Jump to content

Moto Zajednica

Triumph Rocket 3 custom - strašno :)

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Muka mi je više od onih jednih te istih custom čopera tipa OCC, ovo je zaista gotivno, a sviđa mi se kako čopere radi onaj Evropljanin, ne znam beše iz koje zemlje. Onaj što ne koristi ništa niklovano, baš su dobri. A ovaj Rocket 3 je perverzija, sigurno nepraktičan za neku dužu vožnju, ali izgleda kao furija, garant pravi zakrčenje saobraćaja od radoznalih prolaznika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Muka mi je više od onih jednih te istih custom čopera tipa OCC, ovo je zaista gotivno, a sviđa mi se kako čopere radi onaj Evropljanin, ne znam beše iz koje zemlje. Onaj što ne koristi ništa niklovano, baš su dobri. A ovaj Rocket 3 je perverzija, sigurno nepraktičan za neku dužu vožnju, ali izgleda kao furija, garant pravi zakrčenje saobraćaja od radoznalih prolaznika.

 

 

 

 

 

 

 

Sto kazes stvarno pravo osvezenje za razliku od jedih te istih kreacija.Ekstra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Osim motora, čovjek je sve sam radio...

 

Got word from Roger Allmond yesterday that his Triumph Rocket 3 custom was just finished late Saturday night. He had some photos taken over at MCN and they have the first one up.

It’s certainly one big and beefy custom, exactly what you would expect given the bike he started with, though there’s very little of that bike left, except for the engine. Most everything you see comes from Roger’s own handiwork.

I will be talking to Roger soon to get more of his thoughts about how he went about building this beast. I’ll be curious, too, about what the Triumph crowd thinks.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1162 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

izasao je i mali tekst u novom broju motomagazina

strasno izgleda

Prekucano iz novog broja "motomagazina"

Triumph Rocket lll kojeg je napravio Roger Allmond.Bezimena masina je od pocetnog motocikla zadrzala samo agregat i neke delova prenosa,dok je sve ostalo tokom sest meseci kreirao i napravio Roger.Jedini deo kiji je napravljen po  njegovoj specifikaci van njegove radionice su obruci tockova,dok je aluminijumski ram,unikatno prednje cevasto ogibljenje sa upravljackim mehanizmom i centralni deo tockova,njegovi ruku delo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2961 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ne, ne, molim vas, potpuno nebezbedno. Pa nema svetlosnu signalizaciju :).

 

Ostaje mi dilema, da li mi je lepsi sa leve ili sa desne strane?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Iako organski ne podnosim ovakve motore, ovom coveku moram da skinem kapu. Stvarno je xtra uradjeno. Sad sam pogledao vise slika i odusevio sam se detaljima. Definitivno skulptura koju vredi staviti u dnevnu sobu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja