukinemo igre posto nisu bas interesantne,da uvedemo takmicenje u sahu i dom penzosa orginal

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Da ukinemo pucanje,da ukinemo palenje guma,da ukinemo tocenje alkohola posto i pijani ljudi isto smaraju kao i pucaci da ukinemo preglasnu muziku posto boli glava od buke,da ukinemo igre posto nisu bas interesantne,da uvedemo takmicenje u sahu i dom penzosa orginal

 

 

 

 

 

 

Aj samo mi kazi da ti odgovara u 3 ujutro da ti neko puca pored glave dok pokusavas da zaspis i poverovacu ti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ljudi ja se pokida od rada da kupim budjavi 500cm2. a ovi imaju motore od 5-6 hiljada evra i samo bam bam bam!

Ne moze da se spava ni da se uziva kad vidis kretena  kako unishtava motor koji NIJE njegov nego taticin. Kada bih ga on zaradio krvavo na gradjevini kao ja vieo bih dali bi tako pucao...

Izvinjavam se ako sam uvredio neekog to mi je i bila namera....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Dobanovci

: Ko nema veliki q... kupi veliki motor. Ko ima veliki q... a nece da mu "puca" onda puca iz izduvne grane:)

.

 

prateci tu logiku najveci k**** imaju nemotoristi, malo manji motoristi koji ne pucaju, a najmanji pucaci. Uz to su i impotentni. Stvarno ih razumem, nekog oduska moraju imati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ovde se ne radi o tome da li meni smeta, ili ne, pucanje iz motora, ovde se radi o tome da li je to normalno ili ne!!! Normalno je da pucaci brane sebe i svoje ortake, kao sto narkoman brani narkomane, kurva prostituciju, ili alkos alkoholizam. Pitanje je koliko je moralno sto neki seronja maltretira sve ostale, to govori o njegovom vaspitanju, nivou civilizovanosti, "karici koja nedostaje" itd. Valjda je bolje da mi njih izbacimo sa skupova, nego sto oni izbacuju na stotine ljudi sa istog. Lepse bi mi bilo i u domu penzionera nego sa tim umobolnicima. "Cega se pametan stidi, budala se ponosi", lepa narodna izreka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Meni ne smetaju...po onoj " svaka budala ima svoje veselje"... čak ne mislim da su budale ( da ne ponavljam ono ostalo što su neki  napisali... ;D)

 

To je teško nekome zabraniti.Ko je taj ko će nekome uzeti ključ,ugasiti motor...bez problema? ???

 

Neko reče da se na nekom skupu nije čula muzika od pucača.Jedan muzičar mi je davno rekao :"Obezbjeditei mi  pravo,kvalitetno ozvučenje,jače od njih...pa neka pucaju".

Odvojimo ogradama motore od bine,šatora i šankova...i biće manje pucača,valjda im to neće biti  zanimljivo ako ih niko ne gleda.

Džaba je što se čuju,ako nisu pred očima.  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Meni ne smetaju...po onoj " svaka budala ima svoje veselje"... čak ne mislim da su budale ( da ne ponavljam ono ostalo što su neki  napisali... ;D)

 

 

Odvojimo ogradama motore od bine,šatora i šankova...i biće manje pucača,valjda im to neće biti  zanimljivo ako ih niko ne gleda.

Džaba je što se čuju,ako nisu pred očima.   ;)

 

Dobro, npr. da nisu budale. Da vidimo sta su? Fini momci koji turiranjem i unistavanjem svojih masina pokazuju odnos prema istima, a i neizmernu ljubav. Takodje se brinu i za buduce vlasnike istih tih motora, znaci generalno vole sve bajkere! Time sto turiraju celu noc pokazuju brigu prema svima koji u tom trenutku pokusavaju da spavaju, ili su vec zaspali. Nagradno pitanje, sta su oni?

Slazem se sa obavezom odvajanja motora od bine i satora. Time bi skupovi postali mnogo kvalitetniji, jer bi mnogi normalni ljudi opet dolazili na iste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ja spadam u krug ljudi koji obilaze mnogo skupova...godinama,godinama...

Ne sjećam se da je neko pucao baš cijele noći. Šta je to cijela noć...?...do svitanja ili do 02...03...

Muzika  traje do 02...03... i ne vjerujem da neko tada spava ( osim ako se nije nalio  ;) )

Jedno od "nagradnih pitanja" bi bilo :Šta će neko na skupu ako je zaspao prije ponoći?  ;)

 

A "nagradnih pitanja"  ima mnogo...  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Seti se Sarajeva od pre neki dan, pucali su tacno do 05 ujutru. To bi trebalo da bude "cela noc". Ako neko hoce da spava pre 24.00 treba mu to i omoguciti, mozda je umoran, mozda je putovao ceo dan. U svakom slucaju, ko hoce da shvati, shvatice, ko nece, nece i to je to!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Сматрам да су то људи који воле то да раде и зато су на скупу. Лично то никада не бих радио, али ми не смета када се то дешава на скупу на којем се затекнем. То је као кад бих улазио у пекару и жалио се на мирис пецива.

А они који хоће да одморе не знам шта траже на мото-скупу поред толико бања у Србији? Моја препорука је Бања Врујци јер у аранжман спада и мазање лековитим блатом, леже се рано у миру и тишини...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Моја препорука је Бања Врујци јер у аранжман спада и мазање лековитим блатом, леже се рано у миру и тишини...

a ne, ne, grdno gresis sinko :D leze se kasno i to u GRAND galami pevaljki iz okolnih bircuza :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Моја препорука је Бања Врујци јер у аранжман спада и мазање лековитим блатом, леже се рано у миру и тишини...

a ne, ne, grdno gresis sinko :D leze se kasno i to u GRAND galami pevaljki iz okolnih bircuza :)

 

Значи и последња оаза је уништена... И где сад ми бајкери да одспавамо?! Све је против нас...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Ja spadam u krug ljudi koji obilaze mnogo skupova...godinama,godinama...

Ne sjećam se da je neko pucao baš cijele noći. Šta je to cijela noć...?...do svitanja ili do 02...03...

Muzika  traje do 02...03... i ne vjerujem da neko tada spava ( osim ako se nije nalio  ;) )

Jedno od "nagradnih pitanja" bi bilo :Šta će neko na skupu ako je zaspao prije ponoći?   ;)

 

A "nagradnih pitanja"  ima mnogo...  ;D

 

 

Smatrao sam te ozbiljnijim

Сматрам да су то људи који воле то да раде и зато су на скупу. Лично то никада не бих радио, али ми не смета када се то дешава на скупу на којем се затекнем. То је као кад бих улазио у пекару и жалио се на мирис пецива.

А они који хоће да одморе не знам шта траже на мото-скупу поред толико бања у Србији? Моја препорука је Бања Врујци јер у аранжман спада и мазање лековитим блатом, леже се рано у миру и тишини...

Ti bacaš u plevu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Ako neko ne uvažava ljude u okruženju ja neznem dali te momke mogu osloviti sa:druže,gospodine,bajkeru i sl.

Mogu samo reći da su to svinje i to one crne što riju po govnima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja