Jump to content

Moto Zajednica

Kinezi od 400cc

Recommended Posts

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Imao sam prilike da ga vidim uzivo u tom KMH TRADE-u na NBG-u gde su mi rekli da je to kineski motor?!Rekao bih da je tu fino radilo doterivanje u photo shop-u, jer mu je zavrsna obrada osrednja, a razmak izmedju tockova neuobicajeno mali-izgleda kao zipovanii KYMCO XCITING :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Kumanovo-Makedonija

Ovaj kinez nije 400cc vec 125 sa vodenim hlagjenem motora,4 taktan i u maloprodaji kosta 1500e sa 1 godinu garanciju

 

post-3406-1287899747721_thumb.jpg

post-3406-12878997477694_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

@Zpal

Jako mali, cetiri brzine, preslab motor nekvalitetan i preskup naspram ostalih kineza sa onim sto nudi.

Jedino sto je fotogenican - uzivo je smesan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ovaj kinez nije 400cc vec 125 sa vodenim hlagjenem motora,4 taktan i u maloprodaji kosta 1500e sa 1 godinu garanciju

NE! to nikako ne uzimajte!!! moj drug ima takvog i popravljamo ga sami svake nedelje.....servis mu je u zrenjaninu pa ga transport izadje 100e...bacicete pate.amortizeri-ko da ih nema...ja bubrege ne osetm posle voznje,plastika se raspada od vibracija,sve je toliko nekvalitetno da mu je saraf koji drzi MOTOR pukao i u voznji mu se do pola otkacilo pola masine....strasno.BEZITE OD TOG MOTORA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Evo Hyosung Enduro RX 400,na sajtu pise da ce uskoro.

Hyosung_RX_400_stpz.jpg

 

Za taj RX 400 pise da ce uskoro vec nekoliko godina. Prijatelj mi je imao RX 125, odlican motoric.

Stvarno bi mogli vise da ubace taj model u prodaju! Zivo me zanima cena za RX 400. Cini mi se da je skroz dobra masina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

kao masina da,al nekako mi se dizain uopste ne svidja....ama bas.sav mi nekako kockast...ko da se njegova proizvodnja ceka od osamdesete :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kineska firma Lifam tj. njihov enduro od 125ccm me je zapanjio prošle godine na Tasosu. Ja ga iznajmio, izgleda ko pravi, ali kaže lik - prva gore, ostale dole...Što je najveća fora, ima digitalni displej na kojem pokazuje stepene prenosa  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Kineska firma Lifam tj. njihov enduro od 125ccm me je zapanjio prošle godine na Tasosu. Ja ga iznajmio, izgleda ko pravi, ali kaže lik - prva gore, ostale dole...Što je najveća fora, ima digitalni displej na kojem pokazuje stepene prenosa  ???

Uglavnom standard za kineze, narocito onih sto se drze suzukija. Inace na kruzerima je prisutan i voltmetar, i na nekima blicaju il sta vec, cajgeri kad ti zazvoni mobilni u voznji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Kineska firma Lifam tj. njihov enduro od 125ccm me je zapanjio prošle godine na Tasosu. Ja ga iznajmio, izgleda ko pravi, ali kaže lik - prva gore, ostale dole...Što je najveća fora, ima digitalni displej na kojem pokazuje stepene prenosa  ???

na nekima blicaju il sta vec, cajgeri kad ti zazvoni mobilni u voznji.

E ovo je bas praaaavo kineski! :D :D :D Preterano brate. Jos da svetli na sve strane kao oni kineski kasetofoni i to bi bilo to... :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

kao masina da,al nekako mi se dizain uopste ne svidja....ama bas.sav mi nekako kockast...ko da se njegova proizvodnja ceka od osamdesete :D

 

Pa ta slika je stara vec nekoliko godina, a pogledaj i ostale enduro motore iz tog vremena pa ces videti da se ne razlikuje puno od njih.  ;)  Koga jos briga da li je enduro lep, kad ima mnogo bitnijih stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

kao masina da,al nekako mi se dizain uopste ne svidja....ama bas.sav mi nekako kockast...ko da se njegova proizvodnja ceka od osamdesete :D

 

Pa ta slika je stara vec nekoliko godina, a pogledaj i ostale enduro motore iz tog vremena pa ces videti da se ne razlikuje puno od njih.  ;)  Koga jos briga da li je enduro lep, kad ima mnogo bitnijih stvari.

ma znam ja kakvi su bili i kakvi su sad...nego ovaj mi bas nekako smesan...jos kad sam ugledao kockaste zmigavce....umro sam od smeha :D

a sto se tice tih ostalih-bitnijih stvari,tu si upravu....

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja