Jump to content

Moto Zajednica

Bezobrazni taxista

Recommended Posts

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Danas oko 17h se vozim lagano sa devojkom  po gradu isprobavajuci nove kacige, preko Brankovog mosta guzva ko na parkingu, svi mile pa i mi na skuteru, predjemo most ka NBG-u skrenemo desno i na prvom semaforu (pored pc Usce) mesta izmedju leve i desne trake  koliko volis (da prodje i Harley, a kamoli skuter)...sa obe strane po desetak vozila i krenem da milim izmedju njih kad iz desne trake taxista koji me ugledao u retrovizoru skace na vrata i sirom ih otvara.Ja zastanem sve misleci da je prokljucao od vrucine pa nek se malo ohladi, kratko mu svirnem da pritvori vrata da bih prosao kad on pocinje da divlja i urla sta ja ima tu da prolazim i da bas nece da zatvori vrata :-[Osvrnem se oko sebe, i po reakcijama ljudi koji su sedeli u taxiju skontam da su i oni zaprepasceni njegovim u najmanju ruku nekorektnim ponasanjem, pokusam da mu objasnim da nikome ne smetam i da nema sanse da ga zakacimo i da je bolje da se izvucem napred smanjujuci broj vozila u guzvi ali dzaba.... sa budalama ne treba pricati nego ih samo tuci, i to po novcaniku >:(Zao mi je sto sam bio sa devojkom i sto sam na kraju mirno otisao :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

iskreno da sam ja bio u pitanju u istoj situaciji zakacio bi ga namerno i posteno izgrebao, ali posto imam kasko onda ne bi imao puno problema a on bi morao da se cese dobro po glai jer bi verovatno zavrsila na njegovoj kad izadje iz kola, doduse obrnuto postavljena  ;)

 

svi se mi provlacimo i zato i vozimo motore ali bezobrazluk koji je sve veci je neverovatan

 

Sinoc krecem sa semafora iz sremske i idem polako ka sledecem semaforu koji se odmah otvara i skrecem polako ka palati albanija, sva sreca sto pazim na raskrsnicama pa makar i imao prednost, kad 4 guske u pezou 206 prolecu kroz crveno isto ka palati albanija, sviram ja ali ne reaguje ona, nije ni videla semafor a kamoli da je videla mene a i da me videla verovatno bi pomislila sta cu ja odatle i sto sam uopste na motoru.

iskreno imala je srece jer sam zurio da pazarim nesto i da se vracam kuci jer je sestri rodjendan inace....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

mozda covek nevoli motoriste,,,,,ja bi mu se keve kevine......ma naso bi ga nocu i oprao bi mu auta uk 2 ili ti at uljem,,malo cisto da mu bude cistiji auto........ ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

mozda covek nevoli motoriste,,,,,ja bi mu se keve kevine......ma naso bi ga nocu i oprao bi mu auta uk 2 ili ti at uljem,,malo cisto da mu bude cistiji auto........ ;D ;D ;D

 

Slaba vajda od AT ulja za taxiste, jer uglavnom svi imaju one folije, a mislim da na njih AT ulje ne deluje kao na običnu farbu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Pa kasno se meni sijalica upalila, mnogo sam fino bio raspolozen, a i pored sirokog repertoara idiotarija i gluposti koje ljudima padaju na pamet nisam skapirao da imam posla sa nevaspitanom i retardiranom budalom i da se manem price a dohvatim motke i to usrane pa da udarim po njemu, a i nisam bio sam...devojcica uvek deluje ko sedativ na mene pa se ziv izjedoh sto mu nisam zapamtio makar tablice....jedino cega se secam da je u pitanju braon Mercedes PINK taxija....ostaje mi samo da patim sto am bio tako blagonaklon prema njemu i nadam se ponovnom susretu sa doticnim likom ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

sa budalama ne treba pricati nego ih samo tuci, i to po novcaniku >:(Zao mi je sto sam bio sa devojkom i sto sam na kraju mirno otisao :-\

 

Hmm.. Ne bi da ti kvarim koncept, ali u ovom slučaju si ti bio taj kojeg je trebalo 'tući po novčaniku', jer si ti pravio prekršaj a ne taksista... Na stranu sve drugo, ali meni je malo smešno ovo konstantno demoniziranje taksista i ostalih vozača od strane bajkera, i zaključci da su uvek drugi krivi za sve, a bajkeri bezgrešni i čiste duše...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Pa kasno se meni sijalica upalila, mnogo sam fino bio raspolozen, a i pored sirokog repertoara idiotarija i gluposti koje ljudima padaju na pamet nisam skapirao da imam posla sa nevaspitanom i retardiranom budalom i da se manem price a dohvatim motke i to usrane pa da udarim po njemu, a i nisam bio sam...devojcica uvek deluje ko sedativ na mene pa se ziv izjedoh sto mu nisam zapamtio makar tablice....jedino cega se secam da je u pitanju braon Mercedes PINK taxija....ostaje mi samo da patim sto am bio tako blagonaklon prema njemu i nadam se ponovnom susretu sa doticnim likom ;D

 

Da nije 123-ka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Pa kasno se meni sijalica upalila, mnogo sam fino bio raspolozen, a i pored sirokog repertoara idiotarija i gluposti koje ljudima padaju na pamet nisam skapirao da imam posla sa nevaspitanom i retardiranom budalom i da se manem price a dohvatim motke i to usrane pa da udarim po njemu, a i nisam bio sam...devojcica uvek deluje ko sedativ na mene pa se ziv izjedoh sto mu nisam zapamtio makar tablice....jedino cega se secam da je u pitanju braon Mercedes PINK taxija....ostaje mi samo da patim sto am bio tako blagonaklon prema njemu i nadam se ponovnom susretu sa doticnim likom ;D

 

Da nije 123-ka?

Verovatno...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: beograd-kotez

niste svsni kakve su bubice meni se izdrkavao jedan,da nije pobegao popio bi srafciger....ljudi ne  shvataju da su ti vozaci sa duguljastim jezicima  buljasi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Na stranu sve drugo, ali meni je malo smešno ovo konstantno demoniziranje taksista i ostalih vozača od strane bajkera, i zaključci da su uvek drugi krivi za sve, a bajkeri bezgrešni i čiste duše...

 

Nismo mi svi fini ali je cinjenica da se vecina taksista jako bahato ponasa u saobracaju, pogotovo oni u 'firminim kolima' (ko je iz NS mislim na tipa Novus i sl), nije njegov auto pa ga boli dupe sta radi sa njim i da li ce ga negde ocesati.

Sto se tice provlacenja kroz kolonu, tu sam protiv ako je kolona u pokretu, ali ako vec stoje na semaforu ne vidim zasto je problem provuci se. Razumljivo je sto mozda to nekima smeta, on mora da sedi u koloni a neko se provuce. Ali to je njegova stvar, niko ga nije terao da kupi kola. Neka kupi i on motor pa nek se provlaci.  ;D

 

A evo i jedno moje 'fino' iskustvo sa taksistom, nisam siguran tacno kako se zove ulica, ona sto ide pored kasarne od Ribarca i izbija na Balzakovu (NS). U mojoj traci vozilo stoji na putu pod sve cetiri zmigavca, u susret dolazi taksista. Ja odlucim da preteknem, nije bilo mnogo mesta ali je bilo daleko od nekog uletanja u makazice. I, pri vracanju u svoju traku taksista namerno trzne kolima u levo prema meni. Sva sreca pa sam prisebno odreagovao pa se nisam izvrnuo ili nesto. Nek mi samo neko objasni koji k***c mu je tako nesto trebalo... Niti je bila neka kriticna situacija, on je isao mozda 40 ja mozda 70 u preticanju, da kazem da sam ga naterao da naglo koci ili nesto. Bukvalno nije morao da trepne a ne da koriguje nesto zbog mog preticanja...

 

Sto neko rece, lanac u dzep pa kad ti napravi tako nesto samo mu ga razvuci preko shoferke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

sa budalama ne treba pricati nego ih samo tuci, i to po novcaniku >:(Zao mi je sto sam bio sa devojkom i sto sam na kraju mirno otisao :-\

 

Hmm.. Ne bi da ti kvarim koncept, ali u ovom slučaju si ti bio taj kojeg je trebalo 'tući po novčaniku', jer si ti pravio prekršaj a ne taksista... Na stranu sve drugo, ali meni je malo smešno ovo konstantno demoniziranje taksista i ostalih vozača od strane bajkera, i zaključci da su uvek drugi krivi za sve, a bajkeri bezgrešni i čiste duše...

Da i ti nisi mozda taxista?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

http://Hmm.. Ne bi da ti kvarim koncept, ali u ovom slučaju si ti bio taj kojeg je trebalo 'tući po novčaniku', jer si ti pravio prekršaj a ne taksista... Na stranu sve drugo, ali meni je malo smešno ovo konstantno demoniziranje taksista i ostalih vozača od strane bajkera, i zaključci da su uvek drugi krivi za sve, a bajkeri bezgrešni i čiste duše...



Ljubi te majka ovako bisernog 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Pa kasno se meni sijalica upalila, mnogo sam fino bio raspolozen, a i pored sirokog repertoara idiotarija i gluposti koje ljudima padaju na pamet nisam skapirao da imam posla sa nevaspitanom i retardiranom budalom i da se manem price a dohvatim motke i to usrane pa da udarim po njemu, a i nisam bio sam...devojcica uvek deluje ko sedativ na mene pa se ziv izjedoh sto mu nisam zapamtio makar tablice....jedino cega se secam da je u pitanju braon Mercedes PINK taxija....ostaje mi samo da patim sto am bio tako blagonaklon prema njemu i nadam se ponovnom susretu sa doticnim likom ;D

 

Da nije 123-ka?

Nije u pitanju ciganska radost, vec malo moderniji, mislim da je 190 u pitanju :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Skinesh kacigu kao svaki normalni bajker, zamanesh lepo po njegovoj glavi, uzmesh pazar iz taksija kao nadoknadu za pranje kacige umazane krvlju, polomish kljuch u bravi, poskidash mu tablice da ne moze da mrdne bez njih, malo uradish tuning styling sa shrafcigerom po farbi, pridjesh mu na kraju i kažeš, pametniji se uvek povlachi ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

Nije taxista taj koji ce da odredjuje dal neko moze da prodje ili ne, a pogotovo ne na ovakav idiotski nacin. Nije decko vozio po njegovom dvoristu vec po ulici, a to sto su taxisisti misle je ulica njihov posed i da mogu da se ponasaju kako oce, za to im treba jebati mater.

 

Gledaj, ovde je problem što se dečko provlačio između dve kolone automobila, čineći time prekršaj. Taksista se tu zatekao, držao je otvorena vrata i time sprečio bajkera da vrši prekršaj, pošto taksista nije činio ama baš nikakav prekršaj (otvaranje vrata na automobilu dok stoji nije prekršaj) zakonski nije ni bio dužan da zatvori vrata i da propusti bajkera. Onda bajker dođe ovde i ispljuje taksistu, i još bulazni da taksistu treba novčano kazniti zbog toga... Ej bre, pa šta će sutra da se priča ovde, bajker prolazi na crveno, a sa druge strane na zeleno prolazi takstista, i onda ćemo čuti ovde pljuvačinu po taksistima jer ej bre, nije taksista taj koji će određivati ko će prolaziti prvi kroz raskrsnicu... A ovakvo razmišljanje je više smešno nego tužno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

 

Gledaj, ovde je problem što se dečko provlačio između dve kolone automobila, čineći time prekršaj. Taksista se tu zatekao, držao je otvorena vrata i time sprečio bajkera da vrši prekršaj, pošto taksista nije činio ama baš nikakav prekršaj (otvaranje vrata na automobilu dok stoji nije prekršaj) zakonski nije ni bio dužan da zatvori vrata i da propusti bajkera. Onda bajker dođe ovde i ispljuje taksistu, i još bulazni da taksistu treba novčano kazniti zbog toga... Ej bre, pa šta će sutra da se priča ovde, bajker prolazi na crveno, a sa druge strane na zeleno prolazi takstista, i onda ćemo čuti ovde pljuvačinu po taksistima jer ej bre, nije taksista taj koji će određivati ko će prolaziti prvi kroz raskrsnicu... A ovakvo razmišljanje je više smešno nego tužno...

 

Ne bih se bas slozio sa tobom, to bi znacilo uzimanje zakona u svoje ruke, tj. ako se nadjem nekada u raskrsnici i vidim da neko iz poprecne ulice planira da prodje na crveno svetlo, ja bih trebao da ostanem u raskrsnici i onemogucim ga, i time ugrozim i svoj i njegov zivot??? To bi vozaca koji prolazi na crveno ucinilo kretenom koji prolazi na crveno i rizikuje svoju i tudju bezbednost, a mene kretenom koji je nasao nacin da ubije i obogalji nekoga legalno, i odmah to i ucinio... ili, neko te pretice na punoj liniji, vidis kamion koji nailazi iz suprotnog pravca, treba da dodas gas da bi bio siguran da ovaj koji pretice nece uspeti da napravi prekrsaj???

 

Svi se mi provlacimo ponekad izmedju kolona, svi smo svesni rizika, al nemojmo braniti psihopate koji hoce da nas oduce od toga ubijanjem, prelomima i sl...

 

 

Sticajem okolnosti je taksista otvorio vrata na taj nacin da nije direktno ugrozio motor, ali sta ako sutra to uradi nekome ko se krece tom brzinom da nema vremena da prikoci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Gledaj, ovde je problem što se dečko provlačio između dve kolone automobila, čineći time prekršaj.

 

Rece covek koji vozi 4 tocka.

Ajd' sada iskreno, da mozes da li bi se i ti provlacio? Nesto sumljam da bi uredno cekao na semaforu.

 

 

Ovde je ocigledan primer cuvene Srpske dovitljivosti, zasto ja da sedim u taxiju i cekam a ti da prodjes?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja