Jump to content

Moto Zajednica

17.05.08 Ada skuter vs Roleri

Recommended Posts

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Ja, kada idem na Adu motorom, odem makiškom stranom, spustim se niz rampu pored stepenica, i parkiram pored kafića (obično je tamo i gazdin skuter) pošto idem uglavnom u jedan te isti kafić.... Dakle, pređem preko biciklističke staze i stanem. To ne radim da bi me neko video, već da bih ja video svoj motor - ne želim da se neprijatno iznenadim kao Carlos onomad...

Baš tako druže, ja sam par puta dovezao motor bic.stazom sa 2 km/h samo da se popnem uz onu malu uzbrdicu, a na ulasku u Adu palo skidanje kacige, jakne pa lepo guranje ugašenog motora do kafića sa društvom, mada su mi se smejali čak i biciklisti ali i par pandura. Da ne offujem mnogo, onu budalu što odvali dečka na rolerima bi trebalo obesiti za jajca i to na javnom mestu

 

CARE ! Ako si stvarno gurao motor... nemam reci. Ja bih sa svojim traktorom preko njive, ne bih na stazu ali ovo... za to trebaju muda, a ovamo ti se smeju glupanderi. Bravo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd-Borcha
CARE ! Ako si stvarno gurao motor... nemam reci. Ja bih sa svojim traktorom preko njive, ne bih na stazu ali ovo... za to trebaju muda, a ovamo ti se smeju glupanderi. Bravo!

HAHA...nije jedini... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

@Zokki, svaka chast... a te murkane koji se smeju bih pitao jel' im zhao shto nemaju dovoljan IQ da ne moraju da budu saobracajci... defekti...

 

uglavnom, bahati likovi na skuterima i jachim motorima.. svi su mi isti... te likove treba linchovati... jeb* muriju... ne treba ih prijavljivati nikome vec zakon u svoje ruke... tako ce brzhe nauchiti lekciju...

 

ne mogu da shvatim da neko u peshachkoj zoni udari dete sa motorom i da nema posledica po njega.. vazhno je da zaustavljaju kad su gladni pa ti naplate "reket" na shta god... sistem ne funkcionishe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Nije bitno dali je skuter ili r ili pak ficu  kad hoces da se dokazujez ti to hoces samo je pitenje gde. I ja sam imao 18 ,19 ,20 god ,a i vi ste problem je da nadjes adekvatno mesto , i da gledas okolo ??????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

@Abdullah100k : Ma kapiram ja da se ovde uglavnom pljuju " mangupi " na dva tocka a ne ljubitelji i pravi vozaci ! Evo danas sam se odsekao kada sam video momka sa starom 636-icom , stojim na pumpi preko puta Ade i nailazi doticni sa kawom a na njoj cupi u stiklama , suknjici itd. Sisao baja sa motora i kaze njoj kao aj da probas , ja bez teksta , pomislih u sebi greota lep motor a jos lepsa devojka al sta da radim ne mogu da uticem na budalu . Sela ona , on joj objasnjava sta gde kako bla bla bla i posle jedno minu-dva on njoj kao ajde probaj . Ona upali motor ubaci u brzinu nije sekund prosao vidim motor u vazduhu , a nju na dupetu i place . Koji joj je djavo to trebalo u zivotu a i njemu jos se on naljuti  :) :) Eto postovana braco na dva tocka sta se sve desava , i kakvih sve ludaka ima , pa to je STRASNO ! ! !

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

@Abdullah100k : Ma kapiram ja da se ovde uglavnom pljuju " mangupi " na dva tocka a ne ljubitelji i pravi vozaci ! Evo danas sam se odsekao kada sam video momka sa starom 636-icom , stojim na pumpi preko puta Ade i nailazi doticni sa kawom a na njoj cupi u stiklama , suknjici itd. Sisao baja sa motora i kaze njoj kao aj da probas , ja bez teksta , pomislih u sebi greota lep motor a jos lepsa devojka al sta da radim ne mogu da uticem na budalu . Sela ona , on joj objasnjava sta gde kako bla bla bla i posle jedno minu-dva on njoj kao ajde probaj . Ona upali motor ubaci u brzinu nije sekund prosao vidim motor u vazduhu , a nju na dupetu i place . Koji joj je djavo to trebalo u zivotu a i njemu jos se on naljuti  :) :) Eto postovana braco na dva tocka sta se sve desava , i kakvih sve ludaka ima , pa to je STRASNO ! ! !

 

Pozdrav

 

Tacno, meni je samo jako krivo kada se ljudi sa ovog foruma koji voze R-ove osete prozvanim. Nema potrebe za tim! Da sam malo manji, verovatno bih i ja R-ovario  ;D

Xaxaxaxxxaxaxaa kakav retos, 'ladno... xaxaxax... pala je... mukica  :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd-Borcha

@Abdullah100k : Ma kapiram ja da se ovde uglavnom pljuju " mangupi " na dva tocka a ne ljubitelji i pravi vozaci ! Evo danas sam se odsekao kada sam video momka sa starom 636-icom , stojim na pumpi preko puta Ade i nailazi doticni sa kawom a na njoj cupi u stiklama , suknjici itd. Sisao baja sa motora i kaze njoj kao aj da probas , ja bez teksta , pomislih u sebi greota lep motor a jos lepsa devojka al sta da radim ne mogu da uticem na budalu . Sela ona , on joj objasnjava sta gde kako bla bla bla i posle jedno minu-dva on njoj kao ajde probaj . Ona upali motor ubaci u brzinu nije sekund prosao vidim motor u vazduhu , a nju na dupetu i place . Koji joj je djavo to trebalo u zivotu a i njemu jos se on naljuti  :) :) Eto postovana braco na dva tocka sta se sve desava , i kakvih sve ludaka ima , pa to je STRASNO ! ! !

 

Pozdrav

 

HAHAHAHAHAHAHAHA!!! :D :D :D

Koji glavonja...ja motor ne bi dao za neznam koje pare...

SVE MI DIRAJ SEM MOTORA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

CARE ! Ako si stvarno gurao motor... nemam reci. Ja bih sa svojim traktorom preko njive, ne bih na stazu ali ovo... za to trebaju muda, a ovamo ti se smeju glupanderi. Bravo!

ˇ

 

Boga mi, stvarno palo guranje-nije žvaka, doduše sve po ravnom i laganica nogu pred nogu, ali da sam imao ovakvog suvozača tero bi ga na točak ziher ;D ;D .. a posle bi i njoj dao malo da proba da vozi... motor (valjda) ;D

 

 

post-3321-12878998284762_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

HAHAHAHAHAHAHAHA!!! :D :D :D

Koji glavonja...ja motor ne bi dao za neznam koje pare...

SVE MI DIRAJ SEM MOTORA!

Ne bi dao ni ja-nije sve u parama nego i u njinoj količini.... ::) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja