Jump to content

Moto Zajednica

Jakna 100% koza, stara 1 god, nenosena i PRODATA :)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Jaknu sam kupio pre godinu dana, iz Madjarske, ali mi je mala i tako je lezala. Velicina je XL, meni treba XXL. Sad mi treba jakna za motor, a ova mi je mala. Cista je koza, nije nijednom nosena.Placena je 220 E, dajem je za 150 E ili menjam za vecu, isti model, slican ili neki drugi deo opreme(kozne bisage, sator, vreca za spavanje, lanac za vezivanje...)  prosto mi je ova jakna mala, samim tim beskorisna, a tek sam kupio motor tako da mi treba opreme :)

 

post-2752-12878999644103_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Vidim da je oglas pregledan, ali niko nista ne komentarise :) O cemu se radi ljudi, napisite nesto, jel mislite da je jakna losa, da je cena previsoka ili sta? Zanima me, ovako ne znam sta je problem :) Ili prosto nikom ne treba ovakva jakna, sto ne verujem, jer je meni fenomenalna, najradije bih je menjao za istu vecu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Jakna prodata, zvao covek, dosao, pogledao, probao, savrseno mu stoji i odnio! Pritom sam bas sretan sto ju je uzeo takav lik, dosao je Kavasaki Vulkanom 900 cc! Kupio ga nedavno, skoro nov, presao 12.000 km, pa on i cura skupljaju opremu da idu njime na more ovo leto u hrvatsku. Majko mila kako im zavidim! :) Savrsen motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja