Jump to content

Moto Zajednica

moto skup u Petrovaradinu - utisci

Recommended Posts

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ja sam se upravo vratio sa ovog moto-skupa sa svojom suprugom i napisao bih par utisaka jer ovaj skup ne zasluzuje da ostane nepomenut po pitanju impresija. Skup kao skup ne zasluzuje ustvari ni slova ali zato mozemo slobodno napisati sta nam je ciniti za naredne ovakve skupove obzirom da su vec postojale izvesne opomene u vezi ovih organizatora od prosle godine. Ja sam ih pazljivo iscitao ali sam bio u nedoumici da li su u pitanju neka subjektivna nezadovoljstva ili objektivni propusti.

 

E pa ovaj put ne postoji mogucnost nikakvih propusta, ovakva organizacija je napravljena svesno bas ovako kako je i napravljena. Na silu, po sistemu: nije bitno, pokupicemo kintu i do naredne godine ce se sve zaboraviti. Dakle, skup je pre svega ostavio utisak vacarenja po pitanju novca i nametnuo misao da je sve ucinjeno samo i iskljucivo da bi se zaradilo i to na veoma beobziran nacin. Da nisu prethodili skupovi u Mitrovici, Sapcu ili Jagodini (o niskom nemam dovoljno informacija a SD je poremetilo vreme), mozda bi ovaj skup i protekao bez ovih komentara ali ukoliko je ulaznica od 500 dinara po motoru ili osobi (nisam siguran, supruga i ja smo na odvojenim motorima dosli) "vredela" samo jednu smesnu zutu/crvenu trakicu od papira oko ruke nalik narukvicama za cetvoronozne ljubimce da ih sinteri ne odvedu na uspavljivanje, onda zaista ne znam zasto su u SM za manje novaca po motoru (u zadnji cas podigli sa 300 na 400 dinara po motoru) delili i majice, rakijicu na ulazu i gulas od raznih vrsta mesa, u Sapcu delili uz ulaznicu od 300 dinara po upaljac, pasulj i nenaplacivanje ulaznica za zene (moja supruga na svom bajku nije platila ulaz iako je sve to dobila), u Jagodini nisu ni naplacivali ulaz.....

 

Nadalje, cene pica su bile bezobrazno vise nego na ostalim skupovima, za rostilj nemam pojma, nisam zeleo da kvarim sebi utisak i dalje.

 

Najvece iznenadjenje je bilo ipak ono oko defilea koji je - otkazan. Malo posle toga mi smo odustali kao i dobar deo drustva sa foruma i odlucili da jednom prijatnom voznjom starim putem do Beograda popravimo utisak prevare zvane skup u Petrovaradinu. Ipak, ni to nije islo glatko pa smo se dugo, dugo ukljucivali na put koji je bio zakrcen usled sjajne organizacije novosadske saobracajne policije a oni koji su isli preko autoputa neka iznesu svoje utiske i o ovom delu. Znaci, ni pokusaj okretanja za 180 stepeni nije prosao glatko, jednostavno, nista nije bilo kako treba osim onoga sto smo sami doneli sa sobom: raspolozenje, zelje da se vidimo i upoznamo i popricamo malo o nekim omiljenim temama te uzivamo u pogledu sa Tvrdjave koji ni losa organizacija nije uspela da pokvari. Bilo je i raznih interesantnih varijacija na temu motocikl ali to cemo, nadam se, videti ovde na forumu u vidu slikica od strane onih koji ih umeju okaciti :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

necu sad da pametujem ali tako nesto se i ocekivalo ,ove godine moji prijatelji i ja nismo cak ni dolazili do tvrdjave sve se zavrsilo na vencu malim rostiljcicem i lepom voznjicom Sabac-F.Gora-Sabac ( da se nebi dzaba okretali :( ) . Mi smo sutra na Ceru pa imas poziv i ti i supruga da se provozate ( znate kakvi smo domacini ) a NS bi trebao malo da razmsli oko svog nazovi moto festa, 2x razocaranje ipak nije slucajnost .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

ja nisam bio,ali sam cuo da su dvojica poginuli na skupu i da ima dosta povredjenih to je bilo malo pre na vestima :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ulaz je 500 dinara sto im mogu zameriti i te kako jer nisu davali nista uz ulaznicu (ustvari jesu casopis MM ali koliko vidim iz BJB ekipe ja sam dobio dva od obe ribe sto su delile (jbg. videle frajera :) ) i ne znam da li je jos neko).

A moj cale kaze da kad je uzimao pasulj da su mu rekli da ne moze da uzme dva parceta hleba da bi bilo za ostale. :shock:

 

Sve u svemu, bilo je dosta motora i ljudi, lepo sam se provozao ali organizacija nije vredna ni jednog jedinog slova koje sam napisao, znaci totalno lose.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Pancevo

Postavicu slike i necu komentarisati mislim da je vec sve receno... malo su losije ... sa mobilnog su.

 

YLTOb_dsc000243fw.th.jpg

404.jpg

404.jpg

O2zsl_dsc000419wv.th.jpg

BIANF_dsc000443iq.th.jpg

P24xt_dsc000522nr.th.jpg

 

i na kraju moj moped...u debeloj ladovini

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

hvala na pozivu Misirac, videcu sa suprugom kad se probudi, po planu idemo danas uz Savu ali puno pre Sapca treba da se zaustavimo ali videcemo koliko je sposobna za jos jedno dugo putovanje (nasa putna brzina bez zaustavljanja je oko 70 km/h, juce je pokusala da ide bez goriva jedno vreme pa smo "jurili" sa svih 50-ak km/h, eto...).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Ja i drugar smo ispali malo bezobrazni ali sada mi i nije krivo ,sta vise drago mi je.Sa drugom sam stigao oko 17h i na ulazu pun gas u tvrdjavu,redar mase rukama,vice da nas zaustave a mi samo pun gas i u kamp u guzvu.I eto 500 kinti u dzepu.Pre ulaza znali smo da je cena visoka,da je bilo jeftinije sigurno bi stali i platili!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Ja i drugar smo ispali malo bezobrazni ali sada mi i nije krivo ' date='sta vise drago mi je.Sa drugom sam stigao oko 17h i na ulazu pun gas u tvrdjavu,redar mase rukama,vice da nas zaustave a mi samo pun gas i u kamp u guzvu.I eto 500 kinti u dzepu.Pre ulaza znali smo da je cena visoka,da je bilo jeftinije sigurno bi stali i platili![/quote']

 

:shock: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

ja sam prvi dan u petak dobio uz ulaznicu i rakiju, motomagazin, bedž, i još štošta kontam da je u subotu nestalo poklona...inaèe defile nije bio zbog trka na mišeluku i zbog ljudi koji su nastradali cena jeste bila veæa ali to je kako kažu organizatori zbog zakupa tvrðave, van goga šatora i ostalih koještarija, ne znam meni i nije bilo tako loše klopa je bila ok (ono što se kupuje) pljeske, i pile sa hlebom za 500 kinti :P , pivo je bilo 80 dinara što i nije tako puno za 6,5 deci...možda sam pristrasan ipak je to moj grad, ali eto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

Ovo je bio jedan od gorih, ako ne i najgori, skup kojem sam prisustvovao!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :twisted: Prvo kada smo dosli ulaz je bio 500 kinti, pa smo ocekivali da cemo dobiti bar klopu, dobio sam motomagazin od februara, dobro da mi nisu dali neki iz 2003. godine, dakle nismo dobili nista!!!!! Umesto da budu srecni sto smo dosli motorima da uvelicamo skup oni se proseravaju za 500 kinti!!!! Iako je bilo dosta motora i ljudi susret je bio ocajan. Ako su vec planirali da ne bude jela onda nisu trebali da naplacuju ulaz, kao sto je slucaj u Kikindi! Jebiga, posteno, ulaz je slobodan ali zato ne dobijes nista! U Subotu se spremala kisa i dvoumio sam se da li da krenem, bolje da sam ostao kuci!

I prosle godine je organizacija bila ocajna, ali ove godine je razocarenje dostiglo vrhunac!!!! Sa nestrpljenjem sam cekao defile, i onda onaj cikica dodje do bine i lepo nas sve "obraduje" lepim vestima, defile je otkazan!!!!!!!!!!! Onda sam se spakovao i otisao kuci. Dva puta sranje od moto susreta nije slucajnost, tako da znam za sledecu godinu, NE IDEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Laki, nemoj ovo prihvatiti licno, zao mi je sto se nismo bolje organizovali da se i vidimo tamo ali meni recimo on sto organizatori nisu bili u stanju da pokvare je upravo druzenje, sa ekipom iz Bgd-a se vidjamo cesce ali sa momcima iz Temerina, SM i NS su bili prava mesta za susrete i to nam je bilo i zaista veliko zadovoljstvo i ovaj put. U pitanju su moji HW-ski znanci od ranije JosephB. i Quasaar i tako da znas da ukoliko nesto od nasih zamerki licno dozivis, gresis jako. Nasi "domacini", kako sam ih ja za sve vojvodjanske susrete deklarisao su zaista popravili mnogo, mnogo od utiska koji se organizator svojski trudio da pokvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

ma nisam ja to lièno doživeo, kontam ja šta znaèi potegnuti put i razoèarati se nije to u pitanju nego mislim da ja ne mogu realno da sagledam situaciju pošto sam bio meðu svojima što se kaže, ušao sam za dž., pio i jeo za dž., pa mi je truba ako su vama izvrnuli džepove to jeste malo džukaèki...ali valjda æe se stvari popraviti ...nekako mi se èini da motori kod nas postaju malo komercijalizovana struja meðu mladima pa onda tu lova mora da umeša prste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
ja sam prvi dan u petak dobio uz ulaznicu i rakiju' date=' motomagazin, bedž, i još štošta kontam da je u subotu nestalo poklona...[/quote']

 

 

:?:

 

Procitaj lepo tvoja dva poslednja posta u ovoj temi.

Vec sam naglasio na sta da gledas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

u èemu je problem ako sam nešto pogrešno rekao ja se izvinjavam nije mi namera da se natežem ni sa kim ovde samo pokušavam da naðem dobre strane onoga što smo svi doživeli, dok svi ostali pljuju, a doæiæe i sledeæe godine, budimo pozitivno nastrojeni :wink: svi se mi uèimo još jel' nismo baš popili svu pamet sveta pa došli na forum da podelimo sa ostalima, bar ja nisam :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

mislim da sam ukaèio na šta ciljaš nije ti jasno kako sam uz ulaznicu koja se kupuje ušao za džabe jel'??? Pa dobio sam ranije ulaznicu nalepio je na ruku i tako ušao za džabe zar to nije logièno ali to je off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Prvo pricas sta si dobio uz ulaznicu a ja se sada pitam koju kada si napisao da si usao za dz, napisao si pivo 80 dinara, pile sa hlebom 500 dinara pa se pitam ponovo kako to kad si jeo i pio za dz, itd. (bar si sam tako napisao).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

brko vidim da sam uzburkao tvoje emocije i to mi se uopšte ne sviða inaèe nisam konfliktna liènost mislim da ne moraš biti previše mudar da bi proèitao cene pored kojih prolaziš +kada sam rekao da sam pio i jeo za dž ne mislim da sam sedeo na jednom mestu a ljudi u mene lopatom utovarali piæe i klopu nego da sam jednostavno bio meðu svojima i da sam se ok proveo stvari su jako jednostavne mi ih bezveze komplikujemo i mislim da nema potrebe za tim jel? :kul: :antiwar: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

drago mi je da studiozno promatraš moje postove trudiæu se ubuduæe da budem konkretniji, hvala na motivaciji da se sve ova tama odagna i da konaèno svetlo zasija u našim odnosima :wink:

sve je ovo samo zabava ipak!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Bez naljepnice, a da ne pominjem maijcu ili maramu ili nessto sliccno sa logoom kluba domaccina, kao da nisam ni bio na moto skupu vecc na vassaru.

toliko o utiscima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Zapravo, postojala je nalepnica.

Nalazila se u kesi u kojoj se i nalazio neki MM, program skupa, kondom i neki papiri o ljubavi i sigurnom sexu.

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Laki TC

dok svi ostali pljuju, a doæiæe i sledeæe godine,

niko ovde ne pljuje nego iznosi svoje utiske sa otimacine koju vec drugu godinu nazivate moto festom , a oko dolazaka prosla godina 180 stepeni zaokret, ova godina fruska gora i tako ce biti verovatno jos tri sledece godine dok nsriderse poseduje cirkus(neka me ispravi neko ako gresim da je ugovor napravljen na 5 godina) valjda ce po isteku ugovora Ridersi biti sto su nekad bili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
(neka me ispravi neko ako gresim da je ugovor napravljen na 5 godina) valjda ce po isteku ugovora Ridersi biti sto su nekad bili

 

O kakvom se ugovoru radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja