Jump to content

Moto Zajednica

Honda CB650R 2019/20

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: F850GS . Pre toga: CB1000R SC80,CBF500

Bio danas , cena za novi je 8400 s tim sto ce verovatno biti neki mali popust za sajam . Stizu od aprila kao sto je @SaniBG  vec rekao ,  pa ce dobijati na mesec dana . Moze da se rezervise uz neki minimalni depozit , rekli su mi da vec imaju dosta rezervacija ( tako da cemo ih vidjati cesce na ulici sledece godine ) .

Ja mislio da rezervisem jedan medjutim prodavac mi je rekao da ipak sacekam dok ne stignu da probam prvo. Posto sam visok 192cm pitao me jel si siguran da ti treba CB 650 ? Kaze ukocicu se za pola sata .

Inace mahom vozim po gradu , pa ne idem na duza putovanja , ali cu ipak sacekati . Do sada nisam imao prilike da sednem na nekom, meni je moja CBF500 skroz ok za grad  .  Znam da bi NC750 bio bolji izbor za moju visinu , ali u ovaj cb650 sam se zaljubio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

Ja sam visok 175cm i za moju visinu je skroz OK, možda je ipak bolje kao sto su ti rekli da sačekaš i probaš kako ti leži.
Mada ako mene pitaš rezerviši da ti stigne što pre jer ako ti odgovara tvoja CBF500 onda ne vidim nikakav problem za CB650R, a svakako ćeš je još više želeti kad je vidiš uživo


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
Pre 11 sati, Ivan Cirkovic je napisao:

 

 

 

 

4B02CA15-8FBD-42FD-BC71-BF2850E10985.jpeg

Ovo ne bih ni da komentarišem... san snova

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Gde su "repovi" na ovim novim motorima? Na rezervoar nasloni sediste i to je to...

Licno, vise volim da sedim "u motoru" nego "na".

Znaci da sediste bude nesto nize u odnosu na rezervoar i rep, tako smo jedno :D 

Ove novotarije kao da klupu opkoracis i sednes... Ravno, osecam se kao visak na njemu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
On 16.12.2019. at 10:07, Yanco je napisao:

Nisam mogao da pronadjem na forumu nista u vezi ove Honde, a interesuje me da li je neko ove godine kupio novu, jer mi je to jedan od favorita za kupovinu za sledecu godinu. Interesuje me verzija Scrambler sa okruglim farom

 

honda-cb650r-marketing-image-662134.jpg

Pozdrav ljudi, interesuje me misljenje u vezi honda cb650r, visina sedista je 810mm a ja sam visok 181cm. Da li ce mi odgovarati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

Marko, ako si pročitao temu videćeš da smo već komentarisali oko visine Ziks i ja.
On je dosta viši od mene, ja sam 175 i nije nikakav problem za moji visinu. Pretpostavljam da ni za tvoju nece biti problem.
Ziks se raspitivao kod drugih vlasnika CB650R koji su 193-195 i kazu mu da nemaju problem.
Vrv im nije idealno za tu visinu ali voze ljudi...
Uvek mozes da probas-konsultuješ se u Delti ako si iz BG.

Mozda ce ti Ziks više napisati o tome jer se on bavio problematikom oko visine kada je CB650R u pitanju

Za kraj, samo mi kaži sta si do sada vozio i kada planiras da nabavis ovu CB650R ako ti bude odgovarala?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

SaniBG hvala ti ! Uglavnom r motore sam menjao,duze vreme r6, pa sada ovaj prelaz sa r na nejked me je malo brinula ta visina sedista jer se dosta uspravno sedii :) Rekli su mi ljudi u Stojanovu da ce to biti sve okej ali reko da vidim i sta drugi misle ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

Trebao sredinom ovog meseca ali mi javili da brod malo kasni, pretpostavljam zbog cele ove frke sa zaglavljenim brodom u Sueckom kanalu.

Kažu očekuju da stigne do kraja aprila, videćemo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Meni su rekli da krajem aprila stiže isporuka, ja čekam NC, valjda će sve to u istoj isporuci stići

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: F850GS . Pre toga: CB1000R SC80,CBF500
On 2.4.2021. at 16:16, Marko Petkovic je napisao:

Pozdrav ljudi, interesuje me misljenje u vezi honda cb650r, visina sedista je 810mm a ja sam visok 181cm. Da li ce mi odgovarati?

Bice ti ekstra .  Meni u Delti nisu hteli da prodaju jer sam visok 192 ,  mislim urazumio me je prodavac da je ipak mali za mene  . Nije sad da ne moze da se vozi i sa mojom visinom , ali ne bi bilo to to .  Sa 181cm idealan motor :)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

@ziks Hvala na odgovoru :) sta planiras uzimati sad posto si odustao od cb650r ? 

Usput da li neko zna gde se moze porucivati tjuning oprema( chrash pad,ogirinal vizir itd..) probao sam par puta u motoland ali slaba vajda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: F850GS . Pre toga: CB1000R SC80,CBF500

Nema na cemu .. Ne znam , nemam ideju :D . Cak sam gledao i FTR1200s koji je brutalan uzivo , medjutim ima par bagova koje su ispravili tek od ove godine a  nov model je 15k evra , sto mi je previse . Cak i stari je 12500 , mnogo za takav tip motora .  Mozda neki SV ili cu sacekati jos malo . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
@ziks Hvala na odgovoru sta planiras uzimati sad posto si odustao od cb650r ? 
Usput da li neko zna gde se moze porucivati tjuning oprema( chrash pad,ogirinal vizir itd..) probao sam par puta u motoland ali slaba vajda...

Možeš preko Louis-a , Aliexpress-a imaš da biraš za CB650R
Verujem da originalni vizir mozes poručiti od Honde Delta ali ne znam zasto bi to radio kad mozes proci jeftinije preko nekih od navedenih sajtova...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

Marko javi sta si odlučio, jel uzimaš CB650R i koju boju bi uzeo?
Ne znam koliko bi se sada čekalo u Delti ako se poruči ovih dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

TOP baš mi drago, brzo si ti to sve završio.
Ja moju čekam od letos prošle godine, stiže sada krajem aprila.
Isto crna mat
Verujem da pored nas dvojice nema još mnogo mat crnih.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

@SaniBG Zvao u delti i oni me spoje sa likom iz Stojanova i on u fazonu stize prva narudzba ostala jos 2 crvena i 1 crn,reko taj mi je sudjen :) inače pohvale za zaposlene iz Stojanova top su za saradnju ! Mislim da ce se ziks odluciti za nesto jače i vece :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja