Jump to content

Moto Zajednica

Mobil ulja i maziva u Francuskoj ulici

Recommended Posts

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Vrlo sam prijatno iznenadjen izborom, ima skoro sva Mobil maziva za dvotockase. Znaci, nekoliko vrsta skuterskih ulja, barem 3 vrste ulja za 4T motocikle, chain lube, pa cak i fork oil razlicitih gradacija. Ne znam ime firme, ali covek koji tamo radi u maloprodaji se zove Ljupce. Ja sam za sebe uzeo 5l Mobil Extra 4T (polusintetika, kao Motul 5100). Litar je 520 din (kod njega su cene nize, kompenzuje PDV nekim rabatima, popustima).

Pakovanje ovog ulja koje sam uzeo je izgleda original, ima onu duplu nalepnicu koju odlepis da bi video neki sertifikat originalnosti. I prosle godine sam sipao Mobil, i za sada sam zadovoljan.

Maloprodaja se relativno lako nalazi. Ide se Francuskom ulicom na dole, predje se Dusanova, i predje se rampa preko sina. Odmah sa leve strane pre ulaska u Luku Beograd se nalazi niz nekakvih skladista, a prodavnica se nalazi na samom kraju tog niza sa leve strane (velika vrata sa Mobil natpisom).

Tel. je 011/3033-846

 

PS. Na Mobil sam presao jer prvobitno nisam bio zadovoljan Motulom. Tako da mi je Mobil za sada vrlo dobra alternativa. I jeftinija za 30%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja trossim mobil 1, gledao sam brdo testova, pricao sa brdo ljudi, extra podmazuje, ima aditive, a ja ga kupujem kod restorana Kalenic kod Kaleniceve pijace. Momci su extra ljubazni. 1l=850 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ja sam tu ranije kupovao ulje za kola, i bas sam malo pre otisao da kupim ulje za kompresor ali je bilo zatvoreno. To je isto ulje kao i svuda po gradu, tako da ako tamo nije pravo, onda nigde nije pravo. Cene su stvarno povoljne, ali ja sam za Castrol.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja